varimeomacky
13.09.20,16:01
Pre ľudí z môjho blízkeho okolia varím pikantné omáčky, ktoré sa tešia veľkej obľube. Rád by som tieto omáčky dodával na trh. Mám ale problém dohľadať, čo všetko treba z hľadiska hygieny a potvrdení(okrem založenia živnosti) splniť, aby som s tým mohol začať. Bol by som nesmierne vďačný za každú radu.
kopretinka
13.09.20,16:02
Kde to chceš vyrábať?
varimeomacky
13.09.20,16:08
V idealnom pripade doma v kuchyni.
kopretinka
13.09.20,16:14
Neexistuje.zabudni,ak to chceš robiť doma
Musíš mať schválenú prevádzku.
Informuj sa na RUVZ.
Nie je to voľná živnosť,takže buď si vyučený kuchár,alebo musíš mať zodpovednú osobu.
kopretinka
13.09.20,16:16
Potom si treba naštudovať zákon o potravinách.
varimeomacky
13.09.20,16:29
https://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/zivnostenske_podnikanie_zuborova/2010%20%20VOLNE%20ZIVNOSTI.pdf

nespadalo by to pod VÝROBA POTRAVÍN - Výroba chuťových prísad a korenín - Výroba omáčok?
buchač
13.09.20,16:34
Rád by som tieto omáčky dodával na trh.
------------------
V idealnom pripade doma v kuchyni.
============
Ja nie som podnikateľ a ani ním nemienim byť.
Ale opýtam sa..." Čo si predstavuješ pod pojmom trh ? " vzhľadom k príprave v kuchyni ?

Zároveň je potrebné nezabudnúť na to, že budúci produkt by musel/mal prekvapiť trh niečím novým....omáčok do bludu, všetky na jedno kopyto.
...a ja som milovník pikantných jedál...no máločo ma prekvapí (ale jasné, to som ja...každý má rád iné).

P.S.:
Svojho času som si kúpil wasabi...na základe scény s rovnomenného filmu. Celá fľaštička padla za obeť na posedenie...no nič moc.
varimeomacky
13.09.20,16:43
aby som to mohol bez problémov ponúkať napr. v mojom eshope..o kvalitu a chuť omáčky sa nebojím...až sa to rozbehne, pošlem link
buchač
13.09.20,17:04
Videl si už aspoň jednu časť Hunter chilly ? Ak nie, tak sleduj...;) TOTO sú pikantné omáčky, iná liga...:D
https://www.irisxi.com/ss/chilli-hunter/
pavol54
13.09.20,17:46
Podmienky výroby potravín:
1.schválená živnosť
2.Vypracovaný a schválený HaCCP
3.Schválená prevádzkáreň RUVZ
4.Ak nemáš potravinárske vzdelanie musíš na RUVZ absolvovať kurz hygienického minima.
5.Hygienický preukaz
Ak chceš splniť HaCCP tak ti domáca kuchyňa neprejde,