Shariza
23.06.20,11:28
Dobry den, chcela by som sa informovat ohladne udajnej nedorucenej posty od exekutora na zamestnanca. Zamestnanec sa stahoval a nebola mu dorucena ziadna posta od exekutora. Zaroven nebola dorucena ani mne ako zamestnavatelovi ziadna sucinnost pri exekucii voci zamestnancovi. Exekutor trvdi, ze ju posielal slovenskou postou. Zaroven mi tvrdi, ze nasledne poslal do elektronickej posty firmy dokument o zrazkach zo mzdy. Elektronicku postu mam aktivovanu a rovnako aj mail notifikaciu. Nic mi neprislo a podla exekutora uz uplynula lehota na dorucenie. Ako sa mam k tejto situacii postavit? Zamestnancovi neboli dorucene ziadne dokumenty a rovnako ani mne. Dokonca nema vobec informacie o aku exekuciu ide, lebo si nieje nicoho vedomy. Hrozi mi nejaka sancia pre udajne neprevzatie elektronickej posty, ked nebola odoslana dorucenka? Viem, ze existuje nejaka fikcna dorucenka, ze den skoncenia lehoty sa povazuje za dorucenie dokumentu. Ale zaroven neviem, ci na to to sa vztahuje tento sposob dorucenia. Exekutor si ide svoje a hovori o poruseni dohody o zrazkach zo mzdy. Samozrejme neviem, ani akej. Ked som ako zamestnavatel nic nedostala. Popredu dakujem za odpoved
ivka70
23.06.20,09:33
Aj pri fikcii dorucenia ostane v elektronickej schranke doklad, ze kedy bola fikcia naplnena.
Ak v nej ziadny dokument nie je (pozri aj archiv), nemohol ani exekutor dostat potvrdenie ,ze firme nieco dorucili.
Nech ti exekutor preposle mailom, aky dokument dostal o doruceni.
Nasledne skus vyhladat alebo mu preukaz, ze nic nedorucil.
avalik
23.06.20,19:00
elektronicku postu na stranke slovensko.sk?