Jarka 1
24.10.20,11:45
Richard, týmto Ťa vyzývam na čo najrýchlejšie zrušenie možnosti mínuskovania na Porade.

Mnoho poraďákov je už doslava znechutených zo situácie okolo mínusiek. Mínusky využíva iba zopár poraďákov a paradoxne ich nevyužívajú tí, ktorí tu zadarmo, nezištne a dlhodobo radia v odborných témach v maximálne možnej miere.

Ak máš aspoň štipku úcty voči poraďákom, ktorí svojimi odbornými radami udržujú fungovanie Porady, tak to urobíš.

Ak to nezrušíš, tak vyzvem poraďákov k bojkotu Porady tým spôsobom, že prestaneme odpovedať na otázky v odborných témach. Verím, že nájdem dostatok podpory z ich strany.

Všetkých poraďákov prosím, aby sem nezačali vypisovať o tom, ako v poslednom čase mínusky fungujú. Všetci to veľmi dobre vieme. V tomto momente ide iba o ich zrušenie.

Prosím len o názory, ako to urobiť, aby Richard ani náhodou túto výzvu neprehliadol. Súkromné správy nepovažujem za vhodné. Treba, aby videl, že nie sme roboti a naozaj už máme toho dosť. Jeho dlhodobé ignorovanie, neraz aj neodpovedanie moderátorom je neúctivé a neslušné voči aktívnym poraďákom.

Ak si chcete poplačkať, alebo vzájomne vybavovať účty, prosím, založte si na to vlastnú tému, alebo debatu. Dôrazne žiadam, aby ste sa zdržali a neznížili k sprostým komentárom a útokom na Richarda. Mojim cieľom nie je urážať.



Budem žiadať o zmazanie neslušných komentárov.
terezamaria
24.10.20,11:38
Jarka Richard tu bol .... Posledná návšteva 15.10.20 15:23..... je to dosť dávno, takže by si mala každý deň dávať do pozornosti Tvoj príspevok.... napísať aspoň posúvam....aby si ho keď príde pozrel.
Jarka 1
24.10.20,12:45
Dala som Richardovi verejný odkaz do profilu. Ak sa tu ukáže, mal by vidieť červeným upozornenie, takže nevedome by to asi nemohol prehliadnuť
Nandrolon
24.10.20,12:53
Dala som Richardovi verejný odkaz do profilu. Ak sa tu ukáže, mal by vidieť červeným upozornenie, takže nevedome by to asi nemohol prehliadnuť
Ako si založila tému, tak som dostal "nevhodné" už na príspevky z roku 2006 - viď screen v príslušnej téme.
A ešte keď mi niekto povie, že toto môže robiť dospelý a inteligentný človek, tak sa zasmejem. Buchač je na tom rovnako, ale on to už teraz nerieši. Ale ak budeme nad tým mávať iba rukami a prehliadať takýchto blbov, tak potom sa nečudujem, že nám tu vládne človek, ktorý bol rok na liečení v psychiatrickom ústave v AT.
avalik
24.10.20,13:34
Porada je podnikatelsky projekt, nie charita ... cim viac zobrazeni stranky, tym viac reklamy zobrazenej a tym viac na ucte - preto su tu minusky, preto su tu ponechavane urcite nicky, aby to tu zilo ...

Nejaky doveryhodny a odborny portal porada nie je, je to bulvar ... to, ze sa tu par dobrovolnikov snazi odborne poradit ma Richard uplne v pazi - hlavne nech sa cim viac stranok zobrazi.
terezamaria
24.10.20,13:39
Dala som Richardovi verejný odkaz do profilu. Ak sa tu ukáže, mal by vidieť červeným upozornenie, takže nevedome by to asi nemohol prehliadnuť
Jarka nemusí ísť do profilu a keď budeš posúvať, tak bude medzi horúcimi príspevkami stále.
Jarka 1
24.10.20,13:41
Dobre, budem posúvať. Uvidíme, či nás má v paži. Nech ukáže on sám.
kopretinka
24.10.20,14:35
Má v paži už niekoľko rokov.
sito
24.10.20,15:42
:eek: Juuuuuuj, ale ste sa rozpísali. Najlepšie, najsprávnejšie Valika. To tu už nepomôže ani hádzať hrach pod nohy hádzať, ako na stenu by bolo je to tu. :D

https://www.youtube.com/watch?v=_ECNkKwQPr8
alaya1
24.10.20,17:40
Je to len internetova stranka.
sito
24.10.20,17:51
Veď aj mínusky sú len mínusky. A preto ich admin anonymizoval, aby poradu rozhýbali. Podarilo sa mu to. A nevadí mu, že sem chodí čim ďalej menej členov. Obrat, obrat, obrat ... obrať ... :D
Jurry
25.10.20,11:52
kks ved je to len INTERNET to si máme všetci fúkať práškový cukor do riti? lebo niekto sa môže uraziť a rozplakať za znamienko mínusu. Nikto nemôže vyjadriť s niečim nesúhlas napr. +/- ? Ak ste si nevšimli socializmus už pár rokov nieje, aby malo byť všetko zakazované
JankaO
25.10.20,19:32
Nebodaj Porada ešte funguje... :D
sito
25.10.20,19:56
Nebodaj Porada ešte funguje... :D

