Benko
01.10.20,12:26
Pracovná zmluva bola podpísaná 21.9.2020 s nástupom od 5.10.2020. Ale zamestnanec je na PN a do 5.10. nebude schopný práce a nastúpiť podľa pracovnej zmluvy ale vie že do konca októbra určite ukončí PN. Konateľ povedal, že OK, ale teraz neviem, aký je postup. Či môžem do SP prihlásiť zamestnanca podľa pracovnej zmluvy aj keď je PN. A tiež čo s tou PN, keď je vystavená na iného zamestnávateľa, na základe čoho mu vykážem PN? Zmeniť pracovnú zmluvu nechce ani konateľ ani zamestnanec. Podľa nich je všetko OK. Prosím vás ako to zúradovať, aby to naozaj OK. Ďakujem
Tweety
01.10.20,10:46
Ak je na DPN ešte z predchádzajúcej firmy, potom by som s nástupom do PP k vám počkala až na jej ukončenie. Lebo ak by si ho aj prihlásila, tak by musela byť DPN vypísaná na vás, ako zamestnáv.. Ak by nebola, čo by ste mu vykazovali?
Benko
01.10.20,11:36
Ja by som počkal, ale mám pracovnú zmluvu od 5.10. nechcú ju zmeniť. čo sa týka predchádzajúceho zamestnávateľa, tam skončil dohodou k 30.9.2020 aj keď bol PN. A tých 5 dní neviem kde a ako bude prihlásený, lebo síce PN trvá, ale zamestnanie ukončil a nové má až od 5.10.2020. Ešte som uvažoval, že neplatené voľno mu dáme od 5.10., lebo PN nepredloží pre našu firmu. On si myslí, že bude mať home office, a tým je to vybavené. Ale asi nemôže byť v SP registrovaný súčasne aj ako PN aj ako zamestnanec pri výkone.
ivka70
01.10.20,11:43
Ja by som zavolala na infolinku SP.
Katy a R
01.10.20,12:19
Ja si myslím (teoreticky), žeby bola možná aj DPN, aj nový PP súčasne - ale tam by bolo veľa zdôvodnenia (aj od lekára) , že či a prečo môže jednu prácu robiť a z neexistujúcej byť PN. len to jednoduché zrejme nebude??
Asi napraktickejšie a bez problémov by bolo ukončiť DPN 4.10. Tie 4 dni ťa vôbec nemusia trápiť (ZP je poriešené) .
Na stránke SP máš podobné prípady vysvetlené (poradňa)- skús tam pohľadať - či dačo napasuješ? resp napíš svoj dotaz do poradne .