OneUp
25.02.24,16:34
Predpokladám, že so mnou nesúhlasí ten, kto si to vôbec nevypočul. Do včera som si myslela, že všetko bolo asi tak, ako to podali médiá. Po vypočutí si opravujem názor minimálne tak, že každá palica má dva konce.
Preco potom minister Richter odobral licenciu Cistemu dnu. Preco boli odsudeni psycholog a kuchar ? O tom vo videu dufam, nie je ani zmienka

Je tam o tom zmienka a veľmi podrobná.
Odsudil ich nezavisly sud. Lebo znasilnovali chovankyne a terorizovali ich
Jarka 1
25.02.24,15:34
Predpokladám, že so mnou nesúhlasí ten, kto si to vôbec nevypočul. Do včera som si myslela, že všetko bolo asi tak, ako to podali médiá. Po vypočutí si opravujem názor minimálne tak, že každá palica má dva konce.
Preco potom minister Richter odobral licenciu Cistemu dnu. Preco boli odsudeni psycholog a kuchar ? O tom vo videu dufam, nie je ani zmienka

oni poznajú praUdu.....keď nie si ochotný 4 hod. počúvať dezoláta, nikdy je poznať nebudeš....

Tito blbeckovia so svojim IQ mensim ako 2 ani praUdu poznat nemozu

Hmm ... a prečo toľko urážok
buchač
25.02.24,15:37
Je tam o tom zmienka a veľmi podrobná.
Zbytočná námaha...nepochopia.
Oni nerozoznajú demonštráciu od menštruácie...podľa nich je to jedno, veď predsa pri oboch tečie krv, všakže...
OneUp
25.02.24,15:41
Predpokladám, že so mnou nesúhlasí ten, kto si to vôbec nevypočul. Do včera som si myslela, že všetko bolo asi tak, ako to podali médiá. Po vypočutí si opravujem názor minimálne tak, že každá palica má dva konce.
Preco potom minister Richter odobral licenciu Cistemu dnu. Preco boli odsudeni psycholog a kuchar ? O tom vo videu dufam, nie je ani zmienka

oni poznajú praUdu.....keď nie si ochotný 4 hod. počúvať dezoláta, nikdy je poznať nebudeš....

Tito blbeckovia so svojim IQ mensim ako 2 ani praUdu poznat nemozu

Hmm ... a prečo toľko urážok

Pretoze veria konspiratorovi s naramkom na nohe Bombicovi, za ktoreho sa hanbi jeho vlastna rodina. Preto sa " prekrstil" na Kollara
bjuty smis
25.02.24,15:46
Predpokladám, že so mnou nesúhlasí ten, kto si to vôbec nevypočul. Do včera som si myslela, že všetko bolo asi tak, ako to podali médiá. Po vypočutí si opravujem názor minimálne tak, že každá palica má dva konce.
Preco potom minister Richter odobral licenciu Cistemu dnu. Preco boli odsudeni psycholog a kuchar ? O tom vo videu dufam, nie je ani zmienka

Je tam o tom zmienka a veľmi podrobná.
Odsudil ich nezavisly sud. Lebo znasilnovali chovankyne a terorizovali ich
ale ba

však súdruh smerák richter im 7000 € niesol.....
kukučka
25.02.24,16:07
Ďalší čo si to nevypočul!
Nemusíš, ale ak si presvedčený o svojej pravde ty PRAUDA, daj dátumy jak Richterovej nehody, tak aféry.
Môžeš nám hneď aj vysvetliť, prečo angláni nevydali Danyho hneď na váš prvý zatykač?
Trúfneš si?
OneUp
25.02.24,16:58
Ďalší čo si to nevypočul!
Nemusíš, ale ak si presvedčený o svojej pravde ty PRAUDA, daj dátumy jak Richterovej nehody, tak aféry.
Môžeš nám hneď aj vysvetliť, prečo angláni nevidali Danyho hneď na váš prvý zatykač?
Trúfneš si?
Trufnem. Ze by nevydali ?
OneUp
25.02.24,17:10
kukučka
25.02.24,17:12
opravené
OneUp
25.02.24,17:15
opravené
ani opravit nedokazes
misoft
25.02.24,17:21
........................
Môžeš nám hneď aj vysvetliť, prečo angláni nevydali Danyho hneď na váš prvý zatykač?
Trúfneš si?
Len na okraj: https://zive.aktuality.sk/clanok/FIKulXl/londynskeho-hoaxera-na-slovensko-v-januari-neposlu-od-sudu-dostal-viac-casu/ a prečo?
Pretože ten hoaxer zavádzal londýnske súdy.
https://zive.aktuality.sk/clanok/EwxNb49/na-slovenskeho-hoaxera-z-londyna-vydali-dalsi-europsky-zatykac-opat-stal-pred-sudom/
bjuty smis
25.02.24,17:36
https://blog.sme.sk/serafinova/spolocnost/absolutne-dno-slovenskeho-internetu-danny-kollar

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=707395514089122&id=100044560383899&set=a.583119939850014&locale=ka_GE
každá palica má dve strany a minca dva konce
na to nezabúdaj :))))

logika dezoláta ?

