skuš
28.06.20,23:29
Stránka porada sa mi zobrazuje nekompletne. Okno s odpoveďami je roztiahnuté na celú šírku. To, čo je normálne v pravej tretine, nie je nikde. Nezobrazuje mi správy vo verejnom profile. Horné dve lišty sú spojené do jednej a tri najkrajnejšie pravé tlačítka sú vľavo, nie je šuťák.... Ak sa na NB prihlási iný účet, stránka sa zobrazuje normálne. Nemám žiadnu synchro so smartfonom ani s tabletom... Aspoň dúfam. Stalo sa mi to keď som bola prihlásená na inom tablete. Naraz sa to zmenilo počas prezerania porady a nezistila som, či som na niečo neťukla. Doma po prihlásení na NB už to ostalo. Vie niekto ako na to?
kopretinka
29.06.20,05:23
Skús vrátiť ntb do predošleho nastavenia cez bod obnovenia,nájdi taký dátum,kedy to bolo ešte v poriadku.
misoft
29.06.20,08:25
Jeden profil zobrazuje normálne, iný profil nezobrazuje normálne - čo to asi znamená? Ten druhý profil je poškodený.
Väčšinou sa urobí nový profil (v prehliadači) a zo starého sa prenesú dôležité nastavenia (heslá, prihlasovania, záložky).
Ešte skús jedno:
otvor si prehliadaš v Safe Mode - otvorí sa bez všetkých doplnkov a porovnaj. Ak bude zobrazenie OK - tak máš niektorý doplnok v prehliadači, ktorý ti to "kazí" - len zistiť ktorý.
kopretinka
29.06.20,08:46
A prečo jej to kazí len v jednom profile?
misoft
29.06.20,10:54
Profil = súhrn všetkých nastavení. Pre každý profil je iný.
Ak profil A bude mať v prehliadači nastavené 100% zobrazovanie, profil B môže mať nastavené 125% zobrazovanie. A podľa profilu sa to všetko nastaví. Samo. A ak je v ňom niečo pokazené, tak sa to týka len toho profilu (profil = účet, guest). Takto v PC môžeš nastaviť pre jedného aj plný prístup, pre druhého naopak zakážeš prístup napr. k nejakým programom, súborom a pod.
https://www.internetembezpecne.cz/internetem-bezpecne/navody/windows-uzivatelske-ucty/
https://support.norton.com/sp/sk/sk/home/current/solutions/v91580726
Kvaka
29.06.20,11:34
Jeden profil na NB zobrazuje desktop verziu porady, iný profil /pôvodný) zobrazuje mobilnú verziu porady. Mobilná verzia pôvodného profilu naskočila na tablete a už sa nedá vrátiť späť. Nemal by to riešiť admin porady? Ani Kabake to nešlo. Môže sa to stať komukoľvek z nás, čo máme možnosť dať v mobile či tablete mobilnú verziu.
skuš
29.06.20,18:06
Je to len ten účet bettylou vo vnútri porady, čo mám problém. Keby bol zväčšený, dalo by sa okno posúvať zľava doprava, ale nedá sa to som skúšala ako prvé. Účty vo W10 mám nastavené ok. Neviem, aký nový profil v prehliadači myslíš. Ako by mi prehliadač menil zo všekých stránok len ten 1 poraďácky účet a nič iné? Používam eset. Neviem, ako v opere otvorím safe mode? Prihlásenie v mobile a prepnutie na desktop verziu a odhlásenie v mobile, nič nemení na vzhľade účtu v nb po následnom prihlásení. Obnovenie sa nepodarilo: odkaz v okne sa mi nepodarilo opísať celý,ale: Obnovovanie systému sa nedokončilo úspešne. Systémové súbory a nastavenia počítača sa nezmenili. Podrobnosti. Pri obnovovaní systému sa nepodarilo obnoviť súbor. Tento prípad mohol nastať, ak je súbor chránený antivírusovým programom. Ak porucha pretrváva, vypnite anitvírusový program a znovu sa pokúste o obnovenie alebo obnovte systém pomocou prostredia Windows recovery environment. Pri obnovovaní systému sa vyskytla chyba operácie odloženého odstránenia pri súbore... Tak neviem skúsiť to obnoviť s vypnutým antivirákom?
skuš
29.06.20,19:16
Duški, tu sa nevyznám zase ja. To mám za to, že som sa nafukovala. :D
Kvaka
29.06.20,19:35
Po prepnutí na desktop verziu v mobile sa hneď neodhlasuj. Nechaj dlhšie, synchronizácia asi nejaký čas trvá. Prihlás sa ntb až po nejakom čase. Len tipujem.:)
kopretinka
29.06.20,20:20
Tak vypni antivir a skús obnoviť znova.