topas103
06.10.20,14:14
18.12.2020 mi konci RD a od 1/2019 do 10/2019 som mala dohodu na prav.prijem. Mozem si dat vycerpat 1 den dov. 19.12. a hned ukoncit pp alebo radsej si nechat celu dov.preplatit? Max.podporu uz nebudem mat ale aby mi ju neratali len z tej dohody ale z prijmu pred nastupom na MD. Dakujem
ivka70
06.10.20,12:24
Podpora sa vypocitava z prijmu z poslednych 2 rokov pred evidenciou na UP.
Ak si iny rpijem ak oten z dohodoy v poslednych 2 rokoch nemala, tak to bude z toho prijmu z dohody, kedze islo o pravidelny prijem.
Cerpanie 1 dna dovolenky ti nejako vyrazne nepomoze, to mozes cerpat dovolenku aj do konca mesiaca a skoncit k 31.12. Rozdiel bude len v tom, kolko zaplatis na odvodoch a ci sa ti teda aj tento prijem bude ratat alebo nie. Vzdy sa rozlozi na pocet aktivnych dni.
Z prijmu pred MD ti uz nic pocitat nebudu.
topas103
06.10.20,12:28
A teoreticky by mi ju neratali ak by som isla na podporu az v 11/2021 vsak? A neplati ze ak podpora z dohody vyjde nizsia ako z prijmu pred MD tak daju tu vyssiu?
topas103
06.10.20,12:46
Príklad č. 3: V období 2 rokov pred zaradením do evidencie "vedľajší" príjem, zaradenie do evidencie po skončení rodičovskej dovolenky, trvajúcej viac ako 2 roky

Pani Dana je zamestnankyňa, v období pred nástupom na materskú mala vymeriavací základ (hrubý mesačný príjem) okolo 800 eur mesačne. Nastúpila na materskú, bezprostredne po materskej pokračovala rodičovskou dovolenkou na ktorej bola až do dovŕšenia 3 rokov veku dieťaťa. Ku dňu skončeniu rodičovskej dovolenky po dohode so zamestnávateľom súčasne ukončila pracovný pomer a na druhý deň sa prihlásila do evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Pani Dana si počas rodičovskej dovolenky privyrábala prácou na dohodu o pracovnej činnosti (z nej bola prihlásená na poistenie v nezamestnanosti) s vymeriavacím základom (hrubým mesačným príjmom) okolo 100 eur mesačne.

Pani Dana má nárok na dávku, pretože v posledných štyroch rokoch pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie bola poistená v nezamestnanosti najmenej dva roky - do toho sa započítava doba materskej a aj doba rodičovskej dovolenky. Samozrejme sa započítava aj doba poistenia počas práce na dohodu.

Pani Dana v rozhodujúcom období posledných dvoch rokov pred zaradením do evidencie získala dobu poistenia jednak tým, že v hlavnom zamestnaní bola na rodičovskej dovolenke ale aj tým, že pracovala na dohodu, kde bola poistená.

Preto sa denný vymeriavací základ najskôr vypočíta z dosiahnutého vymeriavacieho základu z poistenia na dohodu - a z neho vychádza dávka vo výške 50% zo 100 eur = 50 eur mesačne.

Pani Dana však v celom rozhodujúcom období posledných dvoch rokov pred zaradením do evidencie bola v hlavnom zamestnaní na rodičovskej dovolenke. Preto sa z hlavného zamestnania dávka vypočíta z vymeriavacích základov z rozhodujúceho obdobia daného ako dva roky pred začatím čerpania rodičovskej dovolenky.

Pred začatím čerpania rodičovskej dovolenky bola necelých 8 mesiacov na materskej - v tom čase vymeriavací základ nemala - a pred materskou mala hrubý mesačný príjem okolo 800 eur mesačne - z toho sa určí dávka.

Dávka bude (zjednodušene) vo výške 50% z 800 eur = 400 eur mesačne.

Suma dávky vypočítaná z hlavného zamestnania (príjem ešte pred materskou) je 400 eur, čo je viac ako suma dávky (50 eur) vypočítaná z práce na dohodu počas rodičovskej dovolenky.

Preto sa dávka určí z príjmu dosiahnutého v hlavnom zamestnaní pred materskou. Dávka bude 400 eur mesačne.

*Je to teda aj moj pripad? Dakujem
Katy a R
06.10.20,12:53
treba pozrieť zákon - tu (napr odst 3, 5): - a len pre info - ide o dávku v nezamestnanosti;)
zze/2003-461/108
topas103
06.10.20,12:57
takze tak ako som uviedla priklad plati ze ak mi vyjde podpora z dohody nizsia daju z prijmu pred md
veronikasad
06.10.20,17:35
Príjem z dohody bol nižší ako príjem zo zamestnania pred nástupom na MD ?
topas103
06.10.20,17:50
ano