Tinti15
15.08.20,11:32
Dakujem za reakcie.
martin-nik
15.08.20,09:47
Podľa zákona tam kde si kupoval tam maš nárok aj na reklamaciu výrobku
Tinti15
15.08.20,09:59
Ja som kupovala v slovenskom eshope,ale napisali mi,ze tovar mam zaslat na ich centralu do Nemecka.
avalik
15.08.20,10:21
a co maju uvedene vo vseobecnych a reklamacnych podmienkach?
Tinti15
15.08.20,10:46
Nenasla som nic take o reklamacii,iba o vrateni tovaru toto:
Tovar by ste mali odoslať späť alebo ho odovzdať nám, alebo nášmu poskytovateľovi zásielkových služieb bez zbytočného odkladu a v každom prípade najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám oznámite zrušenie tejto zmluvy. Ale ja nerusim,ale reklamujem. O tom som sa nedozvedela. Na stranke uvadzaju,ze oni hradia dopravu v pripade vratenia. Ale uz 2.mesiac sa s nimi dohadujem a zakazdym tvrdia nieco ine.
Tinti15
15.08.20,10:47
Zato som sa chcela informovat vopred,ci mozu ziadat,aby som posielala tovar na vlastne naklady do zahranicia.
kopretinka
15.08.20,12:45
Orgán dozoru je tam uvedeny? Adresa? Ičo? Všeobecné podmienky?
misoft
15.08.20,14:21
Ty máš uzavretý právny vzťah (nákup) zo SK e-shopom. Takže pre nich platí NÁŠ zákon o ochrane spotrebiteľa.
Sú povinní prijať reklamáciu. Ak to oprava vyžaduje - odošlú to ďalej, ale TY nie si povinná toto platiť (ak bude reklamácia uznaná).
zze/2007-250/4/2/a
Ak by však to chceli, museli by kontaktovať centrálu a tá by musela prijať reklamáciu (a aj tovar) na vlastné náklady.
zze/2007-250/18
Tinti15
15.08.20,16:14
V obchodnych podmienkach pisu,ze dodavatel a zmluvny partner je ta firma v Nemecku. Ale myslim si,ze namieste by bolo vopred informovat,ze tovar sa vracia do Nemecka.
Tinti15
17.08.20,07:53
Dakujem.
jelalim
17.08.20,18:44
To, že je stránka v slovenčine, podpora v slovenčine, používajú slovenské tel. číslo, web na .sk doméne, neznamená automaticky, že je to slovenský eshop.
misoft
17.08.20,21:22
Nemusí byť (majiteľ) - to je fakt, ale SK doménu dávajú len SK registrátori! Takže je to SK e-shop a platia pre neho SK zákony.
avalik
18.08.20,07:35
daj nazov stranky bez .sk
Katy a R
29.03.21,12:47
pridám sem moju "úžasnú" skúsenosť s jedným tu na Porade reklamovaným eshopom / xlo.sk / .... už minule som chcela prispieť - po mojej objednávke kresla (stoličky) ... ževraj úžasná kvalita a pod - som sa ulakomila, že synovi sa bude dobre sedieť pri tom boľavom chrbte, dokonca aj masáž.... Tak v živote sa mi nepodarilo kúpiť takýto šmejd (a to už som dosť hlúpostí nakúpila!) . Koženka ako papier (aj roztrhnutá), úplne neopracované zvary - a vrchol všetkého - že vôbec komponenty nepasujú . A podľa obchodných podmienok sa v podstate neoplatí ani poslať späť. (podobne ako u zadávateľa)
Tak len ako varovanie dávam - že prečítať si ich dobre;) . To radšej z číny, alebo z hongogu sa oplatí, lebo tam sa dá reklamovať, poslali mi nový tovar podľa fotky - keď šlo o nepodarok.
Terazky mi zase robotický vysávač za pár eur vyskočil - že aká výhodná ponuka - ale že čo to zase môže byť ??? - už aby som ani na Poradu nešla ! (hrôza tie reklamy)
buchač
29.03.21,13:36
.... (hrôza tie reklamy)
===================
Ja ti mám nainštalované AdBlock a AdGuard....a ty ? ;)