Ale áno! Speje k vrcholu. Vrchol, čo sa tu deje, robí, či rodí ... :D
ivka70
26.10.20,07:27
Ono je to otazne, napr. na Facebooku stupaju hlasy k tomu, ze chyba smajlik: Nepaci sa mi, pretoze ludia by radi vyjadrili aj svoj nesuhlas s jednotlivymi prispevkami.

Je vysokopravdepodobne, ze keby ich admin zrusil, zasa by sa ozvalo x ludi, ze im chybju.
Jednoduchsie je, ignorovat ich.
Cim viac na munusove body niekto upozornuje, tym viac sa vytesuje ten minuskovac, co nema co robit a po nociach a dnoch pridava minusky.
Treba ho ignorovat, ved v podstate aj to je prejav zaujmu o prispevky :)
veronikasad
26.10.20,07:58
Ivka, nesuhlas s obsahom príspevku sa da vyjadrit aj slovne, v odbornych temach komentarom pod prispevkom a určite ostatným posluzi viac ako nejake neuzitocne.
Na Porade vsak ide o niečo uplne ine, pár jedincov si tu riesi vlastné komplexy cez hodnotenia aj 10 rokov starých pripevkov. To uz je iná diagnoza, ktoru by mal Richard riešiť.
Dáša_
26.10.20,08:01
Možno ani netreba mínusky rušiť, ale odobrať niektorým jedincom túto možnosť :D Prípadne limit 1 mínuska denne .... Kľudne aj pre všetkých
veronikasad
26.10.20,08:03
Možno ani netreba mínusky rušiť, ale odobrať niektorým jedincom túto možnosť :D Prípadne limit 1 mínuska denne .... Kľudne aj pre všetkýchtiez dobry napad
buchač
26.10.20,08:18
Ivka, nesuhlas s obsahom príspevku sa da vyjadrit aj slovne, v odbornych temach komentarom pod prispevkom a určite ostatným posluzi viac ako nejake neuzitocne.
Na Porade vsak ide o niečo uplne ine, pár jedincov si tu riesi vlastné komplexy cez hodnotenia aj 10 rokov starých pripevkov. To uz je iná diagnoza, ktoru by mal Richard riešiť.
BINGO...konečne môžem súhlasiť.
Nie raz som dostal negatív, ale bolo tam aj zdôvodnenie...a toto ja už beriem, a zvyčajne tak aj konám.

Myslíš choručkého na hlavu, podliaka ?
Zopakujem ? RICHARD NA TO ZVYSOKA SERIE...
Nandrolon
26.10.20,08:37
Možno ani netreba mínusky rušiť, ale odobrať niektorým jedincom túto možnosť :D Prípadne limit 1 mínuska denne .... Kľudne aj pre všetkýchtiez dobry napad
Aby si tu pochlebovači mohli navzájom mastiť zadky?
Baby, baby, baby ......
ivka70
26.10.20,08:48
Ivka, nesuhlas s obsahom príspevku sa da vyjadrit aj slovne, v odbornych temach komentarom pod prispevkom a určite ostatným posluzi viac ako nejake neuzitocne.
Na Porade vsak ide o niečo uplne ine, pár jedincov si tu riesi vlastné komplexy cez hodnotenia aj 10 rokov starých pripevkov. To uz je iná diagnoza, ktoru by mal Richard riešiť.

Tak to bude fungovat vzdy ,ak bude nejaka moznost hodnotit. Ci uz plusove body, ktorymi si ludia navzajom pochlebuju alebo minusove body, ktorymi si vyjadruju osobnu antipatiu.

Bud teda zrusit oboje alebo oboje umoznit a neprezivat to.
sito
26.10.20,08:59
Možno ani netreba mínusky rušiť, ale odobrať niektorým jedincom túto možnosť :D Prípadne limit 1 mínuska denne .... Kľudne aj pre všetkýchtiez dobry napad

Hmm ... Dievčatá za tých skoro dvanásť rokov ... no všeličo, všeliake nápady, aby bola porada zaujímavá, točila sa ako vír. no sem - tam človek čumel na ne, ňu ako výr. Teraz tiež, alebo ako jež.

