JAJA11
22.07.20,13:47
V poslednom období sú na pretrase diplomové práce. Novinári do nás stále hustia ako sú tí-ktorí politici podvodníci.... Vzhľadom na to, že novinári si radi vyberajú podľa seba do koho sa obujú, rada by som si pozrela aj ich diplomové práce a aj iných politikov. Má niekto skúsenosť, kde sa dajú nájsť práce? Našla som crzp.sk, ale tam sú práce od roku 2010. Kde sa dajú nájsť aj staršie práce?
romana147
22.07.20,12:04
Načo. Podľa mňa je logické, že nad 98 % diplomoviek je rovnakých - v primeranom rozsahu - v citácii - v dovolenom % citácie (pokračovaním nejakej predošlej , lebo

AK BY diplomovka mala byť ozaj ORIGINÁLNA , škola by ju študákovi NEVEDELA zadať


Zdravým sedliackym rozumom by mohlo DVOJJAMKOVÉHO aj Šeligu napadnúť, že nemôže na Slovensku ročne rozkvitnúť niekoľkotisíc originálnych myšlienok

ivka70
22.07.20,17:40
Vsetky diplomove a bakalarske prace su dostupne v knizniciach prislusnych fakult, kde boli obhajovane.
buchač
22.07.20,17:42
Mýliš sa...všetky veru nie...
ivka70
22.07.20,17:44
Mas pravdu, vsetky okrem tych utajenych :)
harmonika
23.07.20,03:13
Podla mna by sa tiez aj novinari mali zamysliet nad tym, ze v ramci diplomoviek sa ma rozlisovat teoreticka cast (co su citacie z knih, a ci bola pred dvatsiatimi rokmi povinnost citovat kazdu vetu z nejakej knihy ako je tomu teraz) a prakticka cast (na ktorej pracujem sam a ked to pisem zo svojej hlavy tak asi tazko to bude niekoho duplikat). Moji spoluziaci 2-ja tlacenky na skole mali 60% zhodu CRZP a aj tak urobili s cervenymi diplomami, a myslis , ze sa vedia uplatnit? Nie, Projekty ku skuskam mali rovno od profesorov s tym: iba prehod meno na prednej strane, a to ma boh potes krd natrafis na takeho doktora v zdravotnictve.
sito
23.07.20,06:11
A čo lev, levica, či iné zvery? Levíčatá, či iné mláďaťa, Že sa učia kopírovať život, prežiť, byť na vrchole, vládnuť, neobmedzene. Treba ich chrániť ako medveďa, či róma, poslanca.

Ale, kto je potom ten posledný, na koho to ..... padne? :D

Šarlatán, moc sa to nerýmuje. Ale odborný popis sedí!

"šarlatán, -a muž. r.

2. človek klamúci svoje okolie predstieraním takých vedomostí a schopnosti, ktoré nemá, podvodník: označiť, vyhlásiť niekoho za š-a;"

Šaša, sám seba, podvodníka.

A on, podvodník je ten človek, ktorý pláva pod vodou. V tom sa cíti ako ryba vo vode. :D
Fyoyo
24.07.20,07:56
Vsetky prace su daju najst na
http://opac.crzp.sk/?fn=AdvancedSearch&seo=CRZP-H%C4%BEadanie
Niektore su vsak nezverejnitelne