glogol
24.09.20,18:48
Tranzit z nerizikovej cez rizikovu ( cervenu ) Covid krajinu ( sam v aute max 8 hod v tej rizikovej krajine ) sa tiez povazuje za navrat z rizikovej krajiny ? Myslim urobit vsetky oficiality a formulare ako navrat z rizikovej krajiny. Upresnim otazku. Pripravujem sa na alternativu ze Madarsko a Rakusko budu do 2 tyzdov vyhlasene za rizikove a o 2 tyzdne cez jednu alebo druhu potrebujem prejst domov z nerizikovej krajiny. Sam v aute. Ze sa budem spravat zodpovedne je samozrejme. Ide mi len o to co ma kvoli tranzitu po prichode na Slovensko caka. Napriklad keby som dnes z Nemecka presiel cez Cesko co mam presne robit po prichode domov.
buchač
24.09.20,17:05
Žabinka
24.09.20,17:46
na https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach si nájdi príslušnú krajinu, a pozri čo sa píše o tranzite..
glogol
24.09.20,18:42
Dik. Je to tam.Pre tranzit cez ČR sú zrušené všetky obmedzenia pre krajiny v zelenej zóne, t.j. občania SR, ktorí sa vracajú na Slovensko z krajín s nízkym rizikom nákazy ochorenia COVID-19 môžu tranzitovať cez ČR bez nóty Veľvyslanectva SR v Prahe. Verim ze to bude podobne aj v prippade Rakuska a Madarska a ze nna Slovensku ma papierovacky necakaju,
Žabinka
24.09.20,18:55
Jurko, toto rakúske tlačivo platí pre tranzitujúcich z Non-Schengen krajín a C-19 risk krajín.. ale keď vypíše, aj tak dobre..;)
buchač
24.09.20,19:13
Toto ja všetko dobre viem.

ALE vie GLOGOL, že existuje aj GOGOL (čítaj google)...???

P.S.:
Tlačivko snáď nie je problém prispôsobiť si pre dané krajiny....či ???
glogol
24.09.20,19:45
viem ale za 2 hodiny som nic nenasiel. A tu som bol znavigovany ihned a nemusel som travit cas zbytocnostami. Vdaka.
buchač
24.09.20,19:56
glogol (Dnes 21:45) viem ale za 2 hodiny som nic nenasiel.
===================
SI ROBÍŠ PRDEL ???

glogol
Zamestnanie
INFORMATIK
https://www.porada.sk/member.php?u=61246
glogol
24.09.20,20:26
Dik za odpoved.
misoft
24.09.20,20:41
Radšej si to zmazal (zamestnanie).... aby si sa nevydával za blbca?
glogol
24.09.20,20:50
Netusil som ze ajj na porade su take individua co namiesto rady snoria po inych veciach. Poradit sice nevedia ale v profile sa vrtaju radi. No nic chlapci, koncim nemam uz cas, Prajem vam vsetko dobre.
buchač
25.09.20,18:13
glogol (Včera 22:50) Netusil som ze ajj na porade su take individua co namiesto rady snoria po inych veciach. Poradit sice nevedia ale v profile sa vrtaju radi. No nic chlapci, koncim nemam uz cas, Prajem vam vsetko dobre.
=======================
Tuším, že ty toho veľa netušíš :D ...ešte plno halušiek musíš popapať, aby si sa naučil to, čo som ja už zabudol.

Dostal si radu ? Dostal, tak čo pindáš !!!!

...a áno, občas si pozriem na profil nicku, ktorý nepoznám. Pozriem si aj pár jeho príspevkov.
ALE sorry, ak si niekto dá do kolónky zamestnanie " informatik " a v téme napíše, že niečo za dve hodiny nenašiel (čo mne trvalo ani nie minútu), tak čo si o takomto myslieť ?
Nuž mne vychádza len jedno...buď zavádzaš alebo si dilino.