Pokiaľ si pamätám, alebo ma pamäť neklame, tak len raz Richard vypočul hlas vox populi. A to bolo v prípade, keď súčasných, minulých smajlikov vymenil za ním budúcich smajlikov porady. Na základe všeobecných protest členov porady sú tie pôvodné smajliky, sú súčasní smajlici porady. Asi už na veky vekov, ámen.

Tiež si spomínam, že keď som prišiel na poradu o mínuskach tu nebolo ani ani šajnu. Nie tak je to celkom pravda, boli piktogramy. Lampičky zelená, červená boli. Keď na niektorú člen klikol, rozblykala sa. Nevšimol som si vtedy, žeby to na niekoho pôsobili deštruktívne, agresívne. A porada ako tichá voda plynula. No keď v novej porade mínusky anonymizoval, ON zapálil lampíčku, spravil si so svojej porady pi..., PÝČUUU! :D

Kto maže, ten jede. Môj názor je známy. " HOVADÁ sú to. "
veronikasad
26.10.20,13:57
Možno ani netreba mínusky rušiť, ale odobrať niektorým jedincom túto možnosť :D Prípadne limit 1 mínuska denne .... Kľudne aj pre všetkýchtiez dobry napad
Aby si tu pochlebovači mohli navzájom mastiť zadky?
Baby, baby, baby ......
ˇNandy, čo máš s babami, však sa chovajte ako chlapi a dajte si po papuli niekde pri pive a nie sa tu ventilujete na Porade ako malí chlapci ...
Jarka 1
26.10.20,16:49
ˇNandy, čo máš s babami, však sa chovajte ako chlapi a dajte si po papuli niekde pri pive a nie sa tu ventilujete na Porade ako malí chlapci ...[/QUOTE]

Chudák krčmár. Lepšie by bolo niekde v lese mimo civilzáciu. Tam nech sa dorazia a bude pokoj. Ak by bola tuhá zima, kopec snehu, tak nájdu ich až na jar.

No, zvrhlo sa mi to tu. Riško nič, zatiaľ salám, párky. Porada žije, kšefty sa hýbu. Lepšie bude nechať to tak a počkať až sa ukáže. Darmo mlátime prázdnu slamu.
terezamaria
26.10.20,17:54
Jarka nebol Richard ešte na Porade, snáď sa mu bude snívať sen, že tu naňho čaká jedna téma ...
sito
26.10.20,18:04
https://i.pinimg.com/474x/4a/b0/e9/4ab0e96e2669b5abc44ed39f27d8a3b4--smileys.jpg
buchač
27.10.20,14:03
Posledná návšteva Včera 22:13
https://www.porada.sk/member.php?u=2
Jarka 1
27.10.20,17:12
sito
27.10.20,17:23
Len si tu odskočil. :D ... zasa ...

https://i.pinimg.com/474x/4a/b0/e9/4ab0e96e2669b5abc44ed39f27d8a3b4--smileys.jpg
Jarka 1
27.10.20,17:33
Môžem napísať, že Richard absolútne nijako nezareagoval. Ak by ste si niekto mysleli, že súkromnú správu, alebo verejný odkaz, tak nie.
sito
27.10.20,18:38
:D No nemá čas na to, lebo na to ...

https://i.pinimg.com/474x/4a/b0/e9/4ab0e96e2669b5abc44ed39f27d8a3b4--smileys.jpg
Jarka 1
28.10.20,09:52
Od včera premýšľam nad Richardovou ignoráciou poraďáckych nickov, ktoré na jeho Porade zadarmo radia už celé roky. Vďaka ich ochote je tu ešte stále dostatok informácií, pre ktoré ľudia stránku navštevujú.
Hlavne teraz, v čase koronakrízy, keď sa takmer celý rok odpovedá na nekonečné množstvo otázok ohľadne zákonov s ňou spojených. Zákonov, ktoré sú pre ľudí nezrozumiteľné a aj účtovníčky, mzdárky musia najprv absolvovať nejaké školenie, naštudovať a pochopiť zákony, aby vedeli radiť. Áno viem, sú tu aj iné témy, ale obsah otázok je zjavný.

