skitn
01.09.20,12:55
Do výberového konania sa prihlásil študent 5. ročníka, ktorý študuje kombináciu, ktorú potrebujem. Vysokoškolské štúdium II. stupňa ešte neskončil. Do ktorej platovej triedy ho zaradím? Do 5. ? Podľa tabuľky do 6. by som zaradila nekvalifikovaného s VŠ II. stupňa. Ďakujem za odpovede.
avalik
02.09.20,10:54
x prispevkov na porade ... odpoved mas v § 5 ods. 11 zakona 553/2003

ale hlavne musis skumat vzdelanie § 11 zakona 138/2019 - co asi nesplna