Kabaka123
12.06.20,09:51
Zmenila sa visage stránky?

Myslela som si, že sa mi zmena zobrazenia porada.sk nastala synchronizáciu a prehliadaním v mobile v mobilnej verzii cez google chrome. Potom to zobrazenie po prihlásení na poradu som mala aj cez pc (GCH). Teraz som sa prihlásila na poradu cez internet explorer aj cez mozillu firefox, tie nemám spárovaný ani s mobilom ani s účtom ani s googlom. A zobrazenie je rovnaké. Vlozen obrazky deskop verzie pred a pp prihlaseni
buchač
12.06.20,08:24
Nie.
Chyba bude niekde medzi stoličkou a zariadením. ;) :D

Sorry, ale iniciatíva musí byť na tvojej strane...lenže nie tým spôsobom, že zadávaš otázku a iní nech sa starajú.

Toto všetko je len a len o skúšaní rôznych postupov.
https://www.google.com/intl/sk/chrome/privacy/

P.S.:
Ale znova zopakujem...čudujem sa takémuto jednaniu.
Spáruješ si zariadenia, stratíš (ukradnú) ti mobil ?...ak sa niekto posnaží, tak si s údajmi v prdeli jak Poľsko v roku 1938.
Kabaka123
12.06.20,08:39
Máš pravdu. Stále skúšam rôzne možnosti, spôsoby postupy a snažím sa o nápravu.
misoft
12.06.20,09:34
Skús pokus:
1) Zálohuj si svoj profil pre GCH - kde sa nachádza = https://www.howtogeek.com/255653/how-to-find-your-chrome-profile-folder-on-windows-mac-and-linux/
2) Ak máš alternatívny prehliadač - v tom prípade odinštaluj GCH a VYMAŽ komplet svoj profil (preto som písal o zálohe, pretože prídeš výmazom profilu o všetko, čo tam bolo - heslá, záložky, rozšírenia, miotívy).
3) Pre istotu v Safe mode spisti AdwCleaner a MBAM.
4) Stiahni novú inštalačku GCH - buď ako samostatný inštalátor, ale častejšie sa už sťahuje online inštalátor, ktorý nainštaluje GCH priamo online.
5) Skús, či problém pretrváva. Ak nie - chyba je v profile, čo si zálohovala. Budeš musieť vytvoriť nový (resp. vytvorí sa sám po spustení GCH ako "default") Ostatné veci potom budeš musieť "nahádzať" ručne, pretože z pôvodného profilu, ak nahradíš vytvorený, sa chyba opäť objaví.
Kabaka123
12.06.20,11:38
Skús pokus:
Áno aj o komlet výmaze profilu som uvažovala.
misoft
12.06.20,13:07
Otázka. Pred vypnutím synchronizácie - mala si v mobile nastavenú mobilnú alebo desktop verziu stránky?
Pokiaľ bola mobilná - a bola synchronizácia - tak sa možno nastavenie zosynchronizovalo. Je to divné, pretože zariadenie samo by malo oznamovať, akú verziu zobrazenia požaduje.
Desktop verzia na PC sa do mobilnej nastaviť nedá (aspoň o tom neviem), mobilná verzia - to je prakticky desktop verzia, ale má vynechané niektoré veci pre rýchlejšie načítanie a úsporu dát.
Takže ak v GCH na PC ti nahadzuje mobilnú verziu, tak v tvojom profile sa to nejako zmrvilo a označuje ti PC ako mobil.
Kabaka123
14.06.20,13:05
Uz som sa s zmierila. Pri pridano novej otazky cez mobil viem vložiť do otazky aj obrázok a uz ho aj vidím. Uz to neriešim.