carolitos
15.06.20,15:27
ako zruším účet na porade aj s tým že sa zmažú všetky moje otázky, debaty atď. dík
ivka70
15.06.20,13:29
Nijako.
Prestan ucet pouzivat, zabudni heslo, nikdy sa uz neprihlas.
Ale otazky na poradu si zadal dobrovolne, tie tu ostanu.
Sluzia aj na to ,aby si ini ludia s rovnakym problemom mohli vyhladat odpovede k nim, otazky tu na porade sa nemazu.
carolitos
15.06.20,13:32
takže na toto nieje § ? ešte som nezažil stránku kde sa nedá zrušiť účet aj s príspevkami , veď keď si to predsa neželám a svet ovládajú §, tak aj toto by sa našiel nie? :-)
ivka70
15.06.20,13:33
Hladaj. :) Snad ked precitas viac ako 5 paragrafov jedneho zakona, nieco najdes.
carolitos
15.06.20,13:40
ok, tak na tomto si dám fakt veľmi záležať :-D prečo je uzavretá moja debata?
kopretinka
15.06.20,13:41
Aby si ju nevymazal.....?
carolitos
15.06.20,13:50
hm netusim chcel som iba nieco k tomu co tam bolo doplnit ale co uz, myslim ze som nespachal ziadny trestny čin ani nic podobne kde by som nemal pravo zmazat svoj prispevok, je to povolene všade,ale nevadi
carolitos
15.06.20,13:55
čo tak ochrana osobných údajov, zverejnil som tam v mylnom domnení informácie podľa ktorých by som mohol byť identifikovaný , čo by mi mohlo uškodiť :D
misoft
15.06.20,15:06
Aké údaje? To čo je verejne prístupné - z toho nevyčítame absolútne NIČ. A ostatné sú na serveri - tam sa my nedostaneme.

Paranoja?
Chobot
15.06.20,15:08
Pozrel som tvoje príspevky, ale žiadne osobné údaje tam nemáš. Takže neviem, na akú ochranu osobných údajov sa odvolávaš.
marjankaj
15.06.20,15:31
carolitos (Dnes 15:55) čo tak ochrana osobných údajov, zverejnil som tam v mylnom domnení informácie podľa ktorých by som mohol byť identifikovaný , čo by mi mohlo uškodiť
-----------------------------------
Tak seba zažaluj za zverejnenie osobných údajov. Možno niečo vysúdiš. Alebo dosiahneš? Na Slovensku je pár ústavov, kde sa o teba postarajú.:D
carolitos
15.06.20,15:48
:-)
buchač
15.06.20,15:51
carolitos (Dnes 15:50) hm netusim chcel som iba nieco k tomu co tam bolo doplnit ale co uz, myslim ze som nespachal ziadny trestny čin ani nic podobne kde by som nemal pravo zmazat svoj prispevok, je to povolene všade,ale nevadi
=============
Sorry, ale ty toho netušíš viac.

1. Spáchal si trestný čin tým, že si sa vôbec prihlásil na Poradu. ;) :D
2. Trestný čin pácha pravidelne administrátor Richard tým, že serie na svoj majetok.
3. Mazanie svojich príspevkov je všade ? Naozaj ? No nehovor...to si kde k tejto informácii došiel ?
Mazanie sa totiž dá urobiť len do určitej doby, potom smola. Napríklad na jednom fóre (kde som tiež) sa dá upraviť/zmazať svoj príspevok len po dobu 24 hodín. Alebo požiadať o výmaz moderátora.
carolitos
15.06.20,16:09
som zmateny s tohto,hm, zacinam sa bat
marjankaj
15.06.20,16:56
Len aby si sa neposral.:rolleyes: Či už si sa?:---
Inak sa ti ani nedivím. Celá táto debata o tebe dosť vypovedá.:D
misoft
15.06.20,17:09
carolitos (Dnes 18:09) som zmateny s tohto,hm, zacinam sa bat
----------------------------------------------------------
A čoho - ty pre nás si absolútne nepodstatný.
Ale ak chceš - tak podávaj TO - aspoň sa kompetentné orgány postarajú o teba - taký Dr. Chocholoušek by mal radosť :D:D:D
carolitos
15.06.20,17:20
:(