Očakávala som len maličkosť – akúkoľvek verejnú odpoveď v téme. Bol by to prejav úcty a svojim spôsobom aj prejav vďaký tím, ktorí svojimi radami priťahujú na stránku ľudí hľadajúcich radu.
sito
28.10.20,09:56
Už nehádž hrach na stenu! :);)
Jarka 1
28.10.20,10:00
:D :D :D Ďakujem, máš pravdu. Idem teda hodiť hrach do polievky.
Katy a R
28.10.20,10:10
Jarka - naozaj si myslíš, žeby toto niečo vyriešilo? Máš chuť strácať svoj čas týmto? Veď už si tu dostatočne dlho - oveľa horšie sú tie vulgarizmy a nenávistné príspevky. (sama si niekde písala, že si mínusky nevšímaš- či;)
Inak Richard sa už niekoľkokrát vyjadril, prečo to takto nastavil . Koniec koncov - je to jeho stránka ;) a každý je tu dobrovoľne .
A okrem toho sa obávam, že Richard rieši dôležitejšie - že či vôbec mu toto náhodou "nezavrú "?? (kvôli tomu, čo všetko sa tu už píše!)

Ešte malý povzdych - dávno preč sú tie časy, keď som si večer sem prišla zrelaxovať - prečítať si niečo milé, popočúvať hudbu - a aj sa niečo naučiť;) . Teraz toľko negativity - sami si to robíme.
buchač
23.11.20,10:08
...CHUDÁK podliačik...

P.S.:
...a CHUDÁK je aj ten z moderátorov, ktorý maže moje príspevky v tejto téme.

P.S.:
...a NAJVAČŠÍ CHUDÁK je sám preveliký Richard ...
Dáša_
23.11.20,10:21
Možno by sa malo neužitočné premenovať na Osobná averzia :D
buchač
23.11.20,10:26
Dáška ...asi aj hej, skôr jednoznačne.
Ten chuj nesúhlasí ani s tým, že mi dal neužitočné.

Ja ho mám inak na háku...zverejnil som ho teraz len a len preto, že sa realizoval v téme Onkológia.
Čo sa takým hajzlom ?

...a moderátor maže moje príspevky ?
Že na to Richard serie ... Ale hlavne, že mu peniaze cinkajú na účet.
.a kľudne by som použil aj tvrdšie výrazy.
misoft
23.11.20,11:19
...CHUDÁK podliačik...

P.S.:
...a CHUDÁK je aj ten z moderátorov, ktorý maže moje príspevky v tejto téme.

P.S.:
...a NAJVAČŠÍ CHUDÁK je sám preveliký Richard ...
Z toho je viditeľné, že ten "niekto" má na Porade aspoň 50 nickov - a v priebehu 1 minúty je schopná tam nad*bať toľko "neužitočných. Stačí otvoriť 3-4 prehliadače, v každom sa prihlásiť na 10-15 nickov a už "jede".
Je fakt , že Richard by sa už mal trochu prebrať a ako správca stránky (pretože vie, kto sa kedy v rovnakom čase prihlasoval) by mal tie viacnásobné registrácie ZRUŠIŤ.
Soňa K
23.11.20,12:02
Možno by stačilo "neprežívať" tak príspevky a reakcie na ne.
bjuty smis
23.11.20,12:07
hej..hackeri z celého sveta sa spojili, aby tu mohli mínuskovať
buchač
23.11.20,12:47
Z toho je viditeľné, že ten "niekto" má na Porade aspoň 50 nickov - a v priebehu 1 minúty je schopná tam nad*bať toľko "neužitočných. Stačí otvoriť 3-4 prehliadače, v každom sa prihlásiť na 10-15 nickov a už "jede".
Je fakt , že Richard by sa už mal trochu prebrať a ako správca stránky (pretože vie, kto sa kedy v rovnakom čase prihlasoval) by mal tie viacnásobné registrácie ZRUŠIŤ.
Zasa mudruješ a nie si pritom v obraze ?
JEDEN a ten istý nick mi dáva tie negatívne ... bodliak - podliak.
Predsa nie je problém zistiť si, kto sa realizuje.

To nevieš o tom, že negatívne môže dať len ten, kto má vyše 100 kladných bodov ???


Možno by stačilo "neprežívať" tak príspevky a reakcie na ne.
Hm...Dáška to vystihla úplne presne.
Za pár mesiacov mi ten debil urval cca 4.000 ( ŠTYRI TISÍC) negatívnych hodnotení.
Tu fakt nejde o "prežívanie" a reakcie...

Aj ja som pár krát dal neužitočné...no a čo ?
Tiež som ich aj pár vyfasoval...no a čo ?
ALE toto ???

Znova zopakujem...len debil dá negatívne v tak citlivej téme ako je Onkológia.
Keby si svoje odležal, inú by spieval...
Soňa K
23.11.20,14:28
Reakciami na takých 50 nickových len živíš ich "potreby". Pomyslím si svoje a nezaujímajú ma.
marjankaj
23.11.20,14:37
Buchy zbytočne to tak prežívaš. Mňa serie ten najvrchnejší - minister zdravotníctva aj s celým krízovým štábom. Určite sa dá súhlasiť s niektorými opatreniami. Len nie je celkom jasné, ktoré platia a dokedy.