karkulka 666
15.07.20,19:38
Celý deň sa nemôžem pripojiť a dostať do azet.sk a tým pádom ani do mojej mailovej schránky. Čo s tým?...
celá stránka je biela-prázdna a 1 riadok napísaných čísela písmen. v lavom hornom rohu-- http./prihlásenie F % 2 mail.azet.sk % 2 F....
Fotka nepomôže. Keď zadám do vyhladávača azet.sk nezobrazí sa na obrazovke nič. Je prázdna ,biela.
Dnes mi vyhodilo na obrazovke-pri spojení nastala chyba.Chyba zabezbeč. spojení. nenalezen žádný společný šifrovací algoritmus..a opať som sa nedostala na AZET:SK..
Martuk
15.07.20,17:42
málo infa. Nemôžeš sa pripojiť kde? Cez telefón, notebook, doma, na verejnej wifi, kde?? Keď sa ti nedá pripojiť, vypisuje ti nejakú chybovú hlášku, nejaký dôvod nepripojenia?? Už som rozmlátil 3 veštecké gule. Keď chceš poradiť, musíš napísať viacej informácií.
Martuk
15.07.20,18:37
prilož fotku
Martuk
15.07.20,19:13
prilož fotku obrazovky s chybovým hlásením. V týchto hieroglyfoch, ktoré si sem pricapila, nie je možné poznať začiatok ani koniec. Pokiaľ nevieš, ako sa to robí, tu je návod:

1. otvor prehliadač (akýkoľvek), nahoď adresu pokecu a keď ti vyhodí chybu, stlač na klávesnici PrtSc.

2. potom si otvor skicár, stlač Ctrl + V. Na uloženie stlač buď Ctrl + S alebo si vľavo hore v menu nájdi Uložiť alebo Uložiť ako.

3. Následne sem prilož uložený súbor
ivka70
15.07.20,19:38
Vymaz historiu v browseri a cokies, potom skus znova nacitat stranku.
veronikasad
16.07.20,03:06
Azet posielal koncom juna mail na overenie tlf.cisla, bolo v nom, ze ak číslo nebude overené po nejakom case (bol tam dátum) nebude možné posielať maily.
Bafit
16.07.20,05:37
to s tym nema nic spolocne. Karkulka sa nemoze dostat na stranku Azet, podobne ako ja na FB