ivet.b
12.09.06,14:28
Ahojte, rozmyslam, ze by som sa na prelome oktobra/novembra vybrala niekam sa vyhriat. Mate niekto skusenosti, ci sa oplati ist do Tuniska? Da sa tam este kupat?
Gabi03
12.09.06,12:34
My sme boli v polovici septembra. Vzduch okolo 30-33 stupňov, more perfektné na kúpanie.
ivet.b
12.09.06,12:36
Ja som uz bola v Tunisku na prelome september/oktober, bolo este dost teplo, tak teraz rozmyslam prelom oktober/november. Len neviem, ci tam nebude uz zase chladno.
Chobot
12.09.06,12:45
Ahojte, rozmyslam, ze by som sa na prelome oktobra/novembra vybrala niekam sa vyhriat. Mate niekto skusenosti, ci sa oplati ist do Tuniska? Da sa tam este kupat?

Pred 4 rokmi sme boli v Tunisku posledné 2 septembrové týždne a bolo tam príjemne teplo (do 30), more tiež teplé. Nevýhodou bolo, že sa skoro stmievalo - cca o šiestej sme už večerali za tmy, pri mori sa ale v pohode dalo byť aj do pol piatej.

Koncom októbra by som si to však rozmyslel, lebo to už môžu klesnúť teploty na cca 20-25 st. C. Tipujem, že tam bude potom tak, ako teraz je tu na SK - síce teplo, ale na kúpanie už to je tak na hrane. Od novembra tam chodievajú najmä dôchodci, alebo tí, ktorí sa zaobídu aj bez kúpania v mori a stačí im bazén pri hoteli.

Ak sa chceš na prelome X./XI. poriadne ohriať, budeš musieť ísť južnejšie - Srí Lanka, Maledivy, Maurícius... :rolleyes: :D
ivet.b
12.09.06,12:51
Tak na to mi chyba pekny balik penazi.
Ale dakujem za tipy
marcelaStanakova
12.09.06,14:03
Odporúčam kľudne aj v novembri a lepšie do Tuniska ale na Djerbu tam je teplejšie pretože je najnižšie položená. Najstudenší je tam január a to tam bolo 23 stupňov.