keď mu dá jožo po hube 2 facky a zaprie to, tak dezolát vie, že praUda je uprostred a on dostal iba 1 facku......
OneUp
25.02.24,17:38
........................
Môžeš nám hneď aj vysvetliť, prečo angláni nevydali Danyho hneď na váš prvý zatykač?
Trúfneš si?
Len na okraj: https://zive.aktuality.sk/clanok/FIKulXl/londynskeho-hoaxera-na-slovensko-v-januari-neposlu-od-sudu-dostal-viac-casu/ a prečo?
Pretože ten hoaxer zavádzal londýnske súdy.
https://zive.aktuality.sk/clanok/EwxNb49/na-slovenskeho-hoaxera-z-londyna-vydali-dalsi-europsky-zatykac-opat-stal-pred-sudom/
Uz len doplnit, ze v Anglicku bol stihany za desiatky bitiek, kradezi, podvodov ........
kukučka
06.03.24,21:10
kukučka
13.03.24,19:34
Nandrolon
14.03.24,16:27
V Čechách zas nejaký dopitý policajt skúšal pevnosť vlasov. Sa čudujem, že tam nemala nejakého nabijaka, ktorý by tých 2 zelených odkundesov knockautoval v rámci ochrany dotyčnej. Všetko je natočené, tak žiaden problém.
vlado 33
14.03.24,16:40
Kde sú tie časy, keď som alayile, alebo ako sa vlastne volala, oponoval, lebo som nesúhlasil s ňou? Hneď ma nahlásila Richardovi a dostal som napomenutie. Musel som to vysvetľovať. Kde sú časy, keď sa každý *****ko vyhadzoval? Dnes sa nikto nesťažuje, nemá kam, všetko sa zmenilo. A nás život zmenil. Niekedy nestačí odpovedať, vždy sa nájde chuj, čo zarýpe. Sme rôzni ľudia, ja som ten čo odpovedá. alayla žije ešte? S korelou neviete čo je?
OneUp
14.03.24,19:10
Kde sú tie časy, keď som alayile, alebo ako sa vlastne volala, oponoval, lebo som nesúhlasil s ňou? Hneď ma nahlásila Richardovi a dostal som napomenutie. Musel som to vysvetľovať. Kde sú časy, keď sa každý *****ko vyhadzoval? Dnes sa nikto nesťažuje, nemá kam, všetko sa zmenilo. A nás život zmenil. Niekedy nestačí odpovedať, vždy sa nájde chuj, čo zarýpe. Sme rôzni ľudia, ja som ten čo odpovedá. alayla žije ešte? S korelou neviete čo je?
sulozi s afrostetkou
OneUp
14.03.24,19:31
Uz ic spac a dohlastaj
misoft
14.03.24,20:03
V Čechách zas nejaký dopitý policajt skúšal pevnosť vlasov. Sa čudujem, že tam nemala nejakého nabijaka, ktorý by tých 2 zelených odkundesov knockautoval v rámci ochrany dotyčnej. Všetko je natočené, tak žiaden problém.
No - netvrdil by som. Oni to otočia práve proti tým dievčatám - podľa výpovedí svedkov - ožratý, v uniforme, vykrikoval "Jménem zákona" a mlátil ich. Aby to neotočili, že ony sa vzpierali "úradnému" zákroku.
kukučka
14.03.24,20:25
Nešpekuluj.
kukučka
14.03.24,23:41
ticho pred búrkou...odporúčam vypočuť
nová strana predstavuje svoj program, video z tlačovky si doteraz pozrelo cca 5 tis. ľudí, no u Dannyho Kollára už 17. tis.! Vyberte si. Novinári nám zrazu onemeli!!!
https://www.youtube.com/watch?v=LQNRfRXZba8

https://www.youtube.com/watch?v=mVAs35cMZ14
buchač
15.03.24,06:03
nová strana predstavuje svoj program,
Na oficiálnej stránke ho ale nemajú...
https://zdravyrozum.info/program/

Môj názor v prípade kadejakého zoskupenia pár jedincov, ktorí si vravia " strana ", je nemenný.
Každá strana by sa mohla zúčastníť volieb (je úplne jedno, o aké ide) len v prípade, ak by mala minimálne polovicu členov, ako potrebuje sympatizantov na svoj vznik.
bjuty smis
15.03.24,07:52
baránek sa -neviem či úmrtím manželky, ale vtedy to začalo - tak sprofanoval, že nemá šancu dosiahnuť ani 1%.....max v ich dedinských voľbách, keby schcel byť poslancom....

čo ten počas covidu navyvádzal......
ale veľmi sa mi z programu páči, že chcú zrušiť hoax o co2......to už áno....

chce aj zabezpečiť " dostupnosť lacných energii", ale tu už mešká
to už vybavili pampalini s fikom....

