Marcel183
25.06.20,18:39
Ahojte!
Potreboval by som poradiť dobré emailové schránky, (ako napr. pobox,...)
Ja osobne, mám založený e-mail len v Gmail, preto by som potreboval radu na nejaké dobré emailové schránky (slovenské).
Vopred ďakujem za vaše rady!
Prajem pekný deň! :)
Mila123
25.06.20,16:48
Ahojte!
Potreboval by som poradiť dobré emailové schránky, (ako napr. pobox,...)
Ja osobne, mám založený e-mail len v Gmail, preto by som potreboval radu na nejaké dobré emailové schránky (slovenské).
Vopred ďakujem za vaše rady!
Prajem pekný deň! :)
prečo to potrebuješ? podnikáš? ponúkaš svoje služby?
Marcel183
25.06.20,16:58
Potrebujem to preto lebo, už ma "nebaví" táto e-mailová schránka, neviem prečo, zdá sa mi to nejaká neprehliadná schránka, alebo neviem ako to povedať :/
Takže, vrátim sa k téme, nevedel/nevedela by si mi poradiť dobré slovenské e-mailové schránky? :)
mari2x
25.06.20,19:39
Potrebujem to preto lebo, už ma "nebaví" táto e-mailová schránka, neviem prečo, zdá sa mi to nejaká neprehliadná schránka, alebo neviem ako to povedať :/
Takže, vrátim sa k téme, nevedel/nevedela by si mi poradiť dobré slovenské e-mailové schránky? :)


Nikto nevie , aké máš túžby.
Tak si urob 4-5 slovenských , 2-3 českých / trošku si budeš písať / / vyskúšaš / vyberieš.
misoft
25.06.20,21:08
Ja ti napíšem iný názor.
Práve G-mail je lepší, ako nejaký Pobox, Azet a iné free e-mailové schránky.
A) ProtiSPAMová ochrana je dôraznejšia
B) Kontrola prichádzajúcich príloch je tiež dôrazná.
C) G-mail si môžeš prispôsobiť sebe - len to treba VEDIEŤ. Označovanie pošty, dôležitosť triedenie - to všetko ponúka. Pobox, Azet a iné - tie sú vhodné akurát na SPAMy!
Mám G-mail, M$, Pobox, Azet, Post. A na posledné tri mi len SPAMY chodia, darmo nastavím ten ich SPAMový filter - jedno zablokuje a 5 pustí.
Marcel183
26.06.20,04:40
Ďakujem za vaše rady :)
Dáša_
26.06.20,04:42
Ja ti napíšem iný názor.
Práve G-mail je lepší, ako nejaký Pobox, Azet a iné free e-mailové schránky.
A) ProtiSPAMová ochrana je dôraznejšia
B) Kontrola prichádzajúcich príloch je tiež dôrazná.
C) G-mail si môžeš prispôsobiť sebe - len to treba VEDIEŤ. Označovanie pošty, dôležitosť triedenie - to všetko ponúka. Pobox, Azet a iné - tie sú vhodné akurát na SPAMy!
Mám G-mail, M$, Pobox, Azet, Post. A na posledné tri mi len SPAMY chodia, darmo nastavím ten ich SPAMový filter - jedno zablokuje a 5 pustí.

tuším je rozdiel aj vo veľkosti schránky. Z niektorých mám problém odosielať pdf subory, z gmailu nikdy
posielanie velkých súborov je tiež z mojho pohladu najlepšie v gmail
kopretinka
26.06.20,06:43
Najlepší je gmail.
buchač
26.06.20,07:33
Medzi najpoužívanejšie služby na internete rozhodne patria YouTube, Gmail, Google Drive či vyhľadávač a všetky z nich môžeš využívať zadarmo. Na oplátku o tebe Google získava rôzne informácie, ktoré vie následne predať inzerentom, aby boli ich reklamy čo najefektívnejšie.
Čo myslíš, odkiaľ Google vie, o aké produkty sa zaujímaš? Gigant nenápadne zbiera rôzne informácie o používateľoch, ktorí využívajú jeho služby. Tieto dáta vypĺňaš pri registrácii Gmailu alebo nastavení smartfónu s Androidom. Google tak dokáže získať telefónne číslo, meno používateľa, ale aj jeho polohu a ďalšie podobné údaje.

ZDROJ : Internet

Je dobré a aj vhodné mať viacero mailových schránok...jednu na oficiálne veci, druhú na niečo iné a tretiu na rôzne registrácie, ktoré aj tak k ničomu nevedú.
Marcel183
26.06.20,12:17
Ďakujem za vaše typy, rady :)
korela
26.06.20,13:57
Je dobré a aj vhodné mať viacero mailových schránok...jednu na oficiálne veci, druhú na niečo iné a tretiu na rôzne registrácie, ktoré aj tak k ničomu nevedú.
Ja som to mala tak podelené, raz som prišla na centrum, a nakoľko som sa tam nevyskytla viac ako 6 mesiacov, tak som o všetko prišla. Mala som na ňom aj inú schránku, neprišlo mi žiadne upozornenie na zmenu užívateľských podmienok.
A veľmi ma to mrzí, pretože išlo vyslovene o komunikáciu iba s jednou osobou. Prakticky išlo takmer o denník.
Najistejšia je klasika. Čo je v maili, je verejné.
Okrem toho, onedlho bude každé heslo iba fiktívne nezlomiteľné, takže aj tento text bude za chvíľu minulosťou.
https://touchit.sk/peter-odporuca-nastroj-na-kontrolu-hesiel-od-google/297092
jelalim
27.06.20,10:04
pouzivam pobox, uz snad okolo 23 rokov , som spokojny
Marcel183
29.06.20,14:40
pouzivam pobox, uz snad okolo 23 rokov , som spokojny
dakujem za radu, teraz som si založil pobox-email, paci sa mi to, ďakujem :)
misoft
29.06.20,21:29
Ja POBOX mám na SPAMy. Tiež na Azete, Sme POSTe. Potom mám G-M - hlavná, M$ - sekundárna a ešte jedna súkromná (o nej vie len 5 ľudí).
Beyond
29.06.20,21:41
Centrum.sk je fajn, ale veľmi rozdiely medzi schránkami nevidím popravde