Mirka80
20.09.20,12:41
Ahojte mám novú dlažbu v kúpeľni a dala som si pod pracku podlozku z tvrdej gumy
Keď zmyka tak dosť sa kyve a vibruje ..A to pri 600 otáčkach
Skontrolovala som aj vodovahou.
Je ok
priznám sa ze sa bojím pridať otacky
Neviem či ju mám dať preč
Máte skúsenosti? Dakujem
buchač
20.09.20,12:16
Dlážka, vodováha, rovnováha...všetko pôjde do hája, ak nie je prádlo v tej " rovnováhe "...
Ale šak pridaj otáčky...práčka možno získa novú vlastnosť = bude lietať. ;)
Chobot
20.09.20,20:45
My sme dali pod Bosch-ku tiež tú podložku. S podložkou to bolo nafigu - vibrovalo to, a práčka "cestovala".

Podložku sme dali preč. Boschka má kvalitné nožičky, dobre držia na podlahe. Keď je bez podložky, tak práčka netrasie. Podložku treba dať pod takú práčku, ktorá bez podložky skáče alebo príliš vibruje.
sito
20.09.20,21:05
A čo to je za pračku? Myslím značku " tatramatka ródeo" Kamarád tiež menil dlažbu, vaňu aj obkladačky. Až keď mu ich pračka rozmlátila, kúpil novu. Tiež mi prerábali kúpeľňu. Tatramatka, ešte funkčná išla do penzie. Teraz mám elektrolux z vrchu plnenú. Doporučujem, hlavne kvôli čisteniu násypky.

A vidíš, čest mír tu tvoju naučí aj lietať. :D
Mirka80
21.09.20,09:21
Tiež Electrolux zvrchu plnena
Nandrolon
21.09.20,18:04
Moja skúsenosť je taká, že pri 400, 600 otáčkach to vibruje viac ako pri 1000. Teraz máme bez podložky, iba na nožičkách, ale roky rokúce sme používali ako podložku 4 hokejové puky /pod každú nohu jeden/. Stabilné a podlaha sa dá aj pod práčkou vytrieť. Normálne pridaj otáčky a uvidíš ako sa zachová.