Mimus123
06.06.20,22:23
besttracker
06.06.20,20:42
podla mojho nazoru : dalsia skola ktorej ucel je zarobit,a za € dat studentom titul.... neocakavaj zazraky...
buchač
06.06.20,20:45
...si ma predbehol.

Poviem po slovensky ? Na dve veci :
- na nič ... čiže na hovno
- na titul...a ten je po takejto škole tiež na hovno
misoft
07.06.20,05:37
Trafil si!
Škola, ktorá sa zviditeľňuje len na FB - škola, ktorá za prachy ti nadrbe akýkoľvek titul.
besttracker
07.06.20,10:35
lepsie to vyzera ked vari kavu slecna s Mgr titulom pred menom :D ,v reali po slovensku beha xxx Ing a Mgr ktorym je ten titul ako si na pisal,a bezne robia pracu stredoskolaka,lebo vystuduju vysoku,ktora je na to co si napisal... ale lepsie je mat v zivotopise titul od VSEMvs IKS ako ,, vysoka skola života ,, :-D
besttracker
07.06.20,10:42
fb stranka je pre ,,pracovisko v cadci ,, oficial je to www.vsemvs.sk/ ,uz sa snazia aby sa studenty nemuseli trepat kade tade po BA,ale otvoria si ,,pobocky,, kde mozes ziskat titul.... ja odporucam chod studovat,aspon nebudes sediet za PC ... :D
buchač
07.06.20,11:08
To máš asi tak jak s podliakom....hovno vie, v rici bol, ale je múdry jak rádio Jerevan.
misoft
07.06.20,12:46
Aj by som šiel....:D... ale či by som sa konca dožil...
kopretinka
07.06.20,21:02
Zaujímavé,ty si už prijatá a ešte stále sa dávajú prihlášky......
Jaaaj,to je bez prijímačiek.Takže treba čo najviac platiacich .....
Len kde sa potom zamestnajú tie stovky absolventov.
Dáša_
08.06.20,05:09
na vúčšinu škôl sa robí nábor a nie prijmačky :D Respektíve je len minimum škôl, na ktoré sa dostaneš cez príjmačky.
buchač
08.06.20,06:32
Dáši...ono to je nejak previazané, ako keby naschvál.

Veď si vezmi, že na nie jednu pracovnú pozíciu je v dnešnej dobe vyžadovaná VŠ. Pomaly už aj upratovačky vo firmách budú musieť mať aspoň titul Bc.

Čo sa týka absolventov, v dosť veľkom pomere je nie jeden už dávno zamestnaný a študuje len preto, lebo musí...inak presunutie na inú pozíciu alebo ukončenie vo firme.
veronikasad
08.06.20,06:34
Mimus123, preco mazes zadanie témy?
Dáša_
08.06.20,06:42
toto celé vzniklo niekedy za Mečiara. Bola vysoká nezamestnanosť, tak sa vymyslelo, že všetci pôjdu na vysoké školy a nie na úrady práce. Že prote treba lepšie čísla nezamestnanosti. A tak postupne došlo k tomu, že to, čo bolo kedysi maturita je dnes tak niekde okolo bakalára. A čo bol ing. kedysi, to ani neviem prirovnať. Máme doma dosť mladých, tak to sledujem.
Biaggi
08.06.20,06:50
Boris Kolar dnes navrhol, aby sa 13.dochodok vyplacal len dochodcom s titulom / Mgr, Ing. / a polovicny pre Bc.
bodliak
08.06.20,07:08
... povedal armádny povaľač, ktorý o mne nič nevie, ale z profilu vydedukoval, že som "galkov manažér".