matesko3
05.06.20,09:57
znova otváram tú istú otázku, nakoľko sa mi to podarilo vyriešiť len cez VGAa teraz mam nový NTB, ktorý VGA výstup nemá:
potreboval by som poradit s dataprojektorom Hitachi CP-CX300WN. Je pripojeny k NTB-win10 HDMI kablom. vsetko bezalo v poriadku a zrazu prestal detekovat HDMI kabel. Vyskusal som vymenit kable aj iny NTB a stale nic. Neprodpokladam, ze by sa zrazu pokazil HDMI vystup, nakolko to zacalo robit aj na dalsich 3 projektoroch. Cez Vga je prenos v poriadku. V com moze byt chyba....
aktualizaciou WIN a ani káblom to nebude, zapojil som to do TV a funguje v pohode
misoft
05.06.20,14:42
Ja by som (na tvojom mieste) pre istotu sa pozrel do správcu zariadení, či M$ predsa len nenahradil ovládač.
matesko3
05.06.20,16:34
ovladac som aktualizoval, skusil som to na dataprojektore doma (epson, novsi typ ako ten, na ktorom to ma frcat) - na prvykrat ho nenasiel a po dvoch - troch odpojenaich ho zrazu zobral. V pondelok skusim na mieste urcenia, ci ta aktualizacia pomohola a nasiel si aj ten stary Hitachi - zatial dakujem, overim v pondelok a dufam, ze uz uzavriem tuto moju vecnu temu :)
matesko3
08.06.20,05:39
takze ziadny uspech, na novom frci v pohode, na starom ho vobec ani nechyti...nevidim ho ani v spravcovi zariadeni :-(
matesko3
10.06.20,15:42
tak som teraz zistil, ze on ho uz aj najde, aj ho viddi, len nevie duplikovat - reaguje len na rozsirenu plochu alebo obrazovku dataprojektora. Tak uz fakt eviem, co to moze byt
matesko3
12.06.20,09:17
este najake napady, lebo mne uz dosli :-(
misoft
12.06.20,09:26
matesko3
12.06.20,15:43
super, dakujem prestudujem, vyskusam co sa bude dat - vela som uz z toho navrhovaneho skusil, ale kto vie, mozno aj mala blbost pomoze :) dik