Pemid
23.06.20,12:10
zamestnanec pri práci doma si do evidencie dal prácu v nedeľu a navyše nad rámec 6 hodín. inšpektorát mi nariadil zamestnancovi vyplatiť príplatok z funkčného platu za prácu v sobotu. Má s tým niekto skúsenosti? podľa ZP nepatria pracovníkovi mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok, v noci a ani mu nepatrí mzda za prácu nadčas. Má s tým niekto skúsenosť? nejedná sa o home office
ivka70
23.06.20,10:20
znamena to, ze zamestnanec ma miesto vykonu prace v zmluve doma?
alebo na zaklade akeho pragrafu pracuje doma?
Pemid
23.06.20,10:34
§52 ZP v zmluve má Home Office, Zamestnanec má pracovné miesta definované presnou adresou v pracovnej zmluve jedná sa o kontrolóra obce.
ivka70
23.06.20,10:36
Tak pracoval cez home office alebo nie - pises, ze nie, tak ako pracoval? ? na zaklade coho si evidoval pracu v nedelu?
Pemid
23.06.20,10:41
Mala som v ruke zlú pracovnú zmluvu jedná sa o home office V evidencii pracovného času má 6 hodín nad rámec svojho úväzku a ešte aj v nedeľu
ivka70
23.06.20,10:46
Ak je odmenovany podla Zakonnika prace, tak mu priplatky nepatria
....
c)
nepatrí mu mzda za prácu nadčas, mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok, mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu, mzdové zvýhodnenie za prácu v nedeľu, mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu a mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce, ak sa zamestnanec so zamestnávateľom nedohodne inak.
avalik
23.06.20,10:47
§ 52

Domácka práca a telepráca
(1) Pracovný pomer zamestnanca, ktorý vykonáva prácu pre zamestnávateľa podľa podmienok dohodnutých v pracovnej zmluve doma alebo na inom dohodnutom mieste (ďalej len „domácka práca") alebo vykonáva prácu pre zamestnávateľa podľa podmienok dohodnutých v pracovnej zmluve doma alebo na inom dohodnutom mieste s použitím informačných technológií (ďalej len „telepráca") v pracovnom čase, ktorý si sám rozvrhuje, sa spravuje týmto zákonom s týmito odchýlkami:

a) nevzťahujú sa na neho ustanovenia o rozvrhnutí určeného týždenného pracovného času, nepretržitom dennom odpočinku, nepretržitom odpočinku v týždni a o prestojoch,

b) pri dôležitých osobných prekážkach v práci mu nepatrí od zamestnávateľa náhrada mzdy s výnimkou úmrtia rodinného príslušníka,

c) nepatrí mu mzda za prácu nadčas, mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok, mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu, mzdové zvýhodnenie za prácu v nedeľu, mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu a mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce, ak sa zamestnanec so zamestnávateľom nedohodne inak.

Ak teda ide o takúto dohodnutú prácu, platí čo je tu uvedené ... aké podklady dostal IP k tomuto prípadu - je v PZ alebo v dodatku k PZ takáto práca dohodnutá?
Pemid
23.06.20,10:50
No toto ja viem: ale stanovisko inšpektorátu práce: Zamestnanec vykonával prácu v nedeľu zamestnancovi patrí príplatok za prácu v nedeľu... tak isto ako aj náhrada stravného. Už som 100 x prešla zákonník práce...
misoft
23.06.20,10:56
IP - pokiaľ nemá kompletné podklady na rozhodnutie - tak ti takto odpovie. Takže - pokiaľ sa IP nepredložila komplet zmluva - rozhodol ako rozhodol. Inak by asi rozhodil inak.
ivka70
23.06.20,10:57
a co v tu nedelu robil? skutocne islo o pracu z domu alebo vykonaval nejaku kontrolnu cinnost niekde v obci - cize nie HO, ale riadna praca? potom by stanovisko IP snad davalo zmysel.
Pemid
23.06.20,11:24
Áno v pracovnej zmluve je definovaná práca ako home office dokonca aj miesto výkonu práce. Oni majú stále za to, že je to nadčas ... aj keď som operovala Zákonníkom práce... nuž
širi1
23.06.20,11:25
my máme kontrolorku na 50% úv, tiež vykonáva prácu aj mimo OU, píše si hodiny aby jej súčet sedel s uväzkom, Žiadne zvýhodnnia jej nedávame.Tiež si dáva po 8 h na niektoré dni, a dožaduje sa gastráčov. Na zmluve nemá určené dni kedy má robiť len 50% uv. a týždenný fond. Predtým HK mal presne definované 3 dni v týždni na zmluve a podľa toho mal aj gastráče normálne na zač.mesiaca.
Jana Motyčková
23.06.20,14:33
AK IP dal rozzhodnutie, treba sa voči tomu odvolať. Ak je tá zmluva uzatovrená na domácku prácu podľa §52. Tento § sa vzťahuje aj na verejnú službu.