_Patrik_
30.07.20,16:38
Dobry den,

Mam otazku ohladom §69 zakonika prace.
Z toho co som pochopil mozem §69 uplatnit ak ma zamestnavatel nevyplatil vyplatu a uplynula 15 dnova lehota od datumu splatnosti vyplaty.

Povedzme ze nastala situacia, ze uplynulo 16 dni (teda §69 uz mozem uplatnit) a v 17. den pride vyplata. Mozem v 18. den uplatnit stale §69, alebo sa tymto narok na §69 zrusi?


Dakujem.
veronikasad
30.07.20,14:40
kedy máte výplatný termín v pracovnej zmluve a kedy prišla výplata na účet ?
buchač
30.07.20,14:47
Povedzme ze nastala situacia...
==================
...že zamestnávateľ mešká s výplatou s objektívnych príčin.

Ale predpokladám, že chceš využiť situáciu na odchod z firmy...či ?
Lenže bacha aj na § 129 ZP.
_Patrik_
30.07.20,15:14
5. den v mesiaci, vyplata prisla o mesiac neskor 4. den v mesiaci.
_Patrik_
30.07.20,15:17
Prepacte nerozumiem, ak je to "z objektivnych pricin" tak §69 neplati?
Ano cielom je vyhnut sa vypovednej dobe, vzhladom na predosle porucenie zmluvy.
Stale mi nie je jasne, ci §69 mozem alebo nemozem uplatit vzhladom na popisanu situaciu.
veronikasad
30.07.20,15:22
napíš konkrétne dátumy. Zrejme okrem vyhnutia sa výpovednej dobe chceš "vydžubať" so zamestnávatelom a získať náhradu príjmu ...
_Patrik_
30.07.20,15:50
Asi sa nerozumieme.
1. datumy su uvedene vyzsie. Hned pod vasou otazkou.
2. V com ide "vyzdzubanie"? Snazim sa pochopit zakon ako je napisany. Vyplata je vyplacana spetne, nie dobredu. Snad si zamestnanec zasluzi dohodnutu odmenu. Porusenie zakonov plati obojstranne, tak si usetrite tieto poznamky "o vydzubani".

Ak mi nedokazete na odpoved odpovedat, tak sa neunuvajte ani pisat.
marjankaj
30.07.20,17:25
Môžeš. Veď uvidíš, čo ti odpovie zamestnávateľ. Možno budeš aj prekvapkaný.
buchač
30.07.20,17:33
_Patrik_ (Dnes 17:17) Prepacte nerozumiem, ak je to "z objektivnych pricin" tak §69 neplati?
=================
Chceš so zamestnávateľom vydžubať a pritom nerozumieš základnému výrazu ?

Nuž napríklad vezmi, že nie jeden pracoval pre Širokého Váhostav. Lenže Váhostav neplatil a tým pádom sa problém posunul smerom nadol...takže živnostník alebo sro proste nemali na výplaty.
Pochopil ?

P.S.:
Ak chceš s niekým vydžubať, tak to je potrebné si vopred pripraviť kroky.
avalik
30.07.20,19:07
cize za odpracovany maj ti neprisla vyplata do 5. juna ale az 4. jula?
_Patrik_
31.07.20,05:43
'Chceš so zamestnávateľom vydžubať a pritom nerozumieš základnému výrazu ?'
Asi musim pisal do zatvorky "sarkazmus", aby si tomu pochopil.

Krasny priklad s Vahostavom. Predpokladam, ze sa ti este zda aj spravne ze Vahostav nikoho nevyplatil. Hlavne aby nekrachli s.r.o., lebo tie za to nemozu!

Zda sa mi, ze mi Vasim zamestnancom asi neplatite nacas a ste s tym ok. Pricom to nepovazujete za dovod pre zamestnanca aby odisiel. Skutocne cest!

Ale dakujem, pochopil som ze okrem hejtu, mi tu rozumnu odpoved nedate.

Pekny den.
kopretinka
31.07.20,05:55
kopretinka
31.07.20,05:56
Chobot
31.07.20,10:26
Vychádzam z predpokladu, ktorý napísala avalik: "cize za odpracovany maj ti neprisla vyplata do 5. juna ale az 4. jula?"

Ak teda napr. máte výplatný termín 5. júna a nebola ti vyplatená mzda za mesiac máj ani do 20. júna. V súlade s §69 ods. 1 písm. b) môžeš teda 21. júna podať výpoveď.


§ 69
(1)
Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak
a)...
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,

V prípade, že zamestnávateľ vyplatí mzdu až po tomto termíne, tvoje právo podať výpoveď zostáva nedotknuté, pretože dôvod na podanie výpovede už nastal - Výplata nebola vyplatená ani do 15. dňa po termíne.

O tom, dokedy môžeš túto výpoveď podať pojednáva § 69 ods. 3):

(3)
Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

Ty si sa o tom, že ti nevyplatil mzdu dozvedel 21. júna - teda nasledujúci deň po skončení 15 dňovej lehoty. Preto výpoveď môžeš podať z tohoto dôvodu do 21.júla.

Je to to, čo si potreboval vedieť?