Romankaru
09.12.20,16:11
Mam A71. Ked pripojim inu nabijacku tak sa telefon nenabija. Skusal som aj nabijacku z A21,aj ine...da sa to zmenit niekde v nastaveniach?
besttracker
09.12.20,18:43
v navode mas jasne napisane mas pouzivat nabijacku urcenu k tvojmu telefonu :-) ja ked pouzijem k 4s inu nez od vyrobcu nabija to,ale z nuly na 100% to trva tak 3-4 hodiny..:-)
misoft
09.12.20,21:59
V nastaveniach ohľadom toho nenastavíš NIČ. Pokiaľ má MT svoju nabíjačku - tá je dimenzovaná na ten telefón, ktorý si SÁM určuje, koľko si zoberie. Na jeho max. odber je práve nabíjačka urobená. Ak použiješ nabíjačku z iného - nemusí stačiť požiadavkám MT (a teda sa ani MT nebude nabíjať, alebo bude tak pomaly, až ošedivieš).
jelalim
09.12.20,22:04
Ja by som to az tak nekompaktibilne nevidel. Pouzivam lacne noname nabijacky, v aute, v praci, bez ziadnych problemov, jedina vec, ze nemam telefon od samsungu, ani od apple.
Chobot
10.12.20,08:53
V nastavenich mobilu nič nezmeníš. Bežné nabíjačky nabíjajú prúdom 1 A. Sú aj rýchlonabíjačky, ktoré nabíjajú prúdom 2 alebo 2,1 A.

Máme tiež zariadenia (napr. iPad), ktorým nabíjací prúd 1 A nestačí, nabijú sa len rýchonabíjačkami.

Možno tvoj telefón potrebuje nabíjací prúd viac, ako 1 A, preto nie všetky nabíjačky sú pre neho vhodné. Ale nabíjačky nemáš podľa typu telefónu, ak si kúpiš nabíjačku s prúdom 2 A alebo viac, tak by to malo nabíjať. Ak nie, tak problém môže byť v prerušenom kábli, alebo v konektore v mobile.
misoft
10.12.20,14:17
Veď ani ja :D. Ale sú superhyperextracoool mašinky, ktoré bez vlastnej nabíjačky nenabiješ....
Romankaru
10.12.20,16:07
Dakujem,uz ti funguje...restartoval som telefon...ale dakujem za radu..