otázka
15.09.06,05:57
Potrebujem pomoc od odborníkov. Odinštalovala som AVG, lebo som chcela NOD. No nakoniec som požiadala o predĺženie licencie a zaslali mi kľúč. Pri inštalácii AVG mi vypisuje toto:
Chyba: Je treba inštalovať službu Avg7RsW, ktorá bola behom minulej odinštalácie označená sys.Windows ako čakajúca na vymazanie.
No a keďže som počítačový antitalent neviem sa pohnúť, preto chcem niekoho poprosiť, aby ma navigoval ako ďalej.
Braňo
15.09.06,04:39
Odstráň AVG cez pridať/ubrať programy, nainštaluj znovu, zadaj licenčné číslo a aktualizuj. Ale aj tak si mala zvoliť NOD32.
otázka
15.09.06,05:00
Ja ho mám odinštalované a toto sa robí, keď ho chcem znovu nainštalovať. Ja viem, že NOD je lepší mala som 30-dňovú verziu, ale finančne mi bolo predĺženie licencie výhodnejšie.
Janiela
15.09.06,05:28
Pokús sa znovu nainštalovať AVG a podom znova odinštaluj spolu so všetkými komponentami. Niekedy sa isté súbory odvolávajú na už neexistujúci ďalší súbor. Pri odinštalácii AVG som mala som ten istý problém.

Ináč, neviem posúdiť, ktorý antivír je lepší, niektoré viry mi našiel AVG iné zasa NOD. V súčasnosti mám NOD,ale niekedy len tak pre istotu, spustím aj aktuálne demo AVG.
otázka
15.09.06,05:34
Ale mne sa to nedá nainštalovať, lebo mi hlási pri inštalácii chybu, ako som písala vyššie. Pýta odo mňa asi nainštalovanie služby Avg7RsW, ja sa tomu moc nerozumiem. Skúšala som AVG nainštalovať asi 8 krát, ale stále mi vypíše tú chybu.
Janiela
15.09.06,05:43
skús ísť na stránku avg a stiahnúť najnovšiu verziu
otázka
15.09.06,05:50
Včera som skúšala na www.grisoft.sk. Skúsim to ešte raz.
A nič, to isté.
andrej_rv
15.09.06,11:12
Včera som skúšala na www.grisoft.sk (http://www.grisoft.sk). Skúsim to ešte raz.
A nič, to isté.
Najefektívnejšie riešenie bude asi kontaktovať technickú podporu - popísať problém a požiadať o riešenie. Technickú podporu cez mail vraj poskytujú nepretržite - adresa a formulár by mala byť dostupná tu: http://www.grisoft.cz/doc/119/lng/cz/tpl/tpl01
otázka
15.09.06,13:53
Aj sa tak stalo doobeda, všetko je už vyriešené.