thecrow17
18.08.20,08:31
Dobry den, zametnanec ma v pracovnej zmluve zazmluvneny 40hodinovy pracovny cas. Zamestnanec vsak so suhlasom zamestnavatela tento pracovny cas neodpracoval. Napr. jeden tyzden odpracoval 25 hodin, iny 30 hodin. Zamestnanec ma dohodnutu hodinovu mzdu. Ako ma zamestnavatel postupovat pri vypocte mzdy? Konto pracovneho casu dohodnute nie je. Musi zamesnavatel zamestnancovi vyplatit zmluvne dohodnuty pracovny cas, alebo iba realne odpracovane hodiny?
veronikasad
18.08.20,06:38
Nepracoval cast dna alebo celý?
thecrow17
18.08.20,06:52
Pracoval podla potreby zamestnavatela. Niekedy nepracoval cely den, inokedy pracoval iba niekolko hodin zo dna.
ivka70
18.08.20,07:11
Musi mu zaplatit vsetky hodiny zo zmluvy.
Ak sa nedohodli na cerpani dovolenky ci na neplatenom volne, tak za neodpracovane hodiny mu zaplatis prekazku v praci na strane zamestnavatela.
thecrow17
18.08.20,07:22
Dakujem, presne toto som si aj myslela, len som potrebovala uistit.
veronikasad
18.08.20,12:34
Pokial ako pises, pracoval podla potrieb zamestnávateľa, a sam o voľno nežiadal, ked mu zamestnávateľ nepridelil prácu pocas celeho fondu prac.casu, ide o prekazku v praci na strane zamestnavatela, za ktoru mu patri nahrada mzdy.

Ak by fond pracovneho casu nebol odpracovaný z dôvodu prekážok na strane zamestnanca nad ramec Zákonníka prace, preplatila by si mu len skutočne odpracované hodiny. Pri celodennom volne treba nahlásiť prerušenie do SP a v ZP si za tento den musi doplatit zdr.poistenie ako samoplatitel.