cicusa
14.09.06,12:07
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Manžel mal pracovný úraz, soc. poistovňa mu zaplatila nem. dávky 55%, úrazový príplatok 25%. Chcem sa opýtať, či má nárok od zamestnávateľa na doplatenie ušej mzdy a ak ano, kde by som sa o tom dočítala viac. Ďakujem veľmi pekne.
willma
14.09.06,10:20
Bol spísaný "Záznam o úraze" pozor nepomýliť si s "Hlásením o úraze"
Katarína STR
14.09.06,10:23
Zamestnanec má nárok na vyplatenie PNky za prvých 10 dní od zamestnávateľa.
Musí sa vypočítať jeho denný vymeriavací základ zaokrúhlený na 4 desatinné miesta nahor.

Záleží na tom, od kedy pracuje u tohto zamestnávateľa. Ak pracuje minimálne od minulého roka, berie sa jeho príjem za minulý rok a vydeli počtom kalendárnich dní zamestnania v minulom roku.
Ak začal u neho pracovať len tento rok, tak sa berie jeho príjem z tohto roka od začiatku pracovného pomeru do predchádzajúceho mesiaca, od mesiaca v ktorom začala PN.

Má nárok :
za prvé 3 dni 25% z denného vymeriavacieho základu
zvyšných 7 dní 55 % z DVZ.
willma
14.09.06,10:29
ale v prípade prac. úrazu má zamestnanec nárok na úrazové, bolestné atď. a tým sa mu vyplatená suma skoro rovná ako keby bol plne v práci
Barbara
14.09.06,10:34
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Manžel mal pracovný úraz, soc. poistovňa mu zaplatila nem. dávky 55%, úrazový príplatok 25%. Chcem sa opýtať, či má nárok od zamestnávateľa na doplatenie ušej mzdy a ak ano, kde by som sa o tom dočítala viac. Ďakujem veľmi pekne.


mne sa niečo marí, že som o tom čítala na stránke: www.socpoist.sk


kuk tam
willma
14.09.06,10:36

Za úrazové poistenie
úrazový príplatok
úrazová renta
jednorazové vyrovnanie
náhrada nákladov spojených s liečením
pracovná rehabilitácia (nie je právny nárok) a rehabilitačné
rekvalifikácia (nie je právny nárok) a rekvalifikačné
náhrada za bolesť
náhrada za sťaženie spoločenského uplatnenia

Úrazové poistenie


zamestnanec má právo požiadať Sociálnu poisťovňu o vydanie potvrdenia o nároku na dávku, o nároku na jej výplatu a o jej sume
príjemca dávky je povinný vrátiť dávku alebo jej časť odo dňa, od ktorého mu nepatrila alebo nepatrila v poskytovanej sume, ak
nesplnil povinnosť uloženú týmto zákonom,
prijímal dávku alebo jej časť, hoci vedel alebo musel z okolností predpokladať, že sa vyplatila neprávom alebo vo vyššej sume, ako patrila, alebo
vedome inak spôsobil, že dávka alebo jej časť sa vyplatila neprávom alebo vo vyššej sume, ako patrila
neprávom prijaté sumy sa môžu zrážať z bežne vyplácanej alebo neskôr priznanej dávky alebo zo mzdy poberateľa dávky; pritom primerane platia predpisy o výkone rozhodnutí zrážkami zo mzdy, právo na vrátenie dávky poskytnutej neprávom alebo v nesprávnej sume sa premlčí uplynutím troch rokov odo dňa, keď Sociálna poisťovňa túto skutočnosť zistila, najneskôr uplynutím desiatich rokov odo dňa, za ktorý sa dávka vyplatila, tieto lehoty neplynú počas konania o opravnom prostriedku, počas výkonu rozhodnutia alebo ak sa na úhradu preplatku vykonávajú zrážky z dávky
prekopírovala som to sem

