LilyRe
06.08.20,14:18
Dobrý deň,
máme zamestnanca, ktorý u nás pracuje už dlhšie a nahlásila som zmenu na SP z 1.prac.pomeru z dôvodu MD.
Zároveň mu firma zmenila pracovnú pozíciu druhou pracovnou zmluvou a prac.čas na 2 hod denne - domácka práca.
Na Sociálnu poisťovňu som podľa pokynov pracovníčky SP poslala jeho pracovný výkaz za 7/2020 , v ktorom sú uvedené odpracované hodiny , čas od-do a popis vykonanej pracovnej činnosti.
O materskú dávku požiadal od 3.7.2020. Chcela som, aby mi priniesol kópiu rozhodnutia, či mu bola priznaná táto dávka, ale že ešte mu nič neprišlo.
Pritom, ako som uvádzala, pracovníčka SP hneď ráno 3.8. ( pondelok ) žiadala, aby sme pracovný výkaz poslali mailom.
Otázka:
1.) Musím mať založenú kópiu rozhodnutia, keby sa niečo v budúcnosti udialo?
2.) Má niekto skúsenosti s takýmto prípadom?
Čo sa dalo, som si prečítala, ale stále neviem, čo je treba evidovať.
Ďakujem
Airamz
18.08.20,07:09
Isto treba mať rozhodnutie o priznaní dávky "materské" pre otca, lebo to má vplyv na zrážky poistného.
Ak vidí Soc.poisťovňa v svojej databáze aj iné poistné vzťahy, či už PP alebo dohoda, preveruje skutočnosti na priznanie dávky a žiada si prehľad odpracovanej doby.
Osobná skúsenosť - SP si to vyžiadala po celú dobu poberania materského od otca, ktorý pracoval 2 hodiny týždenne - domáca práca na dohodu o pracovnej činnosti.
Airamz
18.08.20,07:10
Isto treba mať rozhodnutie o priznaní dávky "materské" pre otca, lebo to má vplyv na zrážky poistného.
Ak vidí Soc.poisťovňa v svojej databáze aj iné poistné vzťahy, či už PP alebo dohoda, preveruje skutočnosti na priznanie dávky a žiada si prehľad odpracovanej doby.
Osobná skúsenosť - SP si tento údaj vyžiadala po celú dobu poberania materského od otca, ktorý pracoval 2 hodiny týždenne - domáca práca na dohodu o pracovnej činnosti.