hulenica
01.12.20,16:27
Dobry den.

Mame v bytovke neprisposobiveho suseda, ktory neustale parkuje na mieste, kde by nemal. Nie je tam sice ziadny zakaz alebo znacka, ale domovnik jasne napisal, aby tam nikto neparkoval, pretoze v bytovke byvaju starsi najomnici ku ktorym kedykolvek moze prist pohotovost a dost im to zahati cestu.

Nas domovnik s tym ale nic viac nerobi, len sa stazuje. Zaujimalo by ma, ci moze clovek, ktory nie je domovnik, ziskat podpisy ostatnych najomnikov a ist s tym na policiu a naslednej na Mestsky urad aby znacka zakaz parkovania bola vysadena, alebo to je iba v kompetencii domovnika? Pretoze ten to ma naozaj na haku a inac policiu zavolat nemozeme ked tam stoji.

Dakujem.
buchač
01.12.20,16:20
Hm...a čo má s tým všetkým 182ka ?
Akurát to, že vo veľmi širokom rádiuse je zástupca vlastníkov (čiže NIE DOMOVNÍK) v tomto prípade solídný oný...že chuj ?

...a ozaj...osadenie dopravnej značky nie je v kompetencii polície, ba dokonca mestského úradu (kuwa, už len to by chýbalo)...na to sú iné organizácie.
hulenica
01.12.20,16:22
Prestan byt *****,a le daj si na tom fakt zalezat prosim.
buchač
01.12.20,16:32
Za zhúleného dilina si tu ale ty ... ja so sitom si z tejto " témy " proste robíme prdel.

- na akom mieste parkuje ?
- je tam zákaz parkovania ?
- je to pozemok verejný alebo súkromný ?
- obmedzuje prístup ?
- čo s tým má zástupca ?
- vieš, aké má tento človek kompetencie ?

Houbes vieš a ideš tu mudrovať ? Ledva to skončilo školu a múúúúdra jak rádio....
Takže kto je tu za dilina ?
Ja to URČITE nie som...a ty nad sebou porozmýšľaj.
jelalim
01.12.20,16:59
Toto je tema kde jednoznacne chýba fotografia spomíneného miesta. kľudne aj bez toho parkujúceho auta.

Ak tam nie je zákaz ani značka, parkuje sa na tom mieste odvtedy, odkedy ten čínžiak postavili, nie je možné si vynútiť zákatovú značku len pre pocit, že čo ak by sa tam niekedy niečo stalo a zavadzalo by tam auto.
hulenica
01.12.20,17:31
V rebríčku debilov ideš cez mŕtvoly. Pa.
buchač
01.12.20,18:52
Domovník sa na Slovensku nevyskytuje...a keď aj, tak určite nie v nejakom paneláku.

- kde parkuje ?...že to iných irituje.
- čo je to za miesto ?...že by nemal.
- to " domovník " napíše, že skáčte z okien, lebo výťah ruší starších "..tak budete skákať ?
- čo s tým má urobiť " domovník " ?
- poznáš povinnosti " domovníka " ?
- čo s tým má polícia ?
- čo s tým má Mestský úrad ?
- odkedy sa značky vysádzajú ?


P.S.:
Za predchádzajúcimi komentármi si stojím, aj keď boli vymazané.