roman876
11.08.20,13:29
Dobry den,

Chcel by som vas upozornit na podvodnych robotnikov tmavej pleti zo Zahoria. Prisiel za mnou chlapik v reflexnej veste, ze ci nepotrebujem s niecim pomoct, ze maju teraz volno. Potreboval zvysit podlahu v garazi a chlapik hned zavolal svojho sefa, ten mi ponukol, ze za 250 € mi to spravi aj s materialom a teda ze to vyleje cestnym asfaltom. Cena bola dobra tak som suhlasil. Prisli dalsi chlapi, doviezli material a podlahu zvysili o cca 5 cm co bolo ok. Problem nastal ked veduci partie chcel peniaze a zacal ratat, ze tam dal ovela viac materialu a ze to bude za 1000€ ale ze mi da zlavu a nakoniec prisiel k cene 750 €. Hovoril som mu ze sme sa dohodli na 250 € ale on mi tvrdil, ze tam islo ovela viac materialu a zacal sa vyhrazat ze mu to musim zaplatit. Na to dobehol aj dalsi jeho pomocnik a vtedy som si uvedomil ze stojim proti 5 chlapom medzi garazami a ze ak sa zacne bitka tak nemam sancu. Nakoniec som im tych 750 € zaplatil. Viem, mal som zavolat policiu ale v tej chvili ked proti mne stalo 5 chlapov tak som neuvazoval racionalne.( mal som strach o seba a rodinu keby niekto prisiel) . Dajte si na tychto ludi tmavej pleti zo Zahoria pozor, ku mne prisli na starsom modrom Fiate Ducato valnik spz MA007EN. (Pohybuju sa v okoli Senca) Poucil som sa a s takymi ludmi sa uz nebudem bavit a uz vobec nie od nich nieco brat.
misoft
11.08.20,12:51
Ja ti to napíšem otvorene!
Ty sám si vôl!
Bez akejkoľvek zmluvy, len na "čestné" slovo?
A za ďalšie - keď odišli - prečo si potom nevolal? A dám krk na to, že to ani žiadna firma nebude.
vicktor
11.08.20,12:57
Len tak sa motat medzi garazami so 750 (zbytovnymi) eur vo vacku...?
Mozes ich oznamit aj dodatocne.
jelalim
11.08.20,16:50
Ale ved oni Ti to za 250€ urobili. A ktomu Ti este aj za 500€ predali radu do zivota. 500€ je vcelku dobra cena, niektorych to stalo trojnásobok.
duves
13.08.20,16:54
Takto dajako to robia
romana147
13.08.20,21:08
Takto dajako to robia

Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto
z okienka sa opýta, ako sa dostane tam a tam
keď mu povieš, tak ti dáva niečo za dobrú radu
,
nebrať
nevysvetľovať
otočiť sa
misoft
13.08.20,21:14
Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto.....................................
:D:D:D
Pred pár rokmi - pripálení - vraj ako sa dostanú ..... debovia (číslo mali ob druhý okres.... a vraj Rolexky ako darček - na.... a mne tie Rolexky - kua - padli na asfalt - a dotikali a sklíčko rozbité.. :D
duves
15.08.20,20:37
Takto dajako to robia

Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto
z okienka sa opýta, ako sa dostane tam a tam
keď mu povieš, tak ti dáva niečo za dobrú radu
,
nebrať
nevysvetľovať
otočiť sa
Vobec nereagujem, raz taky na mňa skušal, že či mi môže vyrozprávať svoj príbeh, tak som mu povedal, najprv ja moj a bude dlhý. Kukal ako puk.
duves
15.08.20,20:37
Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto.....................................
:D:D:D
Pred pár rokmi - pripálení - vraj ako sa dostanú ..... debovia (číslo mali ob druhý okres.... a vraj Rolexky ako darček - na.... a mne tie Rolexky - kua - padli na asfalt - a dotikali a sklíčko rozbité.. :D
A pýtali peniaze za ne?
misoft
15.08.20,20:50
No pindali... ale PIN som im nedal :D - ale menší vyskakovací nožík (10 cm čepeľ) pri krku mu asi povedal svoje....