zuzanavo
13.09.06,16:16
Pozdravujem všetkých poraďákov!
Nájde sa medzi nami niekto, kto by vedel "dohodiť" spoľahlivú učiteľku slovenčiny na základnej škole? Samozrejme - na doučovanie môjho syna.
Čaká ho monitor a prijímačky.
Hľadám už celý týždeň a mám pocit, že doučovaniachtiví učitelia žijú hlavne v Bratislave, no mne by sa to hodilo v Košiciach, týždenne 2 hodiny.
Našla som síce nejaké vzdelávacie agentúry, ale individiuálne doučko by bolo lepšie.

Takže, ak viete o niekom, kto by bol ochotný dobre pripraviť dieťa,
dajte mi, prosím, vedieť.
Marianna01
13.09.06,18:51
Pozdravujem všetkých poraďákov!
Nájde sa medzi nami niekto, kto by vedel "dohodiť" spoľahlivú učiteľku slovenčiny na základnej škole? Samozrejme - na doučovanie môjho syna.
Čaká ho monitor a prijímačky.
Hľadám už celý týždeň a mám pocit, že doučovaniachtiví učitelia žijú hlavne v Bratislave, no mne by sa to hodilo v Košiciach, týždenne 2 hodiny.
Našla som síce nejaké vzdelávacie agentúry, ale individiuálne doučko by bolo lepšie.

Takže, ak viete o niekom, kto by bol ochotný dobre pripraviť dieťa,
dajte mi, prosím, vedieť.

Skúšaj cez inzeráty, ja som takto našla nemčinára k dyslektikovi... Myslím na internete, sú rôzne bezplatné inzertné stránky.
zuzanavo
14.09.06,04:08
To vieš, že som to skúšala. Jeden mi beží už od pondelka a zatiaľ nič.
matqo
17.10.10,12:05
môžem odporučiť doučovanie Beemax (http://www.beemax.sk). majú to online zo 4 predmetov za 25 eur na školský rok
evaj63
17.10.10,16:11
Moja dcéra má prípravu na monitor v škole, ako 0-tú hodinu. Aj zo slovenčiny aj z matematiky. Syn to mal tiež minulý rok. Majú to hradené z poukazov na mimoškolskú činnost'. Pripravujú ich učitel'ky, ktoré ich aj učia tie predmety. Dost' často aj robia testy z predchádzajúcich monitorov a decká potom nie su až tak vystresované. My sme z BA. Ale všetko závisí od školy a rodičov.

Na strednú školu sa príjmačky robia len na talentovky, príjma sa na základe monitoru a prospechu, podl'a počtu bodov. Každá škola to má obodované. Na internete si l'ahko nájdete, čo ktorá škola vyžaduje na prijatie žiaka, aj kol'ko bodov treba.