Kabaka123
11.06.20,08:32
Otvorila som si poradu v mobile, kde som ju pozrerala cez mobilnú verziu.
Lenže teraz sa mi mobilná verzia otvára aj na pc.
Keď som vrátila v mobil mobilnú verziu na "desktopovú" nič sa neudialo.

Ešte premažem cookies.
excel.sk
11.06.20,06:38
dole je "Desktop verzia", tam skúste kliknúť
buchač
11.06.20,06:39
Lenže teraz sa mi mobilná verzia otvára aj na pc.
============
Dáka blbosť....či ?
Kabaka123
11.06.20,06:41
Žeby synchronizácia?
Kabaka123
11.06.20,06:42
Áno na mobile je možnosť prepnúť do deskop verziu, ale v pc sa to neprejaví.
Ešte to vyskúšam.
buchač
11.06.20,06:46
...a to je čooooo...??? ;)

Aj to mi napadlo...nemaj boja. Len som čakal na reakciu. :)
To si si vážne zosynchronizovala mobil s pc ?
To fakt potrebuješ, je to nutné ?

Teraz už len tú synchro zrušiť...ale v tom ti nepomôžem, ja ju nemám.
ivka70
11.06.20,07:50
aky prehliadac pouzivas?
Kabaka123
11.06.20,07:52
google chrome
ivka70
11.06.20,08:03
a skusala si tu synchronizaciu vypnut na PC, prihlasit sa na poradu a potom ju opat zapnut?
Lebo ja mam synchronizovane PC/mobil, ale nemeni mi verziu stranky
Kabaka123
11.06.20,08:05
Už som vypla synchronizáciu, resetovala, po prihlásení na poradu je znova mobilnej verzii
ivka70
11.06.20,08:06
j pri vypnutej synchronizacii bola po prihlaseni mobilna verzia?
Kabaka123
11.06.20,08:09
Vypla som synchronizáciu v pc, teraz ešte v mobile.
V mobile som prepla aj na webovú verziu.
Stále je mobilná.

Už som aj odinštalovala a nainštalovala google chrome.
Výsledok stále ten istý.

Už som zrušila v mobile aj prehliadanie webových stránok v aplikácii

Už som aj vo win10 nastavila režim desktopovej verzie.

Do mobilnej verzie sa porada prepne až po prihláseni.
buchač
11.06.20,12:32
Kabaka123 (Dnes 09:52) google chrome
====================
Najhoršia voľba, aká len existuje...to už radšej Maxthon.
misoft
11.06.20,13:43
Zrušila v mobile prehliadanie....; nastavila destop verziu, .............atď.
Vyčistiť cache, vyčistiť cookies, vyčistiť HISTÓRIU. Pretože pokiaľ si mala synchro - istotne máš v historii odkaz na poradu v mobilnej verzii. A to práve po prihlásení nastaví.
Cookies (koláčiky) - tie sa nesynchronizujú, tie sú jedinečné pre každé zariadenie, ale história sa synchronizuje.
Kabaka123
11.06.20,20:20
Už som spravila všetko možné. Vypla som synchronizáciu na pc na mobile. Všetky nastavenia som vymazala. aj históriu. Aj cookies. Aj som zmenila v mobile na verziu pre weby. Stále sa mi objavuje takto. Skúsim priložiť obrázok. Tak nič v komente som priložila obrázok. Na hlavnej stránke ho vidím, ale priamo v mojej téme nie.
buchač
11.06.20,22:15
To máš trest za to, že vydumuješ všeliaké cipoviny...;) :D

...a na nete si vyhľadávala ?
Toto nebude fungovať ?

Zrušenie prepojenia medzi telefónom a počítačom

V telefóne s Androidom:

Prejdite na položky Nastavenia > Aplikácie (alebo Aplikácie a oznámenia v niektorých telefónoch) > Asistent pre váš telefón.
Ťuknite na položku Vynútiť zastavenie.
Ťuknite na položku Úložisko > Vymazať vyrovnávaciu pamäť > Vymazať údaje.


V počítači:

Otvorte prehliadač a navštívte lokalitu accounts.microsoft.com/devices. Prihláste sa pomocou svojho konta Microsoft.
Zobrazí sa zoznam všetkých pripojených zariadení. Pre každé vyberte položku Zobraziť podrobnosti > Ďalšie akcie, potom Odpojiť tento telefón.
Vyberte položku Štart (alebo stlačte kláves s logom Windows na klávesnici), potom vyberte položky Nastavenia > Telefón > Odpojiť tento počítač.
Výberom tlačidla Späť sa vráťte na domovskú obrazovku nastavení Windowsu, potom vyberte položku Aplikácie.
V časti Aplikácie a funkcie vyberte položku Váš telefón.
Vyberte položky Rozšírené možnosti > Resetovať.

Po dokončení týchto krokov prejdite do aplikácie Váš telefón vo svojom počítači a vykonaním procesu nastavenia vytvorte nové prepojenie.

https://support.microsoft.com/sk-sk/help/4531298/troubleshooting-the-your-phone-app
Kabaka123
12.06.20,07:32
Už som pako. Nezmenila porada visage? Lebo keď dám v mobile desktop verziu porady vyzerá rovnako ako mobilná.
Len nie je prispôsobená pre mobil.

Prosím priložte prosím screen obrazovky tejto mojej témy po príhlásení na poradu cez pc.

Nezobrazuje mi na porade priložené prílohy cez komentár na stránke a nemôžem vylepšiť otázku, formátovať a pridať cez ňu obrázok

Tak otvorila som si poradu cez internet explorer, ktorý nemám spárovaný a synchronizovaný a pohľad na poradu po prihlásení a kliknutí na túto tému je rovnaký.
Kabaka123
14.06.20,13:06
Uz to neriešim. Pretože aj keď som odstránila v pc Default data v appdata v pc, stránka po prihlásení je rovnaká. Nemám nastavené notifikácie. a stále mi tu svieti na zvonci 2. Nemám prepojený pc s mobilom, nič sychronizované. Ani v mobile, ani v pc. prehliadam poradu na rôznych prehliadačoch, kde sa mi história neukladá ani údaje, coookies, nastavenia a stále je to rovnaké. A nemôžem vylepšiť a formátovať otázku, ani novú. Považujem za uzatvorené. Už sa nejdem trápiť.