gazza215
09.07.20,14:05
Mám otázku, či je možné zaplatiť za pobyt, na ktorý bude požiadaný rekreačný poukaz kreditnou kartou? Ide o to, či treba doložiť k žiadosti aj výpis z účty z platby za ubytovanie, keďže pri platbe kreditkou to nie je možné, keďže sa platba nesťahuje z účtu? Ďakujem.
ivka70
09.07.20,12:10
preco by to nebolo mozne?
aj kreditna karta ma predsa svoj vlastny vypis, ktory sa da z elektronickeho bankovnictva stiahnut. Aj jednotlive potvrdenie o transakcii, kde je vidiet aj majitela karty
gazza215
10.07.20,04:45
Len ma to napadlo, že pri výpise karty, nie je uvedený účet, lebo sa to stiahne naraz jedným prevodom celej kreditky a pri výpise platby nefiguruje, že to odišlo z účtu, ktorého som vlastník ja, len že to odišlo z mojej kreditnej karty. Nemôže to byť problém?
ivka70
10.07.20,05:05
nemoze
avalik
10.07.20,06:26
ak je kreditna karta na tvoje meno, tak aj vypis z kreditnej karty je na tvoje meno - takze budes mat zdokladovany preukazatelny nakup na svoje meno
misoft
10.07.20,13:42
Ak si pozrieš výpisy z banky - aj platba kartou je tam uvedená a sú tam všetky údaje - vlastník účtu (ty), dátum, suma, príjemca (č.účtu, prípadne vlastník protiúčtu).