dobré je aj rešpektovanie pravidiel biológie a fyziky v bežnom živote

je to koumak....
misoft
15.03.24,20:42
Nešpekuluj.
Kukučka sivučká.... a ty nevieš, ako to chodí? Tak si prečítaj/zisti, ako dopadol kapitáň GNS, veľký likvidátor semafórov - odrazu je to len priestupok!
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/885403-andrej-danko-nespachal-trestny-cin-ale-len-priestupok-k-takemuto-zaveru-dospela-policia-po-vyse-dvoch-mesiacoch
A to videjko, čo Šukal Colštok sľuboval - furt nie je (a ani asi nebude - v rámci ochrany "nedotknuteľného" ho niekto "omylom" vymaže!)
Ale skús TY (nedajbože!) náhodou trafiť ten umelohmotný pätník pri ceste (https://www.proficars.sk/userfiles/articles/11-04/431/1618150064-z11a.b.jpg) - a hneď ťa budú ťahať po súdoch za poškodzovanie dopravného a verejne prospešného zariadenia.
kukučka
15.03.24,23:23
Špekuloval si o Česku, nie?
misoft
16.03.24,05:47
mimotemy
Všade je to skoro rovnaké... Vrana vrane oko nevykole. Asi takto. Svoji predsa chránia svojich. Bolo to tak, je to tak, BUDE to tak!
buchač
16.03.24,05:49
Nešpekuluj.
Kukučka sivučká....
Ale skús TY (nedajbože!) náhodou trafiť ten umelohmotný pätník pri ceste (https://www.proficars.sk/userfiles/articles/11-04/431/1618150064-z11a.b.jpg) - a hneď ťa budú ťahať po súdoch za poškodzovanie dopravného a verejne prospešného zariadenia.
Porovnávať poškodenie semaforu so smerovým stĺpikom ?
Dokonca ťahanice po súdoch ?
Hm...čistá misoftovina.
pavol54
16.03.24,09:35
Nešpekuluj.
Kukučka sivučká.... a ty nevieš, ako to chodí? Tak si prečítaj/zisti, ako dopadol kapitáň GNS, veľký likvidátor semafórov - odrazu je to len priestupok!
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/885403-andrej-danko-nespachal-trestny-cin-ale-len-priestupok-k-takemuto-zaveru-dospela-policia-po-vyse-dvoch-mesiacoch
A to videjko, čo Šukal Colštok sľuboval - furt nie je (a ani asi nebude - v rámci ochrany "nedotknuteľného" ho niekto "omylom" vymaže!)
Ale skús TY (nedajbože!) náhodou trafiť ten umelohmotný pätník pri ceste (https://www.proficars.sk/userfiles/articles/11-04/431/1618150064-z11a.b.jpg) - a hneď ťa budú ťahať po súdoch za poškodzovanie dopravného a verejne prospešného zariadenia.
to je ešte nič, výsluch semafora dopadol tak ako sme očakávali, nič nepovedal.
od včera zase bude treba zahájiť výsluch medveďa aby objasnil ako to bolo s tou ženou ktorá po stretnutí s ním zomrela pádom do priepasti, určite sa bude hľadať vinník za to že bol vyrušený pri spásaní trávy.
bjuty smis
16.03.24,10:48
no vidíš....ked sa pokúšaš o iróniu, niekedy máš aj pravdu


Nemali tam čo hľadať, hovorí záchranár po nešťastí v Nízkych Tatrách. 31-ročná žena neprežila 150-metrový pád po tom, čo ju a ďalšieho muža začal naháňať medveď. Miesto, kde k tragédii došlo, je medvedím teritóriom. Je strmé, neznačkované a v 5. stupni ochrany. Pohyb od 3. stupňa je pritom povolený len po značených chodníkoch.
pavol54
16.03.24,11:06
no vidíš....ked sa pokúšaš o iróniu, niekedy máš aj pravdu


Nemali tam čo hľadať, hovorí záchranár po nešťastí v Nízkych Tatrách. 31-ročná žena neprežila 150-metrový pád po tom, čo ju a ďalšieho muža začal naháňať medveď. Miesto, kde k tragédii došlo, je medvedím teritóriom. Je strmé, neznačkované a v 5. stupni ochrany. Pohyb od 3. stupňa je pritom povolený len po značených chodníkoch.
Keby ten 300 kg medveď nemal dobré brzdy, tak sa pri naháňaní 60 kg ženy tiež zrúti do priepasti. alebo že by to bolo inak? preto pri všetkej irónii je potrebný "výsluch medveďa aby sa zistila pravda" To že tam nemali čo robiť je zrejmé a zásah by mali platiť pozostalí lebo poistenie pre tento prípad neplatí. Ja mám vždy pravdu len nie každý to vie
misoft
16.03.24,11:38
to je ešte nič, výsluch semafora dopadol tak ako sme očakávali, nič nepovedal...........
Uplatnil metódu partizána :D
pavol54
16.03.24,12:00
to je ešte nič, výsluch semafora dopadol tak ako sme očakávali, nič nepovedal...........
Uplatnil metódu partizána :D
Každému sa stane že poruší zákon, ak si nalistuješ tak na druhý deň po nehode som sa vyjadril že "prešibaný právnik, alebo vychcaný právnik"
bjuty smis
16.03.24,16:08
Peter Weiss a Boris Zala obvinili denník Pravda z cenzúry a ukončili s ním spoluprácu. Tvrdia, že šéf obsahu im odmietol publikovať alebo žiadal výrazne upraviť komentáre, v ktorých kritizovali Roberta Fica. V Pravde zverejňovali svoje názory niekoľko rokov.

„Pokladáme za potrebné upozorniť na novo sa vzmáhajúci jav cenzúry po nástupe štvrtej vlády Róberta Fica aj našu verejnosť a čitateľov Pravdy. Ani jednému z nás sa za viac ako 34 rokov verejnej činnosti a publikovania od novembra ’89 nič podobné nestalo,“ uviedli.

