Banská Štiavnica
10.06.20,14:22
Mám nárok na odchodné, keď som skončil pracovný pomer dohodou 31.12.2019. Dohoda bola navrhnutá na podnet zamestnávateľa a hneď následne v tej istej spoločnosti som začal pracovať na dohodu o pracovnej činnosti. Poznamenávam, že nárok na starobný dôchodok mi vznikol 30.06.2019, teda ešte počas trvania pracovného pomeru. Teraz končím dohodu o pracovnej činnosti. Ak podám žiadosť dostanem odchodné ? Ďakujem.
Tweety
10.06.20,12:29
Pri skončení prác mimo PP, teda na Dohody, nevzniká nárok na odchodné. Nárok za zákonných podmienok vzniká len zamestnancom na PZ.
ivka70
10.06.20,12:34
Narok na odchodne ti vznikol k 31.12.2019.
Zamestnavatel ti mal odchodne v decembrovej vyplate vyplatit.
Ak ti ho nevyplatil, treba ho pisomne vyzvat na doplatenie, nie z titulu konca dohody, ale z titulu prveho ukonceneho PP po priznani naroku na dochodok.
Banská Štiavnica
10.06.20,13:11
ďakujem za info, viete mi poradiť ako by som zoštylizoval výzvu
Katy a R
10.06.20,13:16
napíš zamestnávateľovi list - upozornenie na § 76a plus prilož rozhodnutie o dôchodku (doložil si ho vôbec zamestnávateľovi - vlani?)
ivka70
10.06.20,13:18
Vyzva na doplatenie odchodneho z dovodu prveho ukoncenia PP po vzniku naroku na starobny dochodok:

Ziadam tymto o doplatenie odchodneho podla §76a (1) ........


A tu je prislusny paragraf:
§76a Odchodné

(1)Zamestnancovi patrí pri prvom skončení pracovného pomeru po vzniku nároku na starobný dôchodok alebo invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo do desiatich pracovných dní po jeho skončení.