Hedviq
25.11.20,21:39
Ahojte, kupila som bezdrotove sluchadla, ale napriek vsetkym nastaveniam(bluetooth a pod.) mi funguju len na jedinom mobile. Ako zistim, s ktorymi zariadeniami si viem sparovat tieto sluchadla? Dakujem
ivka70
25.11.20,21:50
Precitas si navod.
Pidgey
25.11.20,22:05
skus pred tym ako si ich sparujes s druhym zariadenim, na tom prvom vypnut bluetooth. Pokial su uz napojene na jedno zariadenie, tak sice ich s druhym sparujes,ale hrat ti nebudu, lebo su uz pripojene na to prve. Teda aspon ja som maltakyto pripad a vyriesilo to spominane riesenie.....resp vypni bluetooth na tom prvom a vypni zapni sluchatka, aby sa napojili na to druhe zariadenie....
duves
25.11.20,23:31
To je posledna možnosť. Tieto vecičky sa vyrabaju či predavaju beznavodove. Máme doma novy televízor, kupil som ho mojim dievčatam za starostlivosť. No a navod žiadny, da sa stiahnuť z netu, ale tam nič nie je. Ovladanie je jednoduche, je to smart TV.
ivka70
26.11.20,05:44
Otazka nebola o tom, ako tie sluchadla zapojit, ale o tom, s akymi zariadeniami je to zapojitelne.
Teda napriklad aky typ bluetooth to dokaze rozoznat a pod.
A to tie navody o nicom zvycajne pisu. :)
Pidgey
26.11.20,21:34
to je sice pravda, ale z kontextu celeho je rozumnejsie skor hladat sposob a poradit ako to sparuje aby jej to hralo, nez poradit precitat navod, lebo obrazne povedane ked mas bluetooth, tak si ho spraujes s akymkolvek inym bluetooth. Obmedzenia podla mna nie su v HW, ale v nastaveniach alebo ovladacoch. Tvoja odpoved by sedla na to ak by sa spytala stylom "Ahojte, kupila som bezdrotove sluchadla, ,ako zistim, s ktorymi zariadeniami si viem sparovat tieto sluchadla? Dakujem"
a na to by som jej poradil skor google ako navod.....
ivka70
27.11.20,08:45
Aka otazka, taka odpoved ... nehladaj v kontexte nieco, co tam nie je.
Ak by sa chcel zadavatel opytat na postup, tak to tam napise ....
A ci si ho precita na prilozenom papieri alebo najde na googli, je jedno.
Ale je jednoduchsie tu napadat odpovede, ze :)?
Pidgey
27.11.20,11:44
zjavne mas problem citat s porozumenim. Ja som ti napisal v zmysle ze tvoja odpoved nebola vhodna na jej polozenu otazku. 2/3 z jej zadania bolo o tom co ma za problem a na zaver sa spytala jednu otazku. Ak ignorujes cely predosly text tak potom aj ta tvoja opoved vyzera ako vyzera....nechajme to tak.
A nie, nie je jedno ci si precita navod na papieri, alebo na googli - opat problem s citanim s porozumenim. Na googli najdes totiz x diskusii, kde ludia riesia podobne problemy., a aj ked nemusi byt pisane o presne tom istom probleme, casto sa da z toho odvodit riesenie. Keby si sa vyznala aspon troska do toho , k comu si odpovedala, tak jej nedas taku odpoved.
A ci je jednoduchsie napadat odpovede? Nie, nie je . Je jednoduchsie hlupe odpovede odignorovat, ale ja som si dal aspon tolko namahy ze som napisal moju skusenost ako som mal , ked sa zariadenie spravalo presne ako pisala zadavatelka., a tolko namahy aby som vysvetlil aj vyssie tebe ze problem nebyva v HW ale v nastaveniach. Mozno ak byva problem v HW, tak je to mozno 0,1-1%., tak asi taku mala relevantnost tvoja odpoved....
Ale je take zlozite si priznat vlastnu nevedomost, ze :)?
duves
28.11.20,06:00
Chystam sa kupit velke sluchadla k TV na toto rozhranie, nie je to však akutne. TV som objavil v smartfone. Ak to vypadavanie je pravidelne, ide o nekompatibiltu a nič sa s tym neda urobiť.
Hedviq
22.01.21,09:56
dakujem, presne to je moj problem. navod som citala, ale toto tam nie je