joyn0101
21.10.20,15:09
Poprosím Vás poradte mi, zamestnavatel mi navrhol vzhladom na moju dlhodobu pnku, že by ukončil moju pracovnu poziciu z organzačných dôvodov s odstupným a preplatením a preplatenou výpovednou dobou. Som zamestnaný 8 rokov.

Má to pre mňa okrem straty zamestnania nejeké výhody/nevýhody?
Kedže pnka by nadalej pokracovala vzhladom na zdravotny stav tak by som sa musel nahlasit na urad prace i napriek tomu a hlasit?

Aká je čiastka, ktorú by som tým pádom mal od zamestnavatela dostat?
kolko mesacnych platov a z akeho vymeriavacieho priemeru?

ďakujem za pomoc
Mila123
21.10.20,13:24
no, Joyn ja nemám gule (veštecké), aby som vedela koľko tak môžeš zarábať, vymeriavací priemer neexistuje, čo tým myslíš.....a keď súhlasíš záleží koľko násobných platov ti ponúkol zamestnávateľ, kuk do § 76 ZP, netusím ako bude formulované ukončenie PPV, pretože ZĽ ti nemôže dať výpoveď keď si PN.....(iba dohoda, alebo ty môžeš požiadať o ukončenie PPV).....
Katy a R
21.10.20,18:23
ak sa ruší pracovné miesto - bez tvojho súhlasu ťa počas DPN nemôže prepustiť. Jedine, ak by si chcel (je to na tebe) - preto sa asi chce s tebou dohodnúť.
Výšku si musíš vypočítať sám ...
Ak skončí PP a ty aj naďalej budeš DPN - sedíš doma a liečiš sa. Na UPSVaR ťa zaevidujú najskôr po skončení DPN. Vôbec tam nemáš prečo ísť, kým si chorý. Až potom - a môžeš si požiadať o dávku v nezamestnanosti. (ak teda nebudeš už medzitým máť inú prácu) ☺