mimojka
05.08.20,22:26
Pekny vecer. Koncom juna som sa dohodla na pracovnom pohovore so zaujemkynou o uzatvoreni zmluvy k 1.9.2020 (vtedy jej uplynie vypovedna lehota u predch.zamestnavatela v oblasti zdravotnictva) na uzatvoreni zmluvy - prac.pomer- plny uvazok v oblasti skolstva pocas zastupovania materskej dovolenky. Dnes mi oznamila, ze aj ona otehotnela.Aj napriek tomu mame obe zaujem zmluvu uzatvorit- ja ju potrebujem, ona ma zaujem pracovat do nastupu na matersku- cca zaciatok februara 2021. Ako postupovat, prosim? Ake vyhody- nevyhody plynu zo situacie pre mna ako zamestnavatela a pre nu ako buduceho zamestnanca? ( vypocet materskej, doba urcita....a pod). Naco si mame obe davat pozor?
Dakujem velmi pekne.
Katy a R
05.08.20,20:38
podľa mňa je tehotná žena rovnaký človek, ako všetci ostatní. Ak sa ona chce zamestnať a ty ju chceš zamestnať - tak tak urobte:) Aj hneď :) ZP upravuje všetko - čo sa týka aj tehotných žien . predpokladám, že je to práca vhodná aj pre tehotnú.
Zrejme sa chce zamestnať aj preto , aby lepšie zarobila ako v predch zamestnaní ?? - - ak áno - bude aj materská vyššia;)