Zmenaprichadza
08.09.20,19:29
Mária27
08.09.20,17:47
Zrušenie trvalého pobytu nepomôže, on tam má stále právo bývania, a to aj po rozvode, pokiaľ mu nebude zabezpečené náhradné bývanie. Bude stačiť ponúknuť mu zmluvu o nájme, ktorú keď odmietne, budeš ho môcť dať vysťahovať hoci aj do hotela.
Zmenaprichadza
08.09.20,18:02
Aj keď nieje vlastník? Ok keď mu dám zmluvu a odmietne, čím preukážem že odmietol? Koho mám potom volať? Musí o tom rozhodnúť súd?
Mária27
08.09.20,18:12
Nemôžeš podať návrh na zrušenie trvalého pobytu manželovi, až po rozvode. Pozri priložený zákon §7 ods. 1 písm. f) https://www.zakonypreludi.sk/zz/1998-253
jslancik
08.09.20,18:41
v konečnom dôsledku jedine súdnou cestou. aj keď tam nebude mať trvalý pobyt, môže sa tváriť, že je nájomník. Nájomná zmluva nemusí byť písomná, ani zaplatené nájomné. Nájomníka nemôžeš vyhodiť len tak, na to treba nariadenie súdu a následnosti. a ak mu vysťahuješ jeho veci a vymeníš zámky, budeš mať ty nepríjemnosti a opletačky po súdoch. Tak pozor na to. Ak má trocha rozumu, nepôjde to s ním tak jednoducho.
Helkot
08.09.20,18:56
Na tvojom mieste by som si nastahoval do svojej nehnutelnosti milenca. Uvidelo by sa, ci manzel zostane
buchač
08.09.20,18:57
Radšej mať opletačky so súdom, ako mať na krku problémy iného rangu.
dmc
09.09.20,08:26
posles mu ponuku doporucenou postou. Ak ti pride aj neprevzata - kaslat na to. Pockas kym pojde na pivo. Zavolas kamosky - vystahujes veci pred byt - vymenis zamok a uzivas si party s kamoskami v byte. Ved nech sa on s tebou sudi - ze to nebolo podla zakona -myslim ze ho to rychlo prejde.

Druha alternativa. Popros kamosa - 195 cm /120 kg - idealne potetovany motorkar - nech sa zahra na tvojho milenca. Vo vedlajsej izbe vyvadzajte "akoze" celu noc - rano ho ponuknite kavickou... a ze ci nestane aj na obed. ...Každu noc to opakujte. Garantujem že dlhsie ako 1-tyzden nevydrzi
marjankaj
09.09.20,08:46
Šak ty si pomaly lepší ako Lipšic.:rolleyes:
dmc
09.09.20,09:17
prečo "pomaly" :)
marjankaj
09.09.20,09:28
Asi sa málo zviditeľňuješ:D Alebo nemáš zazobaných klientov?:cool:
Zmenaprichadza
09.09.20,18:11
Kamaráta nemám a taktiež na takéto veci nemám žalúdok. Povedal že žiadnu zmluvu nepodpíše a ani nepreberie. Nesúhlasí s ničím, vraj ja mám vypadnúť z domu. Na hypotéke mám odklad, začínam platiť až od januára a to mám ešte na 20 rokov s tým že on mi začne platiť až keď budem platiť hypotéku. On je strašne vychcany takze neviem ako toto dopadne. No nechala som sa pekne o*ebať, takze platí staré dobré Za dobrotu na žobrotu.
Vy ste právnik?
marjankaj
09.09.20,18:19
Ešte by sa dalo v lekárni kúpiť arzenik alebo cyankáli. Ale na to treba recept, jeho fotka stačiť určite nebude.:--- Novičok asi nezoženieš:D
Zmenaprichadza
09.09.20,18:24
No proste sa rozhodol, že má buď zničí alebo sa odstránim sama. Nonstop ma ponižuje a vraví vraj bez neho som nič. Všetko je vďaka nemu a ja som hnoj. Takze mám akurát tak dlhy, hypotéku na krku a prídem aj o dom. Lebo ja nemám silu bojovať
buchač
09.09.20,18:26
Vydrbať ho nechceš ? Nemáš na to žalúdok ? Právo je v tomto prípade na strane druhého...
Priateľa nemáš ? ...a ani dobrého kamaráta ? Ani otca ?
Tak potom plať a plač...celých 20 rokov.
Ale na kieho frasa tu bola položená potom otázka ???

P.S.:
Už som tu v podobných témach napísal.
Môj adoptovaný syn mal svojho času (povedzme, že podobný) problém.
Dvoma presnými údermi bol problém vyriešený...
Zmenaprichadza
09.09.20,18:27
Nemám milenca :)
Zmenaprichadza
09.09.20,18:29
Neviem či to čo má nazvať rozumom. On je cely život prešpekulovaný a nič nechce platiť, zo všetkého sa iba vyvliecť. Takze neviem ako toto dopadne. Ale dobre určite nie
Zmenaprichadza
09.09.20,18:31
Mám rodinu, lenže toto čo dokáže on a jeho rodina ste ešte nezažili. Teror do konca života, zo všetkého obviňujú iných. Raz som od neho odišla a jeho matka mi volala že sa mám okamžite vrátiť inak uvidím. Veď oni niesu normálny.
Mária27
09.09.20,19:40
Bude rozvod?
Nandrolon
10.09.20,05:08
Nemáš na neho niečo? Podvody vo firme, nejaké kompro?