comodo
22.10.20,18:23
Uvažujem o zmene postytovateľa pripojenie k internetu , keďže to čo mám je vzhľadom na typ pripojenia a stav káblového vedenia nie úplne spoľahlivé. V blízkosti je nové optické vedenie , tak mám možnosť zmeny. Čo ma ale zarazilo , je skutočnosť , že okrem mesačných platieb tento poskytovateľ pripája občanov a živnostníkov na poplatok (49 eur ) - na čo má - ak zákazník súhlasí právo , ale za pripojenie právnickej osoby požaduje ďalší poplatok ( 49 eur) . Tento poplatok za pripojenie právnickej osoby sa mi nedáva logiku . Nemá na to predsa žiadne zvýšené náklady , vyzerá to ako výpalnícky poplatok s myšlienkou “však firma zaplatí “ a podľa mňa je to diskriminačné. Ako jednoosobobú eseročku ma nas..li :-)
Je to vôbec v súlade so zákonom ? Neviem či mám hľadať zákon o cenách alebo niečo podobné.
marjankaj
22.10.20,16:31
Je problém nájsť si iného poskytovateľa?
comodo
22.10.20,17:10
Sme dednina a sme radi že máme elektriku . No a po novom i optiku.
Je fakt , že s týmto som sa nestretol u žiadnej sužby či tovaru !! Predstav si , že na benz. pumpe majú PO drakší beznín , drakšie telefóny , kancelárske potreby ......Predstav si , že v reštaurácií stojí šniľa 10 eur , ale pre Teba 15 , lebo máš veľký nos. A nejde tých 49 eur. Ide o princip a o zákon. Preto sa pýtam.
buchač
22.10.20,17:21
Je to vôbec v súlade so zákonom ? Neviem či mám hľadať zákon o cenách alebo niečo podobné.
=====================
Tomu sa vraví cenová politika...logiku v tom nehľadaj.
Jeden obchod predáva tovat za 1€...a druhý obchod za ten istý pýta 5€.
Je len na zákazníkovi, kde si tovar kúpi.
To aj na cenotvorbu potrebuješ zákon ?

Ja som teraz zmenil providera a preniesol číslo...po fest dlhých rokoch.
Mám viac dát (o tie mi hlavne išlo) a za menej peňazí.
comodo
22.10.20,17:44
Ale ak ten obchod predáva čosi po 5 € , tak to predáva všetkým. Je pravda , že všetkým môže dávať 80% zľavu a mne nie : - ) , ale oficial cena by mal byť rovnaká. Nebudem sa hádať , ale zdá sa mi , že som kedysi na túto tému niečo čítal a táto situácia mi to pripomenula.
marjankaj
22.10.20,19:45
Daj ich na súd a uvidíš ako uspeješ.
Onko
22.10.20,19:45
Ja to v súlade so zákonom.

V oblasti poskytovania tovarov a služieb rieši diskrimináciu zákon o ochrane spotrebiteľa, avšak ten sa týka len spotrebiteľov, teda fyzických osôb - nepodnikateľov. Medzi podnikateľmi funguje v tomto smere skutočný trh, voľný obchod, je len na nich, na akých podmienkach sa dohodnú.

Len tak mimochodom, ľudia sa často obháňajú rôznou diskrimináciou, avšak z pohľadu toho, čo je nelegálne, antidiskriminačný zákon ustanovuje len konkrétne vymedzené situácie, z akých dôvodov je zakázané odlišné zaobchádzanie (z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti). Takže napríklad nemôžem diskriminovať ľudí inej farby pleti, ale nie je zakázané diskriminovať ľudí inej farby očí či vlasov...
buchač
23.10.20,05:56
comodo (Včera 20:44) Ale ak ten obchod predáva čosi po 5 € , tak to predáva všetkým. Je pravda , že všetkým môže dávať 80% zľavu a mne nie : - ) , ale oficial cena by mal byť rovnaká.
====================
Chceš snáď tvrdiť, že iný živnostník (ako si ty) neplatí providerovi spomenutý poplatok ?

Ono v poriadku, aj také niečo (možno ešte stále) existuje.
Lenže to by si musel byť u daného operátora teda solídne dlhý čas, na základe vernostného by ti MOHOL byť odpustený poplatok.
Toto sa ale zvyčajne dozvieš pri osobnej návšteve, cez net veru nie.