Podľa nich sa trend cenzúry stáva širokým a nebezpečným politickým javom v krajine.
Nandrolon
16.03.24,18:14
Zoro jechal bomby.
Tchorčok musí peniť.
pavol54
16.03.24,18:57
Zoro jechal bomby.
Tchorčok musí peniť.
Meškáš 15 minút:) zase som prvý:) no môžem za to?
OneUp
16.03.24,21:01
Peter Weiss a Boris Zala obvinili denník Pravda z cenzúry a ukončili s ním spoluprácu. Tvrdia, že šéf obsahu im odmietol publikovať alebo žiadal výrazne upraviť komentáre, v ktorých kritizovali Roberta Fica. V Pravde zverejňovali svoje názory niekoľko rokov.

„Pokladáme za potrebné upozorniť na novo sa vzmáhajúci jav cenzúry po nástupe štvrtej vlády Róberta Fica aj našu verejnosť a čitateľov Pravdy. Ani jednému z nás sa za viac ako 34 rokov verejnej činnosti a publikovania od novembra ’89 nič podobné nestalo,“ uviedli.

Podľa nich sa trend cenzúry stáva širokým a nebezpečným politickým javom v krajine.
To je ten dennik, z ktoreho tu cituje bruchac ?
misoft
17.03.24,04:20
to je ešte nič, výsluch semafora dopadol tak ako sme očakávali, nič nepovedal...........
Uplatnil metódu partizána :D
Každému sa stane že poruší zákon, ak si nalistuješ tak na druhý deň po nehode som sa vyjadril že "prešibaný právnik, alebo vychcaný právnik"
..... alebo súdržný, koaličný politik! A v tomto prípade asi platí toto. Zneužívanie právomocí, funkcie, papalášizmus, arogancia v priamom prenose v podaní našej podrazáckej a zradcovskej vlády.
pavol54
17.03.24,04:34
to je ešte nič, výsluch semafora dopadol tak ako sme očakávali, nič nepovedal...........
Uplatnil metódu partizána :D
Každému sa stane že poruší zákon, ak si nalistuješ tak na druhý deň po nehode som sa vyjadril že "prešibaný právnik, alebo vychcaný právnik"
..... alebo súdržný, koaličný politik! A v tomto prípade asi platí toto. Zneužívanie právomocí, funkcie, papalášizmus, arogancia v priamom prenose v podaní našej podrazáckej a zradcovskej vlády.
definuj v čom je táto zradcovská?
misoft
17.03.24,07:03
Napr. v tom, že sa prikláňa k RuSSku, ktoré (pod vymyslenými zámienkami) okupuje a ničí iný nezávislý štát, ktorý kedysi ovládalo.
buchač
17.03.24,07:25
Napr. v tom, že sa prikláňa k RuSSku, ktoré (pod vymyslenými zámienkami) okupuje a ničí iný nezávislý štát, ktorý kedysi ovládalo.
Čisté Česko ako také....
Veď ono ( v podstate ) ovládalo, okupovalo a ničilo roky rokúce Slovensko....a ani zámienku nepotrebovalo.
buchač
17.03.24,07:31
Ďalší pupuš v čele jednej zo " strán " ...
Ale on môže, on je progresívec ...:D :D :D

https://dedic.blog.pravda.sk/2024/03/17/grohling-nie-je-dobry-clovek-do-politiky/
pavol54
17.03.24,07:55
Napr. v tom, že sa prikláňa k RuSSku, ktoré (pod vymyslenými zámienkami) okupuje a ničí iný nezávislý štát, ktorý kedysi ovládalo.
však pošli svojich syna a zaťa proti Rusku bojovať na Ukrajinu za americkú pôdu . Inak vtedy keď sa medzinárodne schválený MINSK I,II porušoval si bol ticho a pri tvojej znalosti so surfovaním na počítači sa nerob že si nevedel o tých zverstvách čo páchali banderovci ale si bol ticho ako pena na pive
bjuty smis
17.03.24,08:24
Napr. v tom, že sa prikláňa k RuSSku, ktoré (pod vymyslenými zámienkami) okupuje a ničí iný nezávislý štát, ktorý kedysi ovládalo.
však pošli svojich syna a zaťa proti Rusku bojovať na Ukrajinu za americkú pôdu . Inak vtedy keď sa medzinárodne schválený MINSK I,II porušoval si bol ticho a pri tvojej znalosti so surfovaním na počítači sa nerob že si nevedel o tých zverstvách čo páchali banderovci ale si bol ticho ako pena na pive

tebe už dobre páli na plešinu...
....
také sprostosti si zatiaľ ani birmovaný nevymyslel....
bjuty smis
17.03.24,08:28
kto má nejasnosti o tom, či je naša vláda zradcovská nech si sám zodpovie na otázky

-prečo Fiala preškrtal svoju reč, keď zistil, že bude v Paríži pri stole sedieť aj Robert Fico

-prečo ho Macron označil za blízkeho priateľa ruSKa a obvnil, že mu vyzradil, o čom sa
jednalo

- prečo bradaviciuuž potom nepozvali na pokračovanie jednania- nasledujúci telefonickú konferenciu...
pavol54
17.03.24,08:39
kto má nejasnosti o tom, či je naša vláda zradcovská nech si sám zodpovie na otázky

-prečo Fiala preškrtal svoju reč, keď zistil, že bude v Paríži pri stole sedieť aj Robert Fico

