darkB2266
02.07.20,11:58
Chcel by som poprosiť ci niekto nevie ci existuje mašina na kocikovanie.
Nemyslím takú elektrickú hupacku co vydáva tóny. Myslím niečo ako takú malú koľajnicu s elektrickym pohonom. Kde by sa normálny veľký kočík zahakol a ťahalo by ho to pomaly dopredu a dozadu.
Neexistuje také niečo prosím? Alebo nevie niekto také niečo vyrobiť?
Lebo naša malá vie najlepšie zaspat iba v kočíku.
Keby niekto také niečo spravil, myslím ze by sa to dobre predávalo.
Dakujem pekne.
buchač
02.07.20,11:56
faro1
02.07.20,13:13
Takú mašinu máš predsa doma a je napísaná v rodnom liste dieťaťa
misoft
02.07.20,15:25
Ach jaj.... už aj (myslím) vymysleli - https://www.auto.sk/tech/bosch-vyvinul-elektricky-pohon-a-asistencny-system-pre-detske-kociky
Ale o predajnosti - ani slovo.
buchač
02.07.20,18:23
misoft (Dnes 17:25) Ach jaj.... už aj (myslím)
=================
Ach jaj....radšej už nemysli.

Dotyčný (chudák) otecko chce kočíkovať (uspávať) decko v kočíku...a to v byte.
Takáto "vymoženosť", ktorú spomínaš, dokonca napojená na aplikáciu je vyslovene vyslovená blbosť.
Mašina na kočíkovanie ? To už jaké psycho...fakt pre MUDr. Chocholouška.
Dávno som takú íčovinu nechyroval...

Kuwa...nechám decko proste v postieľke (nie v kočíku) ležať...
Ak nezaspí a bude revať ? No a čo ? Aspoň si precvičí pľúca a rodičom zvukovody.
Každé čudo tri dni trvá...a aj vreskot prestane.
bjuty smis
03.07.20,15:09
Hej,
Trochu iný smer pohybu, vola sa to kolíska
buchač
03.07.20,15:24
Aj to som chcel spomenúť...ale sú tam negatíva :
- fotrík by musel kolísku hojdať alebo vydumať niečo na el. pohon
- a neverím, že by už nejaký ITák vytvoril aplikáciu na hojdanie kolísky
Katy a R
03.07.20,15:25
- a čo taká vylepšená ? - čo zmajstroval Edison vo filme "Nevera po slovensky" ;)
https://youtu.be/F6Sku9HDaZA?t=3675 (pozícia 1:01:11)
veronikasad
03.07.20,15:29
Juraj, dnes je iná doba ako keď sme my mali malé deti. Dnešné mamičky (podaktoré) chodia s deťmi aj na WC-ko, väčšinu dňa pri sebe v nosiči ...
buchač
03.07.20,15:31
Veronka....čo občas vidím, čítam, počujem ?
Dnešné mamičky (PONIEKTORÉ) sú pííííp....
korela
03.07.20,17:32
Aké precvičovanie pľúc? Pred 40 r. to bolo moderné. Psychológmi neodporúčané aj vtedy aj teraz.
buchač
03.07.20,18:14
Sorry...ale ty sa správaš (alebo si sa) podľa odporúčaní psychológmi ?

Dlabať na to, čo a či to bolo moderné.
To aj pred XXX rokmi, keď svet ani len nechyroval o psychológii, sa rodičia realizovali (čítaj = skákali) na každé zamrnčanie dieťaťa ?
Rodičia nemali čas na nejaké rozmaznávanie (to je ten správny výraz), museli sa starať a aj postarať.

Poviem aj inak ?
Pred 40 rokmi to bolo (ako vravíš) moderné. Dnes je moderné zasa niečo iné. Matka v nákupku serie na decko, radšej kecá s podobnými kámoskami pri kávičke...a ich rozmaznaní frackovia si robia, čo len chcú...obťažujú svojim správaním iných zákazníkov a prekážajú personálu v práci.
Ale to je asi v pohode...lebo psychoši povedia, že takto sa rozvíja potenciál decka....a potom z takýchto detí čo vyrastie ?
Kuwa...ja by im dal rozvíjanie....

Psychoš pomaly do každej rodiny ?
Tak si to predstavuješ ?

========================
Precvičovanie pľúc = dieťa si chvíľu poplače...samozrejme do určitej doby. Potom sa predsa vezme na ruky a utíši...a tak dokolečka dokola.
Kočík predsa NIE JE na spanie...dokonca kočík, ktorý by bol pripojený na nejaký vláčik, či čo za ujovinu sa tu myslí.
veronikasad
03.07.20,18:30
Kocik sa obcas pouzival na uspavanie sj pred tymi 40 rokmi, len mal trosku inu velkost ako dnes ...
buchač
03.07.20,18:38
veronka...ale šak ja netvrdím opak....či ?

Mňa osobne len a len zaráža ten fakt, že tu niekto chce kočík na elektrický pohon....a TOTO je tak trochu choré.