kuko323
25.06.20,12:11
Prijali sme pani na zástup počas PN konkrétnej osoby. Už 3 krát sme ju našli opitú na nočnej, ale žiaľ nedalo sa nám zavolať bezpečáka a nemáme dôkaz o tom, že bola opitá - iba svedkov. Chceli by sme s ňou rozviazať pracovný pomer, len neviem, na akom právnom základe by som to mohla urobiť.
Ďakujem.
Mila123
25.06.20,10:17
dôkaz musíte mať, zavolajte potom aj Políciu, majú certifikované drégere.......a tak jej ukončíte PPV s porušením prac. disciplíny
kuko323
25.06.20,10:24
Prosím Vás a nedá sa nejako inak ukončiť PP? jedine výpoveďou s výpovednou lehotou?
Mila123
25.06.20,10:29
ak aj ZC súhlasí tak dohodou § 60 ZP
kuko323
25.06.20,10:35
Myslela som si. Ďakujem za odpoveď.
veronikasad
25.06.20,11:14
Odkedy trva pracovny pomer? Skúšobná doba už skoncila?
misoft
25.06.20,14:34
Prečo takto zložito?
Pokiaľ u zamestnankyne sa POTVRDÍ porušenie pracovnej disciplíny (teda musí byť priamo prichytená, že je na pracovisku opitá) - tak §68 ods1 písm. spolu s §63 ods.4 - a žiadna výpovedná doba tam už NIE JE!
Zamestnávateľ má totiž 2 mesiace od doby, kedy zistil a dokázal porušenie prac. disciplíny na to, aby zamestnanca prepustil - bez pardónu.

Mila123 - tu žiadnu dohodu netreba - to by bol zamestnávateľ sám proti sebe a zamestnanec by naďalej chodil do roboty ožratý.

Takže §68 ods. 1 b) + §63 ods.4 a BASTA.

A ešte niečo navyše - zisťovať prítomnosť krvi v alkahóle :D nemusí zisťovať len polícia dregermi (je to síce rýchlejšie, ale policajti nemusia takto na zavolanie prísť) - dá sa nariadiť aj odber krvi (zamestnávateľ - tuším - ak to má vo svojich smerniciach - môže kontrolovať i tak) - síce za prachy, je to o niečo dlhšie (ale do 2 mesiacov sa zmestí) a keď sa potvrdí - zamestnanec má padáka a vyšetrenie sa mu strhne z výplaty. A keby v tom prípade odmietol - tak aj toto je porušenie pracovnej disciplíny - a už dôkazy netreba - berie sa ako opitý.
Mila123
25.06.20,16:05
misoft odporúčam Vaše teoretické skúsenosti (z čítania Porady) overiť si v praxi, a samozrejme aj odporúčam prečítať stanoviská IP
misoft
25.06.20,21:20
IP? Ten niekedy (s prepáčením) h0vn0 vybaví....a niekedy zavádza.
Mila123
26.06.20,05:49
Dušan toto tvrdíš z vlastnej skúsenosti? osobnej?
dmc
26.06.20,10:12
Akoze zavolate Policiu aby dala fukat Vasemu zamestnancovi ? Neblaznite...... naozaj ? Taktu povinnost Policia nema. Iba ak by bola priamo ohrozena bezpecnost alebo zdravie. Na to mate mat svojho zamestnanca. https://www.tester.sk/clanok/dychova-skuska-na-pracovisku-1
willma
26.06.20,10:21
Máte vypracovanú smernicu BOZP čo sa týka požívania alkoholu na pracovisku? V zmysle zákona o BOZP ste povinný vykonávať kontrolu na alkohol, kontrolu používania OOPP atď. V zmysle Smernice vykonáte kontrolu s pomocou certifikovaného alkotesteru, prípadne idete s ňou na odber krvi. Ak sa preukáže prítomnosť alkoholu tak by malo ísť o hrubé porušenie pracovnej disciplíny - teda ak to máte zadefinované v pracovnom poriadku. A následne ukončíte pracovný pomer
bettylou
26.06.20,10:52
"Ste prepustený" "Héj? A ja som myslel, že otroci sa predávajú."