-prečo ho Macron označil za blízkeho priateľa ruSKa a obvnil, že mu vyzradil, o čom sa
jednalo

- prečo bradaviciuuž potom nepozvali na pokračovanie jednania- nasledujúci telefonickú konferenciu...
prečo napoleon v roku 1812 išiel vysvetliť ruskému cárovi kto je tu pánom?
A títo chcú zabíjať ľudí len to frčí. pokračujúce jednania boli len pre "chciválkov"
bjuty smis
17.03.24,08:48
to je zaujímavé
takže skoro celá europa ja za vojnu, samozrejme fico s orbánom nie....

ale prečo potom napadol susednú krajinu a vraždí , znásilňuje, unáša deti...a ešte k tomu vraždí slovanov len putin ?? prečo bombarduje elektrárne, teplárne, vodné priehrady len putin..?...

a nie tí tvojí "chciválkovci " ?
pavol54
17.03.24,08:55
to je zaujímavé
takže skoro celá europa ja za vojnu, samozrejme fico s orbánom nie....

ale prečo potom napadol susednú krajinu a vraždí , znásilňuje, unáša deti...a ešte k tomu vraždí slovanov len putin ?? prečo bombarduje elektrárne, teplárne, vodné priehrady len putin..?...

a nie tí tvojí "chciválkovci " ?
neprechádzaj v debate do Gazy
bjuty smis
17.03.24,09:05
čo dnes ešte nedošli noty z ruSSkého veľvyslanectva ??? ty gaza :))))

a vieš vôbec, kde má európa hranice ??
pavol54
17.03.24,09:19
čo dnes ešte nedošli noty z ruSSkého veľvyslanectva ??? ty gaza :))))

a vieš vôbec, kde má európa hranice ??
predstav si že neviem kde má európa hranice, ešte máme právo veta takže európsky štát ešte neexistuje, to ti macron s tou svojou evou braunovou ešte nepovedali?
bjuty smis
17.03.24,09:22
neodpovedal si ani na jednu otázku, vždy reaguješ na niečo úplne iné...neviem, či počuješ nejaké hlasy alebo čo....nechaj tak
ani ti neprazradím, že europa je svetadiel a ten má svoje hranice
a gaza tam rozhodne nie je
pavol54
17.03.24,10:11
neodpovedal si ani na jednu otázku, vždy reaguješ na niečo úplne iné...neviem, či počuješ nejaké hlasy alebo čo....nechaj tak
ani ti neprazradím, že europa je svetadiel a ten má svoje hranice
a gaza tam rozhodne nie je
prečo porošenko vraždil ukrajinských rusov od roku 2014?
prečo porošenko a banderovci nechceli plniť medzinárodne uznané dohody MINSK I,II?
Prečo sa rusko od roku 1991 neposunulo na západ ani meter a prečo sa nato do roku 2014 posunulo o 1000 km?
bodliak
17.03.24,10:15
prečo porošenko vraždil ukrajinských rusov od roku 2014?

1. To je rovnaké ako : Prečo poliaci napadli Gliwice ?
2. Minsk I/II porušilo rusko, napríklad uznaním DLR a LLR.
3. Do NATO krajiny vstúpili dobrovoľne, nikto ich neokupoval.
A tam, kde prebehlo referendum, máš snáď pocit, že bolo nejak manipulované alebo ľudia donútení ?
pavol54
17.03.24,10:50
prečo porošenko vraždil ukrajinských rusov od roku 2014?

1. To je rovnaké ako : Prečo poliaci napadli Gliwice ?
2. Minsk I/II porušilo rusko, napríklad uznaním DLR a LLR.
3. Do NATO krajiny vstúpili dobrovoľne, nikto ich neokupoval.
A tam, kde prebehlo referendum, máš snáď pocit, že bolo nejak manipulované alebo ľudia donútení ?
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.
Aká škoda že sa uznal rozpad Rakúsko - Uhorska a vznik nástupníckych štátov a ešte aj tie sa roztrhali na kusy napríklad bývalá juhoška, bývalé Československo vždy to nebola vôľa národov, ale separatistické hnutia ktoré bolo treba potlačiť silou ?
Nandrolon
17.03.24,13:02
Napr. v tom, že sa prikláňa k RuSSku, ktoré (pod vymyslenými zámienkami) okupuje a ničí iný nezávislý štát, ktorý kedysi ovládalo.
však pošli svojich syna a zaťa proti Rusku bojovať na Ukrajinu za americkú pôdu . Inak vtedy keď sa medzinárodne schválený MINSK I,II porušoval si bol ticho a pri tvojej znalosti so surfovaním na počítači sa nerob že si nevedel o tých zverstvách čo páchali banderovci ale si bol ticho ako pena na pive
Pena na pive je hlučná, keď ju niekomu rozleješ po plešine :-))))))))))))))))
bodliak
17.03.24,13:43
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.


Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:

16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko


Rozpad Rakúsko-Uhorska, rozpad Juhoslávie, rozpad Československa, rozpad zssr ...
ale iné je násilné pričlenenie časti Ukrajiny k rusku. Fakt v tom nevidíš rozdiel ?
bjuty smis
17.03.24,14:14
neodpovedal si ani na jednu otázku, vždy reaguješ na niečo úplne iné...neviem, či počuješ nejaké hlasy alebo čo....nechaj tak
ani ti neprazradím, že europa je svetadiel a ten má svoje hranice
a gaza tam rozhodne nie je
prečo porošenko vraždil ukrajinských rusov od roku 2014?
prečo porošenko a banderovci nechceli plniť medzinárodne uznané dohody MINSK I,II?
Prečo sa rusko od roku 1991 neposunulo na západ ani meter a prečo sa nato do roku 2014 posunulo o 1000 km?
vyvrátim ti 3 hlúposti a ty pridáš dalšie 4
tak dialog nefunguje.....
bjuty smis
17.03.24,14:18
n aštudujte si toto a snád potom prestanete s tou odpornou ruSSkou propagandou, čo sa tu bez hanby papagájuje...že minskI, II




Budapeštianske memorandum je medzinárodná dohoda, ktorú podpísali 5. decembra 1994 v maďarskom hlavnom meste Budapešti ukrajinský prezident Leonid Kučma, ruský prezident Boris Jeľcin, americký prezident Bill Clinton a britský premiér John Major.[1] Čína a Francúzsko poskytli potom o niečo slabšie individuálne uistenia v samostatných dokumentoch. V rámci tohto memoranda Ukrajina sľúbila vzdať sa svojho jadrového arzenálu za čo jej ostatní signatári poskytli niektoré bezpečnostné záruky.

Memorandum svojimi ustanoveniami odkazuje na právne záväzný Záverečný akt Konferencie o bezpečnosti a spolupráci v Európe. Ten podpísali všetci signatári memoranda.
Záväzok
V memorande sa signatári zaviazali okrem iného rešpektovať ukrajinskú nezávislosť a suverenitu v medziach vtedy platných štátnych hraníc, zdržať sa hrozby silou alebo použitia sily proti Ukrajine, zdržať sa použitia ekonomického nátlaku na Ukrajinu v snahe ovplyvniť jej politické smerovanie, zdržať sa použitia jadrových zbraní proti Ukrajine, riešiť prípadné použitie jadrových zbraní voči Ukrajine na pôde Rady Bezpečnosti OSN, či vzájomne konzultovať vzniknuté nejasnosti ohľadne zmienených záruk.
pavol54
17.03.24,14:20
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.


Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:

16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko


Rozpad Rakúsko-Uhorska, rozpad Juhoslávie, rozpad Československa, rozpad zssr ...
ale iné je násilné pričlenenie časti Ukrajiny k rusku. Fakt v tom nevidíš rozdiel ?
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade
sito
17.03.24,14:35
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.


Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:

16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko


Rozpad Rakúsko-Uhorska, rozpad Juhoslávie, rozpad Československa, rozpad zssr ...
ale iné je násilné pričlenenie časti Ukrajiny k rusku. Fakt v tom nevidíš rozdiel ?
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade

:D A nie náhodou mali Rusi v roku 1867 tiež takého, čo tvrdil, že na východe nič nie je? Vydry vybili, tak Aljašku predali za 7,2 milióna dolárov. Komu asi? :D
bjuty smis
17.03.24,14:46
to bolo v 1867........potom je pre istotu- podľa miestneho proruského historika - ešte v 1959 anektovali......

kde na to preboha chodí.....
pavol54
17.03.24,15:03
to bolo v 1867........potom je pre istotu- podľa miestneho proruského historika - ešte v 1959 anektovali......

kde na to preboha chodí.....
wiki poradila
a to už sa veľmi nezmieňujem o tom, ako dobrí separatisti v odmietli poslušnosť anglickej korune a v roku 1775 vyhlásili nezávislosť vytvorili USA. Ako si to len mohli dovoliť, veď to je proti medzinárodnému právu:)
pavol54
17.03.24,15:05
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.


Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:

16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko


Rozpad Rakúsko-Uhorska, rozpad Juhoslávie, rozpad Československa, rozpad zssr ...
ale iné je násilné pričlenenie časti Ukrajiny k rusku. Fakt v tom nevidíš rozdiel ?
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade

:D A nie náhodou mali Rusi v roku 1867 tiež takého, čo tvrdil, že na východe nič nie je? Vydry vybili, tak Aljašku predali za 7,2 milióna dolárov. Komu asi? :D
pointa je v inom.
bjuty smis
17.03.24,15:19
to bolo v 1867........potom je pre istotu- podľa miestneho proruského historika - ešte v 1959 anektovali......

kde na to preboha chodí.....
wiki poradila
a to už sa veľmi nezmieňujem o tom, ako dobrí separatisti v odmietli poslušnosť anglickej korune a v roku 1775 vyhlásili nezávislosť vytvorili USA. Ako si to len mohli dovoliť, veď to je proti medzinárodnému právu:)
proti akému medzinárodnému právu to bolo v roku 1775 ??
no daj ...

ty si si dnes dal asi nejakú tajnú úlohu...ako nechcem urážať, ale naozaj ti ide karta..
bjuty smis
17.03.24,15:26
a nik tu netvrdí, žs v minulosti neboli vojny, najmä imperialistické..

lenže po 2.sv nástalli nové poriadky, skončil kolonializmus, krajiny dostali nezávislosť a kolonisti sa vzdali kolonii (nie vplyvu ) aj imperialistických chúťok.....

