itmama2015
10.08.20,23:38
Dobrý deň. Viete mi dať nejaké tipy na parkovanie pri Mlynských nivoch? Naposledy som tam parkovávala v roku 2015, ale odvtedy sa to tam dosť pomenilo, všetko prerobili na rezidentské, existuje nejaká možnosť tam zaparkovať v priľahlých uličkách či dostupných parkovacích domoch? Ďakujem
ivka70
11.08.20,01:14
Parkovat sa tam da, zavisi ako dlho chces parkovat a kolko za to zaplatit.
Parkovisko s prvou hodinou zadarmo je aj priamo pri docasnej autobusovej stanici.
V oblasti 500 bytov, kde si asi v minulosti parkovala, uz zadarmo nezaparkujes bez rezidencnej karty. Parkovacie domy su aj v novych administrativnych budovach v okoli, platene. Nedaleko je Eurovea aj parkovisko na Pribinovej, tiez platene.
Parkovat bezplatne sa da v ulickach smer Planarenska v okoli miznuceho Apollo business centra I, ale byva to tam plne.
vicktor
11.08.20,04:37
Dost pomenilo - iba to, ze 500 bytov je rezidentska zona. Business budovy (a dochadzajuci parkujuci zamestnanci) boli aj vtedy.
Co je dostupny parkovaci dom - nedaleky alebo cenovo vyhodny? Tie prve najdes v kazdej business budove, tie druhe nie.
Takze ti ostava hladat flek za gymnaziom Jura Hronca alebo auto nechat doma.
Tiez zalezi na tom o kolkej chces zaparkovat, je velky rozdiel o pol siedmej a pol deviatej pri Apollach.
jelalim
11.08.20,15:21
Platenych parkovisk tam je niekolko, miesto tam najdes.
Parkovanie na ulici najdes len velmi skoro rano, alebo cez vikend. Ak tam ides iba nieco vybavit, tak zadarmo a pohodlne riesenie je zaparkovat na 3 hodiny v Eurovea a ist pesi asi 11minut. Nad 3 hodiny sa tiez plati.

A potom je este jedno riesenie, ale napisat ho sem, je proti etikete porady.
Chobot
12.08.20,15:18
Záleží od toho, ako dlho chceš parkovať a či to hľadáš parkovanie zadarmo alebo platené. Platených je habadej, v uličkách okolo Grösslingovej (od Wuestenrotu), v business centrách. Zadarmo sa dá parkovať aj na KAradžičovej, medzi Karadžičovou a budovami CBC - ale iba na jednej strane. Druhá strana sú rezervované. Ale cez deň je dosť ťažké nájsť tam voľné bezplatné miesto. Poobede - od 16. hod. už je to možné, kancelárske krysy už vtedy opúšťajú svoje materské lode.
itmama2015
12.08.20,19:47
Ďakujem za tip, hladám parkovanie na celý deň 3 dni v týždni, a určite v skorých ranných hodinách o pol siedmej, chcem už parkovať, aby som mohla ísť čo najskôr preč z práce, zvyšok mám homeoffice. Tie platené sú masaker, čo som pozerala 1 € za 25 min, bola som ochotná dať tak 200 - 300 € za ročné parkovanie, na mierovej som našla, ale tu je to fest vyššie.
itmama2015
12.08.20,19:49
áno bola som trochu vyšokovaná cenami za parkovanie v tejto oblasti, sestra pracuje na patronke a tam v pohode celý deň za 4 € v business budove pre verejnosť, tu že za 25 min 1 €. Zatiaľ budem určite riešiť vlak + mhd, ale občas sa to tak hodí rýchlo ísť autom a vypadnúť bez prestupu domov, tak som chcela vedieť, že kde je nejaká možnosť zaparkovať.. Pozriem na mape. Dik
itmama2015
12.08.20,19:51
Kľudne napíš aj to "nemravné":-) budem tam pracovať, hľadám niečo na občasné parkovanie, prvé dni budem chodiť vlak + mhd, ale občas bude fajn skočím a rýchlo vybaviť prácu aj autom a určite v skorých ranných hodinách...
itmama2015
12.08.20,19:53
O tej Karadžičovej mi aj kamoška hovorila, musím to mrknúť na ktorej, myslím, že smer VUB tak oproti? Parkovať bude/ budem chcieť určite pred siedmou, a o tretej chcem už odchádzať... Tie platené sú masaker...
korela
12.08.20,20:13
Ak si človek málinko privstal, boli voľné miesta pred tou oranžovou budovou, o niečo neskôr už iba v okolí Kvačalovej. Chudáci domáci. Je tomu pár rokov.
Nakoniec to fa riešila presunom do inej časti mesta, dnes už majú svoju luxus budovu aj s park. miestami.
korela
12.08.20,20:17
Karadž-- 16,. posledná v zástavbe od VUB, na tej strane. Na prednej doske t.č., kto chcel zo štvorstupu vyparkovať počas prac. doby, tak stiahol dolu pár ľudí. Ale to je asi bežná prax, ja nejazdím.