Richard
23.11.04,18:04
Ďakujem za upozornenie na narušiteľa Porady /vkladanie spamu - reklama bez súhlasu administrátora/.
Užívatela som vymazal, samozrejme aj príspevok. Trošku mi to však trvalo, pretože som nemal prístup na net /iba dial up v robote, teraz to je dsl .-), hoci zatial tiez len v robote/
sway
23.11.04,17:39
Ďakujem za upozornenie na narušiteľa Porady /vkladanie spamu - reklama bez súhlasu administrátora/.
Užívatela som vymazal, samozrejme aj príspevok. Trošku mi to však trvalo, pretože som nemal prístup na net /iba dial up v robote, teraz to je dsl .-), hoci zatial tiez len v robote/

Toto ma zaujalo, aby som náhodou nebola narušiteľom aj ja - čo je neprípustná reklama? - dúfam nie keď debatujeme o SW? - a haníme, či odporúčame ho? dík ta odpoveď, alebo návod kde si mám prečítať presné inštrukcie. :rolleyes:
Richard
23.11.04,18:12
Neviem či si videla ten príspevok, ale dotyčný doterajší člen si tu kľudne spravil prehľad svojich služieb, do príspevku vložil logo, kontaktné údaje atď....

Sway - Pokiaľ tu niekto nepredstavuje "natvrdo" svoj softvér, potom je to OK. Ak by však chcel, privítam záujem o platenú reklamu .-)
Richard
23.11.04,18:14
čo sa týka inštrukcií, je to v pravidlách Porady..., ktoré väčšina registrujúcich aj tak asi preskakuje....
sway
24.11.04,06:42
Ďakujem za vysvetlenie Richard!