Sylviaa
23.10.20,17:25
Máme psíka chorého na obličky, jedným z vynikajúcich liekov, ktoré má užívať, avšak nie sú na SK ani v ČR k dostaniu, je liek Pro blood Dog. Prosím všetkých psíčkarov, ktorí by eventuálne mali v minulosti podobne chorého psíka a doma zvyšný spomínaný liek, aby sa ozvali. Hľadáme po všetkých veterinároch, niektorí prisľúbili pomoc, ale už sa neozvali (i keď bolo by fér napísať/ zavolať - nemáme).Prosím, kto má kontakt na skúseného veterinára, príp. navštevuje so svojím zvieratkom, spýtajte sa.
buchač
23.10.20,17:21
No schválne...daj link, aby bolo jasné aj z fotky obalu, o aký liek sa jedná.
Sylviaa
23.10.20,17:56
buchač
23.10.20,18:12
Sylviaa
23.10.20,18:36
Nie jedostupný. Ani na stránkach, kde je akože dostupný, nie je. Objednali sme a keď sme chceli potvrdiť osobný odber, tak sa pani čudovala, že prečo sme objednali, kď ho nemajú. Vravím, ako nemáte, keď máte na stránke uvedené, že ho máte. Odpoveď - joj, tak sme zabudli informovať. Tento liek už dávno nie je...Všetko čo sa dalo sme obvolali, napokon nám jedna lekárka vravela, že je veľký problém s poľským dodávateľom, že 3 mesiace sľubuje, že už bude, už bude.. a nič. Že je nespoľahlivý a neseriózny, vodí všetkých za nos. .
kopretinka
24.10.20,06:13
Na tom prvom linku som normálne urobila objednávku na dobierku s dodaním na poštu.
Už som na konci objednávky,posledný krok je vyplniť adresu.......
Sylviaa
24.10.20,08:57
Áno, aj my sme takto postupovali, samozrejme až do konca. A keďže manžel cestoval osobne do mesta, v ktorom je akože na predaj, tak tam volal, že si príde liečivo osobne vyzdvihnúť a pani mu povedala, že tento liek dávno nemajú. Tiež jej vravel, pani, ale ja som spravil normálnu objednávku, na mail mi prišlo, že je zaregistrovaná, tak ako to máte poriešené? Len vraj pokrútila hlavou, že tabletky proste nemajú. Bodka. :-(
kopretinka
24.10.20,09:42
Ja som tú objednávku dokončila,prišiel mi potvrdzujúci email,tak som zvedavá na ich reakciu.
Dúfam,že tej dotyčnej aspoň riadne vynadal.
kopretinka
09.11.20,13:43
Práve mi volali z toho eshopu,už ho budú mať,tak objednaj.
https://eshop.mojveterinar.sk/DogShield-Pro-Hepa-45-cps-d1096.htm
kopretinka
09.11.20,13:47
Už majú,objednaj