yvica
30.06.20,17:42
prosím vás robí niekto sro s kamionovou dopravou, bola by som rada, keby s tým niekto poradil, lebo s týmto nemám skúsenosti, ďakujem
jslancik
30.06.20,17:45
nerozumieme otázke. ak hľadáte účtovníčku, tak to asi skôr v sekcii Inzercia. ak máte nejakú konkrétnu otázku, na ktorú ste nenašli problém, tak sem s ňou. ale to skôr vyzerá, že niekto sa pustil do niečoho, o čom toho veľa nevie.
yvica
02.07.20,07:09
preto sa pýtam, lebo sro účtujem, ale konkrétne by som mala otázku ako účtovať phl pri kamionoch, či si musia viesť knihu jázd, či si musia pri každej jazde vypisovať cesťáky? lebo pri všetkých sro uplatňujem 80 % z phl, ale toto potrebujem poradiť.
marjankaj
02.07.20,07:18
Tak zadaj konkrétnu otázku, lebo čo si napísala vyzerá skôr na anketu.
marjankaj
02.07.20,07:21
§19
výdavky (náklady) na spotrebované pohonné látky
2.
na základe dokladov o nákupe pohonných látok najviac do výšky vykázanej z prístrojov satelitného systému sledovania prevádzky vozidiel, alebo
Jozef799
07.07.20,05:04
Musíte viest knihu jázd keď si chcete 100 percent odpísať
yvica
08.09.20,14:46
lopatisticky by som potrebovala. čiže blok na pohonné hmoty zaúčtujem v plnej výške, uplatním dph. a ako okontrolujem satelitný systém?
ešte otázka či treba vypisovať cesťáky pri každej jazde po slovensku? alebo len ak idú do zahraničia.? a ako to vykázať ak pôjde vodič do prešova, čiže pracuje nad 8 hodín ako nadčas?vie mi s tým niekto poradiť?