sattelitka
20.06.20,20:22
môže SZČO dať do výdavkov príspevok na rekreáciu aj pre manželku príp.deti ? To zn. ak má faktúru z hotela napr. na 1000,-€ kde je on, manželka a dieťa...môže si do VOZD odrátať len max. 275€ alebo aj na manželku 275€ , aj na dieťa 275?..čiže spolu 825???
besttracker
20.06.20,18:42
mozno blba otazka : z danoveho hladiska co maju manzelka a deti s tvojou SZCO ?
sattelitka
20.06.20,18:46
viem že sa príspevok na rekreáciu môže využiť aj na manželku a príp. dieťa (alebo aj napr. rodiča a ktorým žije v spoločnej domácnosti) , nechápem len či sa suma max. 275€ ráta na každého z nich, alebo za celú rodinu max. 275€....chápeš moju otázku ?
kn-alka
20.06.20,19:11
Tweety
20.06.20,19:14
Pozri §19 ZoDzP odst.2. písmeno w.
misoft
20.06.20,19:15
Usmernenie č. 4/DzPaÚ/2019/MÚ
k príspevkom na rekreáciu
"V súlade s § 152a ods. 1 Zákonníka práce zamestnávateľ, ktorý zamestnáva viac ako 49 zamestnancov,
poskytne zamestnancovi, ktorého pracovný pomer u zamestnávateľa trvá nepretržite najmenej 24 mesiacov,
na jeho žiadosť príspevok na rekreáciu v sume 55 % oprávnených výdavkov, najviac však v sume 275 €
za kalendárny rok."
A teda - sú manželka a deti ZAMESTNANCAMI?
Nie sú!!!
Takže tých 275€ je na zamestnanca a pokiaľ s ním idú manželka a deti - tých 275€ je pre VŠETKÝCH, nie pre každého osobitne.
buchač
20.06.20,19:23
Pre laikov preložiť do slovenčiny. ;)
Tak áno alebo nie ???
sattelitka
20.06.20,19:44
ďakujem misoft, jediný si mi dal konkrétnu odpoveď na moju otázku. Lebo všetko mám poprezerané a prečítané ale konkrétne sumy v prípade manželky nikde neuvádzajú.
Tweety
20.06.20,20:02
A pozrela si aj v zákone ? Ani tam nič?
buchač
20.06.20,20:09
sattelitka (Dnes 21:44) ďakujem misoft, jediný si mi dal konkrétnu odpoveď na moju otázku. Lebo všetko mám poprezerané a prečítané ...
============================
Naozaj ... fakticky... ?
Čo je potom toto ?

" Zamestnávateľ je povinný uhrádzať výdavky na rekreáciu celej rodiny

Zákonník práce ustanovuje zamestnávateľom povinnosť prispievať nielen na rekreáciu samotných zamestnancov, ale aj na rekreáciu celej rodiny týchto zamestnancov. Oprávnenými výdavkami na rekreáciu, ktoré je zamestnávateľ povinný zamestnancovi preplatiť, sú totižto aj preukázané výdavky zamestnanca na manžela/manželku, dieťa zamestnanca a inú osobu žijúcu so zamestnancom v spoločnej domácnosti, ktorí sa so zamestnancom zúčastňujú na rekreácii. Dieťaťom pritom je nielen vlastné dieťa zamestnanca, ale aj dieťa zverené zamestnancovi do náhradnej starostlivosti na základe rozhodnutia súdu alebo dieťa zverené zamestnancovi do starostlivosti pred rozhodnutím súdu o osvojení.

V praxi existuje široký okruh osôb, ktorým musí zamestnávateľ prispievať na rekreáciu.

Zamestnávateľ je teda povinný prispievať na rekreáciu nielen zamestnanca, ale aj na rekreáciu manžela/manželky a dieťaťa zamestnanca, ak sa rekreujú spolu so zamestnancom. Pomerne dôležité je aj to, že zamestnávateľ prispieva aj na rekreáciu iných osôb žijúcich so zamestnancom v spoločnej domácnosti, ak sa rekreujú spolu so zamestnancom. V praxi tak môže byť rekreácia uhradená aj druhovi alebo družke zamestnanca, ak ešte nie sú zosobášení, ale žijú spolu. Tiež ak je zamestnanec napríklad slobodný a žije so svojimi rodičmi a vezme ich na rekreáciu, zamestnávateľ je povinný prispieť na rekreáciu aj im.

https://www.podnikajte.sk/zakonne-povinnosti-podnikatela/rekreacne-poukazy-zamestnancov-2019 © Podnikajte.sk
marjankaj
20.06.20,20:25
Buchy dobre píšeš. Presne tak znela aj otázka.:cool:
veronikasad
20.06.20,20:28
Ano, ak vykonáva živnosť aspoň 24 mesiacov. Maximálna výška príspevku (Výdasvok ovpl.základ dane) je 55 % z 500€, bez ohladu na to, kolko rod.príslušníkov sa rekreácie zúčastní. Zvyšok zaučtuje ako VNZD.
buchač
20.06.20,20:57
No koooonečne...:)