Matis4441
12.10.20,23:38
Zdravim.... potreboval by som pravnu radu.... chcel by som sa spytat na zrazky zo mzdy ktore som mal... v nebankovke profi-credit som si dna 10.01.2017 zobral revolvingovy uver 3000e.. (mam vsetky zmluvy) teda az na jednu a to dohodu o zrazkach ... stym ze prva splatka mala byt 11.02.2017 aj ked som naliehal na 15.den v mesiaci kedze mi vtedy chodila vyplata... a ked som chcel zaplatit prvu splatku o 4 dni (15.02.2017 )neskor tak mi bolo povedane ze zamestnavatelovi bude zaslane tlacivo na zrazky zo mzdy na zaklade dohode o zrazkach... o ktorej si myslim ze je falosna. A neplatna.....zamestnavatelovi poslali ziadost o zrazky a uver mi vycislili na 5931e..... a chcem sa spytat ako mam postupovat ked som presvedceny ze sa namne neopravnene obohotali pretoze z 3000e ktore som si poziciaval v januari vo februari uz som mal vratit cca 6000e... s tym ze som mal zrazku zo mzdy.. a nedalo sa stym nic urobit... strhli mi 20 splatok.... strhali by mi dodnes ale kedze som od 1.7.2019 v osobnom bankrote(konkurze) tak uz nestrhavaju... a moja otazka znie ze ci je neaka moznost vymahat od profi-creditu vsetky zrazky zo mzdy kedze mam podozrenie ze boli nelegalne....?? . za info vopred dakujem..
ivka70
13.10.20,04:38
Nelegalne? ved si podpisal dohodu o zrazkach zo mzdy a neplatil dohodnute splatky.
Vycislenie uveru je zo vsetkymi urokmi do konca splacania.
A ty si zjavne nezapatil nacas uz tu prvu splatku.

Mozes dat tu zmluvu prestudovat pravnikovi, ale predpokladam, nevymozes nic, lebo ti to strhali v sulade s tym, co si v zmluve podpisal.
buchač
13.10.20,06:20
Nič nelegálne sa nekonalo.
Preštuduj si, čo to vlastne revolveringový úver znamená...