Majak123
15.10.20,08:42
Začala som pracovať vo firme, kde "nepoznajú" pojem cestovný príkaz. Resp. nepoužívajú ho v prípade služobnej cesty. Dokonca ani priepustky.. Nakoľko mám na starosti výpočet stravného pre jednotlivých zamestnancov, zaujíma ma, či je v poriadku, ak zamestnanec, ktorý je viac ako 5 hodín služobne v teréne (pracovné cesty nemá uvedené v pracovnej zmluve), nedostane cestovný príkaz... Je mu vyplatený iba stravný lístok. Smernica taktiež chýba.
Tweety
15.10.20,07:01
Máš na starosti výpočet stravného. Na základe čoho? Keď sa nepostupuje IP, podľa Zákona o CN? To teda nie je správne.
Majak123
15.10.20,07:13
Na základe toho, ako sú zvyknutá, t.j. pípnu si v elektronickej dochádzke služobne a prislúcha im stravný lístok. Mne sa to ale nepáči, v prípade kontroly inšpektorátom práce si myslím, že by bol problém.
ivka70
15.10.20,07:17
Problem by bol jedine, ze sa im stane uraz, ked su mimo obvykleho praoviska.
"Pipnu" si aj odchod z pracoviska na odchod do terenu alebo az odchod domov?
V tom druhom pripade nemas ako kontrolovat , ci su na pracovisku alebo nie. To je uloha ich nadriadenych.
Majak123
15.10.20,08:13
Pípajú si aj odchod z pracoviska. Nevyplýva problém pre zamestnávateľa, že vyplatí menšiu hodnotu stravného, na aké majú nárok? Stravný lístok máme menej ako 5,10 Eur.
ivka70
15.10.20,11:03
A na stravny listok si este priplacaju :)
Kym sa nebude niekto z nich stazovat, tak nie.
Problem bude, ked vam tam niekto posle kontrolu.
avalik
15.10.20,11:27
a su to "pracovne cesty"? pracovne cesty mimo obvod pravidelneho pracoviska? v povahe prace nie je aj casta zmena miesta vykonu prace?