Slavomír11
18.10.20,08:27
Dňa 24.6.2019 som zakúpil čerpadlo. Predávajúci mi vytlačil blok a mylne som sa domnieval, že je priložený v krabici. Pro prekontrolovaní obsahu krabice v aute som zistil, že blok tam nie je. Predávajúci mi okamžite vytlačil náhradný nefiškálny doklad - všetko trvalo asi 3 minúty.

V tomto roku sa čerpadlo pokazilo. Reklamáciu mi uznali a čerpadlo vymenili za nový kus. Predávajúci ma upozornil, že kedže nemám originál doklad o kúpe, záručná doba na nové čerpalo začala plynúť dňom kúpy starého čerpadla. K novému čerpadlu mi však nebol dodaný ani záručný list. Ako podklad pri predĺžení záruky neuznáva predajca nefiškálny doklad.

Je predávajúci povinný vydať v tomto prípade záručný list kvôli novej záručnej dobe ? Myslím, že áno. Ako mám postupovať ďalej ?
ivka70
18.10.20,08:53
Staci protokol z uznanej reklamacie, kde je napisane, ze bola riesena vymenou, tym padom bezi zaruka na vymeneny diel od datumu vymeny.
misoft
18.10.20,09:02
Zarazil ma jeden fakt!
"Predávajúci mi vytlačil blok a mylne som sa domnieval, že je priložený v krabici."
To akože si si ten pokladničný doklad neprevzal? Nie je povinnosťou predavača dávať blok do krabice - ten sa vydáva zákazníkovi pri platení (a je jedno aký spôsob platby). V tomprípade ten doklad je tvoj problém.
A ako ivka poznamenala - pri každej reklamácii sa vyhotovuje protokol - a v prípade výmeny kus za kus - sa to vyznačí v protokole a záruka na NOVÝ - vymenený kus sa počíta od dátumu výmeny.
jelalim
18.10.20,09:37
aj ked ma protokol k reklamacii, mal by mat k naslednej reklamacii aj povodny doklad o kupe.
ivka70
18.10.20,10:21
Doklad ma, aj ked len nahradny.
Slavomír11
19.10.20,12:57
Reklamačný protokol som nedostal, záručný list nemám, zostáva len dúfať, že čerpadlo vydrží roky rokúce alebo do dvoch rokov od kúpy...Ďakujem Vám za ochotu a Váš čas.
ivka70
19.10.20,14:50
Tak to nebola ani reklamacia, pravdepodobne aj povodny predaj je pochybny a podnikatel ti to vymenil, aby sa na jeho machinacie (asi danove) neprislo.