comodo
30.10.20,13:45
Ak uložím na google disk súbor napr. i fotku ak ju chcem ztiahnuť späť do PC nejde to. Do mobilu to stiahne. ( google učet som zriaďoval z PC a som tam prihlásený )
misoft
30.10.20,13:54
Možno máš nejaký bordel v PC. Pretože stačí v G.D. kliknúť PTM na fotku, vybrať Stiahnuť - prebehne kontrola a stiahne normálne. Prípadne máš nejako v PC zablokované sťahovanie z D.G.
comodo
30.10.20,14:45
Mam eset smar security , tak bordel by som necakal. Ale netrvdim ze nie. Skusil som to na notebooku , nie je tam ani antivir a stiahlo to. Ze by v tom branil Eset ? To by musel byt bordel na googli disku. Vypol som na chvili eset a pripojil som sa na G.D. Nestiahlo to.
comodo
01.11.20,12:13
Dovetok : obnovil som system a ide to. Muselo byt napriek antiviru nieco zasr....
misoft
01.11.20,14:58
Ak máš W10 - ten zmätok ESET vyhoď - je zbytočný - a bojuje s Defenderom.
Vlastne - v desiatkách nepotrebuješ mať ďalší AV program. AVAST, AVG, ESET, Comodo, Kasperski - možno boli dobré - kedysi! Teraz už nie sú až také dobré. A keď ich ešte máš aj platené - zbytočne vyhodené prachy.
Jediné, čo W10 ešte akceptujú a nebojujú s tým - je MBAM (v Premium verzii) - to mám aj ja a necítim žiadne obmedzenia - MBAM zakročí skôr ako Defender. A necítim žiadne spomalenie. A mám zapnuté všetky ochrany - webovú, proti malware, ransomware, zneužitím.
Gabriel 513
07.12.20,16:18
Co znamena "nejde to"? Nezobrazi sa ti ponuka na stiahnutie, alebo je siva/neaktivna, alebo je aktivna, kliknes na nu a nic sa nestane?
Gabriel 513
07.12.20,16:19
Tipujem poslednu moznost - mozno sa ti automaticky stiahne do adresara "stiahnute subory"