wATAw
05.11.20,21:55
Dobry den, zvazujem, ze si zakupim cez internet online kurz z Excelu, po ktoreho absolvovani by som mala obdrzat certifikat. Myslite si, ze je to dobra investicia do buduceho rozvoja kariery?
marjankaj
05.11.20,22:25
A koľko euri to stojí?
avalik
05.11.20,22:27
ani nie tak certifikat ako zvladnutie excelu - certifikat za teba pracovnu ulohu neurobi

zalezi aj ake mas vzdelanie a kam chces smerovat karieru

... a aj gramatiku by to chcelo oprasit ak chces pracovat v kancelarskej pozicii
wATAw
05.11.20,22:37
Samozrejme, ze sa ho chcem lepsie naucit, nie si ho len kupit. Mam zaklady, ale chcela by som sa zdokonalit.
Pytam sa vseobecne, ci je vobec taky certifikat akceptovany.
Gramatiku? Poucte ma, prosim :D
wATAw
05.11.20,22:39
Je viacero mozností, urcite si budem vediet vybrat z ponuky. Len ma zaujíma, ci to vobec aj ma vyznam :)
marjankaj
05.11.20,22:51
No ak to stojí viac ako 1000 €, tak to bude určite kvalita.
misoft
05.11.20,23:07
...pre "lektora" :D:D:D
avalik
05.11.20,23:43
prejdi si najprv videa na youtube, tie mas zdarma ... a dolezite je kde chces robit, lebo s excelom sa da "carovat" ale niekde staci zvladnut kontingencne tabulky

gram. si si uz opravila ;)
ivka70
06.11.20,05:01
Priznam sa, ze neviem o zamestnavatelovi, ktory by taky certifikat vyzadoval alebo by vdaka nemu priradoval nejake vyhody.
Ak je to "len" Excel, pride mi to ako vyhodene peniaze.
Skor sa da uchytit uz s s programovanim, aj ked hovorit o programovani v Exceli je trochu odvazne :), ale ked uz, tak by som stala o certifikat z VBA programovania. Ak ma k tomu clovek vztah. Ale tiez je to o tom, ze radsej 3x vediet ako raz to podlozit certifikatom.
Mikae
06.11.20,06:41
Mám dojem, že dnes už berú zamestnávatelia ovládanie excelu ako samozrejmosť a ak ho ovládaš, tak platiť za kurz kvôli certifikátu je zbytočnosť. Ich nebude vôbec zaujímať certifikát, ale či vieš v ňom dobre robiť - moja skúsenosť, papier nepýtal nikto. Ale ak máš len základy a chceš pracovať na pozícií, kde ho budeš využívať vo veľkom, tak určite by to chcelo zdokonaliť.
ariadna22
12.12.20,19:00
ano