samozrejme okrem jednej.........ked trošku porozmýšlaš, isto nám povieš, prečo je ruSSko najväčšia krajina na svete....
prečo len hza posledných pár rokov napadlo a ukradlo územie gruzínsku, moldavsku, ukrajine....
pavol54
17.03.24,15:30
a nik tu netvrdí, žs v minulosti neboli vojny, najmä imperialistické..

lenže po 2.sv nástalli nové poriadky, skončil kolonializmus, krajiny dostali nezávislosť a kolonisti sa vzdali kolonii (nie vplyvu ) aj imperialistických chúťok.....

samozrejme okrem jednej.........ked trošku porozmýšlaš, isto nám povieš, prečo je ruSSko najväčšia krajina na svete....
prečo len hza posledných pár rokov napadlo a ukradlo územie gruzínsku, moldavsku, ukrajine....
myslíš jaltskú konferenciu a jej rešpektovanie?
bodliak
17.03.24,15:30
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.


Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:

16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko


Rozpad Rakúsko-Uhorska, rozpad Juhoslávie, rozpad Československa, rozpad zssr ...
ale iné je násilné pričlenenie časti Ukrajiny k rusku. Fakt v tom nevidíš rozdiel ?
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade

referendum o nezávislosti na ukrajine - nedaj sa vysmiať
Naryškinovi sa zlepili strany v manuále, a miesto uznania nezávislosti bľakotal o pričlenení k rf, až ho musel putler opraviť. To "akože referendum" bola fraška, rovnako "akože voľby" teraz.

Mimochodom, tie dva štáty s referendom o vstupe do NATO som ti dal. K tomu už nič ?
Nandrolon
17.03.24,15:39
"Kolónie" nikdy nezanikli, iba sa pretransformovali na vyšší level, a je ich v súčasnosti oveľa väčší počet ako v minulosti, len už sa nenazývajú pravým menom, ale je to skryté pod inými odbornými termínmi.

Je to presne rovnaké, ako keby niekto povedal, že mafia už zanikla. Áno, denne nevybuchujú autá na ulici a neodrezávajú sa hlavy. Pretransformovala sa na vyšší level, ktorý je oveľa nebezpečnejší pre spoločnosť ako to, keď sa mafoši kántrili medzi sebou.
pavol54
17.03.24,15:40
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.


Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:

16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko


Rozpad Rakúsko-Uhorska, rozpad Juhoslávie, rozpad Československa, rozpad zssr ...
ale iné je násilné pričlenenie časti Ukrajiny k rusku. Fakt v tom nevidíš rozdiel ?
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade

referendum o nezávislosti na ukrajine - nedaj sa vysmiať
Naryškinovi sa zlepili strany v manuále, a miesto uznania nezávislosti bľakotal o pričlenení k rf, až ho musel putler opraviť. To "akože referendum" bola fraška, rovnako "akože voľby" teraz.

Mimochodom, tie dva štáty s referendom o vstupe do NATO som ti dal. K tomu už nič ?
referendum prebehlo v roku 2014 nájdi wiki, nebol som tam, nehodnotím priebeh. Ty si tam bol ked vieš ako prebiehalo?
pavol54
17.03.24,15:44
"Kolónie" nikdy nezanikli, iba sa pretransformovali na vyšší level, a je ich v súčasnosti oveľa väčší počet ako v minulosti, len už sa nenazývajú pravým menom, ale je to skryté pod inými odbornými termínmi.

Je to presne rovnaké, ako keby niekto povedal, že mafia už zanikla. Áno, denne nevybuchujú autá na ulici a neodrezávajú sa hlavy. Pretransformovala sa na vyšší level, ktorý je oveľa nebezpečnejší pre spoločnosť ako to, keď sa mafoši kántrili medzi sebou.
Niger ukončil zmluvu s USA minulý týždeň, Francúzi už nebudú mať lacný africký urán, a podobne.
bodliak
17.03.24,16:24
Mimochodom, tie dva štáty s referendom o vstupe do NATO som ti dal. K tomu už nič ?
referendum prebehlo v roku 2014 nájdi wiki, nebol som tam, nehodnotím priebeh. Ty si tam bol ked vieš ako prebiehalo?

Už len zahmlievaš. Taký si ty charakter...
pavol54
17.03.24,16:42
Mimochodom, tie dva štáty s referendom o vstupe do NATO som ti dal. K tomu už nič ?
referendum prebehlo v roku 2014 nájdi wiki, nebol som tam, nehodnotím priebeh. Ty si tam bol ked vieš ako prebiehalo?

Už len zahmlievaš. Taký si ty charakter...
a ty vystrihávaš, potom to vyzerá že tvrdím že referendum do NATO bolo v roku 2014, reagoval som na Ukrajinu
bodliak
17.03.24,16:43
[ Francúzi už nebudú mať lacný africký urán, a podobne.

Podiel Nigeru na celkovej produkcii uránu je pod 5%. O tom, či bol lacný, údaje nemám, ty áno?
bodliak
17.03.24,16:47
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.

Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:
16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko

Tu to máš, hneď si odbočil k referendám na UA.
misoft
17.03.24,17:07
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade
Ajajaj..... USA anektovalo v 1959 Aljašku? :eek: Veď patrila USA! Od roku 1867!!! Odkúpená od cárskeho Ruska - od cára Alexandra II. Havaj je iné kafé - tam narobili "bordel" americkí podnikatelia - zvrhli kráľovnú v 1893 a až v 1959 samotní Havajčania pristúpili do US únie. Dovtedy boli len pridružená krajina. A Grenada NIE JE americká! US tam zakročili, keď tam Grenadčania začali v 1979 rebéliu voči vláde (a boli to komunisti - Maurice Bishop ich viedol) a začali brať američanov ako rukojemníkov. Ale Grenada je od 1983 nezávislé kráľovstvo na parlamentnom základe.
pavol54
17.03.24,17:08
[ Francúzi už nebudú mať lacný africký urán, a podobne.

Podiel Nigeru na celkovej produkcii uránu je pod 5%. O tom, či bol lacný, údaje nemám, ty áno?
podstatné je že v roku 2021 bol 24% v EU a pre Francúzov to predstavovalo 15% potreby zdroj SME
pavol54
17.03.24,17:13
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade
Ajajaj..... USA anektovalo v 1959 Aljašku? :eek: Veď patrila USA! Od roku 1867!!! Odkúpená od cárskeho Ruska - od cára Alexandra II. Havaj je iné kafé - tam narobili "bordel" americkí podnikatelia - zvrhli kráľovnú v 1893 a až v 1959 samotní Havajčania pristúpili do US únie. Dovtedy boli len pridružená krajina. A Grenada NIE JE americká! US tam zakročili, keď tam Grenadčania začali v 1979 rebéliu voči vláde (a boli to komunisti - Maurice Bishop ich viedol) a začali brať američanov ako rukojemníkov. Ale Grenada je od 1983 nezávislé kráľovstvo na parlamentnom základe.
no vidíš treba sa učiť, za tým čo som napísal podľa wiki si stojím, alebo že by wiki klamala? Grenada nie je americká, rovnako ako osetsko nie je ruské, obe krajiny si bez svojich "ochrancov" ani neprdnú musia robiť čo chcú ich ochrancovia
misoft
17.03.24,17:20
A prečítal si si aj to, že od 1974 bola Grenada v Spoločenstve národov? A vtedy hlavou štátu bola britská kráľovná? A že teraz je hlavou štátu Charles III - britský kráľ, pričom tam majú parlamentnú demokraciu? A vieš o tom, že UK je stále členom NATO (to nie je Grécko kontra Turecko na Cypre). Ak si to vo Wiki nenašiel - tak nehľadaj na Yandexe! Tam je i Wiki (v Rusku) zakázaná - používajú teraz Рувики.
sito
17.03.24,17:58
Prosím ťa napíš jeden štát kde prebehlo referendum o vstupe do NATO.


Prečo iba jeden ? Môžem hneď dva:

16.11.1997 Maďarsko
23.03.2003 Slovinsko


Rozpad Rakúsko-Uhorska, rozpad Juhoslávie, rozpad Československa, rozpad zssr ...
ale iné je násilné pričlenenie časti Ukrajiny k rusku. Fakt v tom nevidíš rozdiel ?
časti ukrajiny v prvom rade urobili referendum o nezávislosti na ukrajine po zlyhaní MINSK I,II až potom požiadali o pričlenenie k Rusku, ktoré ho anektovalo v parlamente, rovnako ako USA anektovalo v roku 1959 Aljašku alebo Havaj v roku 1959 a to už nehovorím Grenade

:D A nie náhodou mali Rusi v roku 1867 tiež takého, čo tvrdil, že na východe nič nie je? Vydry vybili, tak Aljašku predali za 7,2 milióna dolárov. Komu asi? :D
pointa je v inom.

:D Hmm, Ukrajina, Ukrajina? Keby tam povolali, poslali Ramba ako do Afganistanu, utekali by Rusi domov, až na Aljašku! :D
bodliak
17.03.24,18:27
[ Francúzi už nebudú mať lacný africký urán, a podobne.

Podiel Nigeru na celkovej produkcii uránu je pod 5%. O tom, či bol lacný, údaje nemám, ty áno?
podstatné je že v roku 2021 bol 24% v EU a pre Francúzov to predstavovalo 15% potreby zdroj SME

Kazachstan produkuje 10x viac ako Niger.
A nič si nedal k tej cene. Bol lacný ?
buchač
19.03.24,08:43
Tak sme včera večer videli a počuli v televízii dvoch kandidátov na prezidenta SR.

Jeden kandidát bol vynikajúco pripravený, erudovaný v ekonomike, práve, sociálnych veciach a bezpečnostnej politike. Hovoril pokojne ale pútavo. Nie ako autistický uspávač hadov. Ten jeden bol budúci prezident Slovenskej republiky.

- No a ten druhý ? To bol Ivan Korčok…….

https://dedic.blog.pravda.sk/2024/03/18/poculi-sme-buduceho-prezidenta/

:D :D :D :D :D
bjuty smis
19.03.24,12:50
čistý hnoj...nečudujem sa, že to cenzor na PRAVDE pustil.....nie ako weissa, zalu....


ale tu je iný hnoj....podržtaška v akcii....

poloinvalidi zo sociálneho podniku, nasatého na eurofondy financujú volebnú kampaň podržtašky....

Robotník so zdravotným znevýhodnením daroval Hlasu 10-tisíc eur, Pellegrini mlčí...

https://dennikn.sk/3881652/robotnik-so-zdravotnym-znevyhodnenim-daroval-hlasu-10-tisic-eur-pellegrini-mlci/?ref=mwat