blanka
02.06.04,23:42
Mam malú firmu, spracovávam účtovníctvo klientom a potrebovala by som silu, ktorá ovláda komplet vedenie podvojného účtovníctva. Je to na 1 až 2 dni v týždni. Živnostenský list je podmienkou. Ďakujem vopred za záujem.
M3G
02.06.04,22:28
Len na zorientovanie pre zamestnaniachtivých: V akom meste sa nachádza tá firma? Koľko máte rokov a ste slobodná?
ekin
03.06.04,19:16
haloooo, kolego,
nezabudli ste sa ? :-))))))))
Heni
03.06.04,19:19
Kolega,

UCTOVNICKU hlada! Podla vizitky mam pocit, ze ste UCTOVNIK :p
ekin
03.06.04,19:28
nic proti diskriminacii muzov.... len m3g sa pytal..hm,hm;)
ale mozno má čosi v ...šuplíku
blanka
04.06.04,11:51
Len na zorientovanie pre zamestnaniachtivých: V akom meste sa nachádza tá firma? Koľko máte rokov a ste slobodná?
hm, tusim si si pomylil stranku, nechcel si ist na www.zoznamka?
bea
04.06.04,11:54
Ale M3G má správnu otázku - v ako meste je Vaša firma? Asi podľa toho môžete čakať odozvu.
juko
10.06.04,16:37
môj kamarát /má obchod mäso-údeniny v Bratislave/ prišiel o účtovníka. Súrne potrebuje niekoho, kto by mal záujem pokračovať vo vedení PÚ. Myslím, že robí v programe Book Keeper alebo ako sa to píše. Treba mu viesť evidenciu miezd, DPH a samozrejme peňažný denník. Nájde sa niekto? Ja mu môžem tak maximálne vypomôcť so mzdami, lebo PÚ som zatiaľ nerobil.
Valéria
17.06.04,05:05
Skús predsa len zverejniť trochu viac informácií. Ako by mohla prebiehať
spolupráca, t.j. kto komu nosí doklady, koľko ich mesačne je, ide o platiteľa-neplatiteľa
DPH, firma má či nemá dovoz - vývoz, pokladňa je alebo nie je vedená v spoločnosti,
koľko zamestnancov má firma a pod.
Vydarený deň!
juko
17.06.04,14:34
je mi ľúto, ale to miesto sa v utorok obsadilo. Keby to nevyšlo, znova by som sa ozval. Ďakujem všetkým, ktorí zareagovali na môj príspevok.
-------------
Juraj
jovanni
23.06.04,16:34
Mam malú firmu, spracovávam účtovníctvo klientom a potrebovala by som silu, ktorá ovláda komplet vedenie podvojného účtovníctva. Je to na 1 až 2 dni v týždni. Živnostenský list je podmienkou. Ďakujem vopred za záujem.


Chcel som sa spytat, ci nepotrebujete pomocnu silu na spracovanie dokladov, evidenciu jazd atd. Cize pomocne prace, ktore nestihate robit a take, ktore nie su prilis narocne na rozhodovanie. Manzelka na materskej take nieco hlada. Ak nie, tak nic. Clovek nikdy nevie.. :)
M3G
23.06.04,17:56
Blanka stále je tajné, v ktorých oblastiach SR nám to ponúkaš prácu?

A nepomýlil som si diskusiu, len som chcel vedieť viac info o možnostiach.
Pekný deň
accad
27.07.04,12:02
Firma v Piešťanoch hľadá účtovníčku (PÚ+mzdy). Možnosť pracovného úväzku, ale aj na živnosť. Skúsenosti s nedokončenou výrobou (stavebná činnosť) vítaná. Ostatné podmienky osobne s vedením firmy. Poznám jedného z nich, ale nakoľko nie som z Piešťan, fyzicky nemôžem im v tomto pomôcť. Ak by mal niekto záujem nech mi nechá ako súkromnú správu kontakt na seba a ja to môžem posunúť ďalej. Za výsledok sa nemôžem zaručiť. Beriem to len ako prijatú informáciu a možno týmto niekomu pomôžem. S pozdravom Edita
martina
05.08.04,05:33
V prípade, ak potrebujete účtovníčku na živnosť v Bratislave, alebo okolí, viem Vám pomôcť. Som zamestnaná ako účtovníčka v medzinárodnej firme a mám aj živnostenský list. Pracujem v podvojnom účtovníctve FIBU a v jednoduchom účtovníctve ALFA (fy Kross). V prípade záujmu mi napíšte súkromnú správu alebo mi pošlite e-mail.
kubinec
05.08.05,15:50
Sme účtovnícka firma, ktorá vedie podvojné a jednoduché účtovníctvo. Moje tel. je 0903/928834. Ak je Vaša ponuka aktuálna ozvite sa na moje tel. číslo.

Marek
KETERKE
29.08.05,09:20
Mam malú firmu, spracovávam účtovníctvo klientom a potrebovala by som silu, ktorá ovláda komplet vedenie podvojného účtovníctva. Je to na 1 až 2 dni v týždni. Živnostenský list je podmienkou. Ďakujem vopred za záujem.
Ahoj Blanka, zháňam niečo také na 1-2 dni v týždni. Ale vlastne je to aj pre ostatných. Mám živnostenský list a prax vo vedení jednoduchého a podvojného účtovníctva 4 roky. Programy, ktoré používam v praxi sú FIBU a MRP. Ak niekto potrebujete pomoc, tak sa ozvite. 0910 929 685. Bratislava a okolie