cicusa
14.09.06,11:54
Všetky náležitost boli splnené, mne ide hlavne o to, že keď mu socialna poistovna vyplatila nem. + ur. priplatok je to spolu 80% a či nemá od zamestnávateľa nárok na doplatenie do 100%, pôvodne sa tak dohodli, ale zamestnávateľ sa teraz vykrúca, že nič nedoplatí, preto prosím o radu.
willma
14.09.06,12:39
Bola chyba na strane zamestnávateľa? Ak áno je po vykrúcaní a keď nie tak potom ak nebola dohoda na papieri , prípadne nejaký svedkovia dohody tak smola-v tom prípade je to ťažko vymožiteľné
cicusa
14.09.06,13:06
Chyba bola na strane zamestnávateľa, ale žiadna dohoda spísaná nebola, manžel ma na tvári 15 cm jazvu, asi som si naivne myslela že má aké také svedomie a vtedy som to neriešila, bola som rada, že manžel vyviazol živý.
willma
14.09.06,13:11
No v tom prípade sa domnievam, ak bola chyba na strane zamestnávateľa a je to aj podchytené v zázname o úraze, tak sa treba do toho oprieť ak to stojí za to. A nebolo by od veci obrátiť sa na Národný inšpektorát práce-tam snáď poradia najkvalifikovanejšie.
cicusa
14.09.06,13:20
Ďakujem pekne za radu, skúsim sa este niekde poradiť cez predlžený víkend,
alebo zavolám na inšpektorát, ale keď som sa aj pýtala na soc. pois. všade boli veľmi skúpi na slovo. Ďakujem všetkým, za užitočné rady, dnes by som to riešila určite inak, ale v takom strese človek nerozmýšľa nad peniazmi ale nad tým aby všetko dobre dopadlo. Ešte raz vďaka.
willma
14.09.06,13:24
držím palce a daj vedieť ako ste dopadli
cicusa
14.09.06,13:28
Určite dám vedieť ako sme dopali, aby sa z nášho príkladu poučili aj ostatný. Pekný víkend prajem.
Danila
14.09.06,13:56
Chyba bola na strane zamestnávateľa, ale žiadna dohoda spísaná nebola, manžel ma na tvári 15 cm jazvu, asi som si naivne myslela že má aké také svedomie a vtedy som to neriešila, bola som rada, že manžel vyviazol živý.A tá jazva na tvári- budú trvalé následky. Ak bol zamestnávateľ za pracovný úraz zodpovedný, prípadne mal na ňom spoluúčasť, poraď sa s právnikom. Vidím to na viac, ako na doplatok do 100%ˇ.
cicusa
26.09.06,13:07
Ďakujem za všetky povzbudivé slová a rady ohľadom manželovho úrazu, zamestnávateľ doplatil všetko čo mal, ešte čakáme na rozhodnutie o bolestnom.
Manžel je spokojný, že ho zamest. neoklamal a ja môžem konečne "na chvíľočku kým sa nám niečo neprihodí" spokojne spávať.
Ešte raz díky.
willma
26.09.06,13:15
fajn a nemaľuj čerta na stenu, veď keď sa budeš obracať dozadu, či ťa niekto nesleduje narazíš do stĺpa pred tebou a to nestojí za to. Inak som rada, že sa to vyriešilo kladne pre manžela.
Ingrid G.
14.12.06,13:30
Prosím o radu, som mzdová účtovníčka už niekoľko rokov, ale až teraz v novom zamestnaní som sa stretla s pracovným úrazom. Prišiel za mnou zamestnanec, ktorý mal pracovný úraz, mal dlhodobú PN-ku a žiada ma o vyplatenie ušlej mzdy. Budem vďačná za Vaše rady ako mám presne postupovať, nakoľko s týmito vecami som sa ešte nestretla. Má nárok na ušlú mzdu od zamestnávateľa? Má mi priniesť nejaký doklad, koľko dostal od SP?
Dakujem.